fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Luna
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
CyBeRmAnTiS
fotografia cyfrowa
2007-04-25 14:34:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jestem ciekaw który inteligentny moderator wymoderował fotke z Luną "NIECHCĘ ZDJECIA" poprostu zabawne , miś z badylem dalej wisi w galeri i znalazł bym w swoim PF kilka innych przykładów.

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-141767.php

Słaba jakość. Niestety, ale jakość zdjęcia jest niewystarczająca aby zostało zaprezentowane w galerii fotograficznej. Zwróć większą uwagę na proces przygotowywania zdjęcia do pokazania go na forum publicznym.
Nieudana obróbka. Niestety, ale w tym zdjęciu przesadzono z obróbką w programie graficznym lub metodami tradycyjnymi, co jest widoczne gołym okiem. Pamiętaj, że obróbka ma za zadanie podkreślenie walorów zdjęcia i uwypuklenie jego zalet, a nie wypaczenie i stworzenie wrażenia sztucznie wykreowanego obrazu.
---------------------------------------------------

Rex_XIII 2007-04-25 14:22:27 | ocena = brak oceny

Cybermantis tez tak bywa :)) U mnie tez w sumie jedna fota poleciala bez powodu..
Musialo byc dwoch moderatorow, uzasadnienie jakie dostales, wskazuje na to, ze nikt nie spodziewal sie, ze obiektyw moze w taki sposob rysowac - z oswietleniem, ktore wtedy tam panowalo..
fotografia cyfrowa
onager
fotografia cyfrowa
2007-08-09 21:53:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
,
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2007-08-16 14:09:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
heh, pobedziesz tu dluzej to zrozimiesz, ze logika moderatorow jest nie z tego swiata i nie ma co sie zastanawiaci :).
Popytaj admina, mi dwie wymoderowane foty przywrocil.
fotografia cyfrowa
onager
fotografia cyfrowa
2007-08-16 16:20:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ONI są po prostu nie z tej bajki- spadli z LUNY, upsss z księżyca!
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa