fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Profesjonalista..... :->
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Lizak
fotografia cyfrowa
2006-03-14 10:14:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Profesjonalista Kto ma sie za profesjonalist ???? Po czym mozna poznac profesjonaliste ???
fotografia cyfrowa
motyw
fotografia cyfrowa
2006-03-14 10:25:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jest przystojny, robi super foty i jest skromny tak JAK JA :)
fotografia cyfrowa
motyw
fotografia cyfrowa
2006-03-14 10:28:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a tak powarznie

jeśli chodzi o ludków na Obiektywnych wytypował bym paru robią naprawde super zdjęcia pod każdym względem - przynajmniej sam bym chciał takie robić

i chyba można powiedzieć że są Profesjionalistami w tym co robią !
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-03-14 10:29:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i ma duży czarny aparat.
fotografia cyfrowa
motyw
fotografia cyfrowa
2006-03-14 10:31:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja mam - hmmmmm
fotografia cyfrowa
motyw
fotografia cyfrowa
2006-03-14 10:32:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a o jaki aparat ci chodzi :) uhahahahha
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-03-14 10:44:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Musi byc nie tylko duży ale i ciężki ;-)
fotografia cyfrowa
Chrup
fotografia cyfrowa
2006-03-14 10:46:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czy przypadkiem nie mieszacie pojęć? Profesjonalista to ktoś, kto uprawia jakiś zawód i z tego żyje. Jest wielu profesjonalistów fotografików, którzy wcale ekstra fotek nie robią - podobnie dzieje się w innych dziedzinach - medycynie, informatyce... Znam wielu zawodowych informatyków i znam równie wielu, którzy traktują to jako hobby, zainteresowanie... Wśród jednych i drugich są tacy, którzy to robią dobrze i źle... ale więcej jest dobrych wśród zawodowców :)
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-03-14 10:50:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
podobnie jak hydraulicy rzeźnicy lekarze rakarze bramkarze... ;)
fotografia cyfrowa
motyw
fotografia cyfrowa
2006-03-14 10:58:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ciężki Magus nie pomyślałeś o osobie trzymającej w dłoniach na przykład :-)
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-03-14 11:04:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A co ci będę gadał o ... ciężkości ;-)
fotografia cyfrowa
guina
fotografia cyfrowa
2006-03-14 11:15:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja być profesjonalistka :-D .... od huskich ;-D ;-) za lat pare(może naście) będę cykać takie foty huściorom, że bania mała :-D tadam!!! jak fajnie mieć mażenia ;-)
fotografia cyfrowa
KrisBe
fotografia cyfrowa
2006-03-14 11:28:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Uważam że prawdziwego profesjonalistę można poznać po kulturze osobistej, szczególnie po takich cechach jak skromność, pracowitość:) A to jest jedna z moich ulubionych „myśli”…………. Biada temu, kto zadowolony jest z siebie; taki człowiek nigdy nie nabędzie rozumu. Vincent van Gogh...........................
fotografia cyfrowa
guina
fotografia cyfrowa
2006-03-14 11:37:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a moje ulubione motto to "gdy ja maluję szumi ocean, inni pluskają się w wannie " Salvador Dali, zero skromności, a sama prawda, jak wiesz że coś dobrze robisz, jesteś w tym prawdziwy i indywidualny, masz się czym poszczycić nie musisz tego ukrywać :-D byle by nie było to nagminne i kulturalne, nazywaj siobie profesjonalistą i artysta jeśli na to zasługujesz :-D
fotografia cyfrowa
Lizak
fotografia cyfrowa
2006-03-14 11:43:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak juz tak marzymy sobie to ja bym chcial robic fotki jak Magus :D i wiecej narazie nic niechce :P

KrisBe: Jak to pieknie napisales :D
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-03-14 11:47:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak marzymy to ja bym chciała mieć taką modelkę jak ma magus.
fotografia cyfrowa
Lizak
fotografia cyfrowa
2006-03-14 11:49:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Maniaszewska :D To zrobimy napad na Magusa :P Ty wezmiesz Modelke a ja Jego zdolnosci :D hihi
fotografia cyfrowa
guina
fotografia cyfrowa
2006-03-14 11:50:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ehh jak już marzymy to ja bym chciała wygladać jak modelka Magusa ;-)
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-03-14 11:55:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Miło się to czyta, ale nie napadajcie na mnie, ja taki spokojny z natury jestem - pewnie się jakoś dogadamy ;-)
fotografia cyfrowa
KrisBe
fotografia cyfrowa
2006-03-14 12:21:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Guina, na podstawie jakiego kryterium możesz być pewna i jednocześnie twierdzić że to co robisz jest dobre, prawdziwe i niepowtarzalne? Druga sprawa, to czy naprawdę uważasz że prawdziwy profesjonalista robi to co robi tylko po to żeby się tym szczycić?
Owszem, jest dużo takich ludzi, nawet powiem więcej, jest ich zdecydowana większość, którzy uzurpują sobie prawo do mniemania się profesjonalistą, tyle że ja osobiście nie uważam ich za profesjonalistów, lecz za bufonów, mniej lub bardziej utalentowanych, którzy maja nieodpartą potrzebę zaspakajania swojego ego.
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-03-14 12:26:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja bym swoich modelek nie oddała ani za pyfo ani za cymbał brzmiący :)
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-03-14 12:30:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
N to, że chcecie mi podkupic modelkę to półbiedy, ale, że chcecie mi podkupić żonę to już gruba sprawa ;-D
fotografia cyfrowa
guina
fotografia cyfrowa
2006-03-14 12:34:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
KrisBe--> jeśli ktoś jest dobry w oczach innych i w oczach swoich, umie "nauczyć" innych, pokazuj styl i klasę, jest profesjonalista i w tym co robi i w byciu tym fotografem czy malarzem. Ja nic nie powiedziałam takiego że profesjonalista robi coś by sie tym szczyścić.. dla mnie to logiczne że taka osoba musi być pasjonatem tworzenia, nie myślałam że takiego szczegóły muszę dodawać..:-) musi miec cały czas nowe pomysły na tworzenie, dzielic się nimi z innymi, znajdywac pomysł w rzeczach zwykłych, robić sztukę z niczego.. a jeśli spełnia te wszytskie warunki..niech mówi "jestem w tym dobry, jestem artystą, jestem profesjanalistą" i jeśli to prawda, czemu nie..
fotografia cyfrowa
guina
fotografia cyfrowa
2006-03-14 12:52:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no to tez ujęłam u siebie :-) w zdaniu "umie "nauczyć" innych" znaczy musi mieć tą "widownię",(choć nie dokońca bo nie musi to być światowa widownia, może się okazać znana tylko w pewnym kręgu sztuki, można być postacią, np. w tworzeniu graffiti) bycie artystą to cięzka sprawa, trzeba sobie na to zasłużyć..według mnie jest to słowo zdecydowanie nadużywane przez ludzi dzisiaj..(myślę o artyście jak o profesjonaliście) , myślę że dociekanie kim jest profesjonalista to bardzo indywidualna sprawa..każdy bedzie miał na ten temat swoją wizję..znam paru ludzi prawdziwych swojej sztuce, oddanych nim i którzy odnieśli sukces, moga powiedziec o sobie wszystko to co już napisałam i sami dali mi wiele rad w moim tworzeniu..fajnie :-)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-03-14 14:25:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Profesjonalista na początku wie, co będzie na końcu" - ja lubię taki cytat ;)
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa