fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Canon 400D czy SONY Alfa - co mam wybrać
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
mema
fotografia cyfrowa
2007-05-14 20:06:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
thethomson: nie mam pojęcia o canonie ani nikonie, ale pisałam juz o sony alpha 100, a zwłaszcza o kitowym szkle.
w moim pf są zdjecia robione alphą z 18-70mm (z wyjątkiem kwiatków - te robione z tamronem 90mm).
fotografia cyfrowa
thethomson
fotografia cyfrowa
2007-05-15 16:01:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ok napewno zajrzę do Ciebie, dzięki ;)
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-05-15 16:12:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W cenie ponizej 3000 zlotych mozesz miec zestaw dobra puszka + 2 obiektywy, ktore wsrod kitowych nie maja konkurencji.
Chcesz wiedziec wiecej?
fotografia cyfrowa
thethomson
fotografia cyfrowa
2007-05-15 18:03:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jasne ;P jeśli tylko możesz, ja jednak myśle ,że poczekam aż uzbieram te 3k body lub 4k + kit na nikonka D80 :) jak myslicie
fotografia cyfrowa
MichalS
fotografia cyfrowa
2007-05-15 18:46:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja mysle ze Canony gora ;) Uzywam 350D i jestem bardzo zadowolony. Na poczatku troche ergonomia i jego przerazajaca lekkosc troszke odstraszaly jednak po dokupieniu gripa odrazu inny aparat. Btw. Jakos do soniaczow nie mam przekonania... nie lubie ich za to ze kupili minolte ! ;) A tak serio, moj znajomy sprawil sobie soniacza (a 100) i niestety szybko sie popsul (spust migawki). Pozdrawiam, MichalS
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-05-15 20:24:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Prosze Cie bardzo: http://cyfrowe.pl/karta_produktu.php?idProdukt=2472
Takich szkiel kitowych zaden z producentow Ci nie da.

fotografia cyfrowa
jurekk
fotografia cyfrowa
2007-05-15 23:15:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zobacz na np. photo.net czym goście robią zdjęcia portretów i krajobrazu. Czasami można się zdziwić. Jedno jest pewne: dobrego szkła nic nie zastąpi. Puszka o ile nie planujesz b.dużych odbitek może być gorsza. Ważne też jest, żeby miała to co potrzebujesz (np. pomiar punktowy dla mnie jest podstawą zakupu, inni wcale tego nie użwają).
D70S + Tamrona 17-50/2,8 + Tamrona 90/2,8 (używam z cyfrą starego, bez Di i jest OK). Ale to trochę więcej niż 3tysiaki. :)
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa