fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
ocenianie zdjęć!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
mema
fotografia cyfrowa
2007-05-08 20:46:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jpk: zgadzam sie z Tobą, z małym wyjątkiem: są takie portale tematyczne. oczywiscie ten podział nei zawsze tak scisły, bo na forum dla wielbicieli krajobrazu i przyrody zawsze znajdą się początkujący a pierzaczki i futrzaki dominują drzewka i zachody słonca, a wśród pcozątkujących bywają ludzie z róznym poziomem wrażliwosci i umiejętnosci technicznych.
OB jest potralem 'dla kazdego cos miłego' czyli ... no wiesz sam ;-)
ja się najwięcej nauczyłam i nadal uczę na forum Fotografii Przyrodniczej
fotografia cyfrowa
mema
fotografia cyfrowa
2007-05-08 20:46:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o, Marta napisała to samo :)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-05-08 21:38:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jpk, ja nie będę... :/
lubię patrzeć na większość fotografii bez względu na kategorie, na każdą patrzę inaczej i szukam czego innego... każdą też próbuję zrozumieć i coś w niej docenić...
oczywiście mam preferencje...
przecież są tu katalogii - można sobie wybrać i patrzeć tylko na ten, co się lubi... :)
czyli nie wszyscy będą zadowoleni... ;)

ale o skatalogowaniu użytkowników poprzez to co tworzą - już pisałem... szukaj tęczowego pomysłu... tęcza kolorów miałyby oznaczać w czym wystawiają zdjęcia, skąd ich punkty... np. 3/4 czerwona, troszkę zielona oznaczałaby kategorię: 3/4 makro+przyroda... gdzieś opisałem to na forum... MZ super pomysł... :D
skoro już musi być rywalizacja, to zdrowa by była wewnątrz kategorii... zdyscyplinowałaby ludzi wewnątrz kategorii, która razem tworzą... :)
fotografia cyfrowa
Yenotek
fotografia cyfrowa
2007-05-08 21:50:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mam jedna uwage, co do wypowiedzi JPK. Portal tylko dla poczatkujacych bylby krzywda dla nich :) przeciez tam by sie nikt niczego nie nauczyl, bo kto mialby wytykac bledy i radzic? :) pozdr.
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2007-05-08 22:01:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Yenotek, drobne niezrozumienie. Chodzi mi o portal, którego głównym celem byłaby edukacja, a nie konkurencja. Portal bez moderacji, bez słowa "gniot", bez ocen, ale za to z rzeczowymi poradami praktycznymi. Wiem, że to jest bardzo trudne do zrobienia, ale wydaje mi się, że chyba mozliwe.

A ostatecznie osobna galeria przeznaczona właśnie dla "zielonych", rządząca się odrębnymi zasadami. Pytasz kto by tam zaglądał? Ja na pewno i myślę, że nie byłbym jedyny.
A przynajmniej mam taką nadzieję... :-)
fotografia cyfrowa
Yenotek
fotografia cyfrowa
2007-05-08 22:06:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
rozumiem .. teraz wszystko jasne. :) moze by cos takiego udalo sie stworzyc. :)
fotografia cyfrowa
mema
fotografia cyfrowa
2007-05-08 22:15:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jpk: odebrałes maila?
:]
to było a propos pierwszej częsci twojej wypowiedzi.
co do 'zielonych' - mas zna mysli forum dla początkujących? takie jest na gazeta.pl
fotografia cyfrowa
mema
fotografia cyfrowa
2007-05-08 22:16:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a, juz widze, ze zielony=początkujacy. bywam na gazecie i nie jest tam zle. nie ma tam zadnych asów, ale na poziomie podstawowym to sie człwoiek i od 'sredniaków' moze nauczyc
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-05-08 22:29:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jpk - marzenie... :(
i niemożliwe do realizacji... chyba, że zorganizujesz grupę 10-osobową dobrych fotografów, którzy będą tu konkretnie uczyć...

mogą być z czerwonymi gwiazdkami... :)))
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2007-05-08 22:37:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dzięki, mema, oczywiście odebrałem.

Vankert, ja już tak mam od dziecka, że chciałbym żyć w idealnym świecie. Wiem, utopia, ale pomarzyć też mozna, może coś się czasami z tego wykluje... :-)
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa