fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Sprzedam mieszek systemowy CANON AutoFocus+sanki nastawcze
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2007-04-11 18:52:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zaczynasz sezon makro polowań? Mam coś dla CIebie.
Oferuję Ci mieszek makro do systemu Canon EOS. Jest to niemiecki (solidnej jakości PENTACON) mieszek przystosowany do EOSa. Mieszek przenosi pełne (!) sterowanie obiektywu. Jest to moja autorska konstrukcja. Pierwszy mieszek wykonałem dla siebie 2 lata temu, używam go po dziś dzień. Niedawno unowocześniłem konstrukcję. Mieszek pozwala na uzyskanie dużych powiększeń. Maksymalny wyciąg mieszka to 22 cm, licząc od bagnetu przedniego do płaszczyzny matrycy (filmu). Dzięki prostemu trickowi połączenia bagnetów (przewody) nie plączą się, nie zaczepiają o gałęzie, statyw czy cokolwiek innego, mogącego skutecznie przeszkadzać podczas łowów makro na łące czy w krzakach. Mieszek posiada precyzyjne sanki nastawcze z mocowaniem statywowym, dzięki którym można do perfekcji ustawić odległość przedmiotu bez ruszania statywem, co przy zdjęciach makro jest bardzo ważne. Lekkie szturchnięcie potrafi wyrzućić obiekt poza głębię ostrości. Dzięki sankom nastawczym precyzyjnie ustawisz obiekt w kadrze. Mieszek działa zarówno z analogowymi jak i cyfrowymi body Canona.

zapraszam:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=184829714
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-04-11 18:55:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Do Nikona by sie mi cos takiego przydalo ;)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-04-11 19:00:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ps. odezwij sie na gg
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa