fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
gnioty z fajnymi ocenami, zobaczcie kto ocenia
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-04-25 12:55:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To juz nie MartaW? :D

Marta, w takim razie pokrzywdzony uzytkownik powinien sobie wyjasnic sprawe z krzywdzacym, i juz.
A w chwili obecnej, jak mi sie zdaje, schodzimy z dyskusja do poziomu odbijania pileczki. I powiem szczerze, ze sie troche pogubilem, bo nie wiem czy chcesz wykazac, ze sie znasz i Ennio sie mylil, czy chcesz wykazac, ze Ennio jest cham :)
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2007-04-25 13:06:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bern: nie jestem i niebyłem spóżniony. zacytowałem słownik PWN bo nikt z Was nie mówił po polsku.
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-04-25 13:10:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Barteq, acha...
Jawohl...
;)
fotografia cyfrowa
Eleonore
fotografia cyfrowa
2007-04-25 13:14:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bern, co Ty chcesz udowodnic? Bronisz czlowieka, ktory obraza wszystkich dookola swoimi komentarzami i mowisz, ze ma prawo, bo sie zna?
Na tym forum juz niejednokrotnie podejmowane byly inicjatywy wzywajace wszystkich dookola do bycia milymi, nie klocenia sie (bo to przeciez nie ma sensu) i do konstruktywnej dyskusji o fotografii, bo po to tu jestesmy.
Oznacza to, ze ludzie sie buntuja na postawe ennia i podobnych, nie chca dyskutowac o sztuce w atmosferze rzucania takich slow jak: gniot, kicz i bazarowe obrazki...
Czy naprawde musimy sie godzic na obnizenie poziomu kultury rozmowy ze wzgledu na rozmowce?
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2007-04-25 13:16:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
gniot to gniot i nic tego nie zmieni.
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-04-25 13:21:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Bern, co Ty chcesz udowodnic? Bronisz czlowieka, ktory obraza wszystkich dookola swoimi komentarzami i mowisz, ze ma prawo, bo sie zna?"

Twoja osobista interpretacja.
Natomiast ja twierdze, ze sa to pierdy nie warte zachodu. Jak ktos chce sobie bzdury pierniczyc, to wolna wola, mnie jego komentarze nie bola.


"Czy naprawde musimy sie godzic na obnizenie poziomu kultury rozmowy ze wzgledu na rozmowce?"

Eleonore, zajrzyj do galerii. Gdy ja do niej zagladam, to wcale nie dziwi mnie ani dzialanie Hiteroh, ani komentarze Ennio. W gruncie rzeczy, obydwaj chca dobrze. A ze metody dzialania budza kontrowersje...
Jak mi ktos pisze, ze walnalem gniota, to nie wpadam w oburzenie, tylko mysle - dlaczego ktos sadzi, ze jest to gniot? A gdy dojde do wniosku, ze osobiscie nie mam swojej pracy nic do zarzucenia, to po prostu olewam gniotowy komentarz. I juz.


Barteq:
"gniot to gniot i nic tego nie zmieni."

Swiete slowa. Przemawiasz krotko, ale z sensem ;)
fotografia cyfrowa
Eleonore
fotografia cyfrowa
2007-04-25 13:30:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bern, zapraszam Cie do mojego gniotka w takim razie :)
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-141903.php
Ennio uznal to za ujme dla sztuki, ale nie potrafil wskazac dlaczego.
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-04-25 13:30:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pędzę, Eleonore, gonię, zaraz będę ;)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-04-25 20:18:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
BernArt 2007-04-25 12:55:48 - dla ciebie zdecydowanie Mordechaj. sługo Hamana
fotografia cyfrowa
zec
fotografia cyfrowa
2007-04-25 21:53:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
O patrzcie, Benio-artysta knoci o koronach spadających z głowy i o pokornym przyjmowaniu krytyki!!
A kto mi dal ignora w odpowiedzi na subtelne odniesienie sie do poziomu wyrobów tego osobnika?
I żebym cos zległo napisał. Nawet do zawodowstwa porównałem.
Na poziomie gminnego specjalisty od komunijnych fotek, ale zawsze :)
Benio, pozdrawiam cie, to pierwszy ignor o jakim mi wiadomo ze go mam. Wreszcie :)
PS Benio, po prawej jest ikonka z koszem. Jak wiesz, możesz do niego wysłać swoje łzy. Może admin znowu sie zlituje i usunie?
Ma miękkie serce podobno.
;D
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-04-25 22:04:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
[Zdrówko] BernArt z okazji 10 000 punktów :)
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-04-26 09:40:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zdrowko, Rex, wlasnie zauwazylem, ze przyszly :)

Zec, co ja poradze, nie mam ochoty patrzec na Twoja zolc wylewana z powodu kilku niskich ocen ode mnie otrzymanych. Wiesz, krytyke zniose zawsze, ale buractwa nie musze. Proste, nie?
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa