fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Bateria, Grip?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
szczypior
fotografia cyfrowa
2007-05-15 19:06:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zastanawiam się nad kupnem dodatkowego zasilania do mojego d70s. Czy można do niego bez narażenia na jakiekolwiek uszkodzenie włożyć podróbę baterii taka za 25zł (np. http://www.allegro.pl/item193809298_bc12a_bateria_en_el3_2200mah_nikon_d100_d70_d70s.html)?? Oryginalna bateria kosztuje 250 zł. Może lepiej w tej cenie kupić grip??? ];->
fotografia cyfrowa
Nawrot
fotografia cyfrowa
2007-05-15 19:10:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jedyne co ryzykujesz to to, że bateria będzie krócej trzymała :)
fotografia cyfrowa
szczypior
fotografia cyfrowa
2007-05-15 19:16:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Słyszałem, że podróba może mi się szybciej rozlać, uszkodzić aparat (orginał też może:))ale skąd ta różnica cenowa??? Czy ktoś pracował na takich tanich bateriach???Co z gripem, o ile więcej zdjęć będę mógł z nim robić??
fotografia cyfrowa
MichalS
fotografia cyfrowa
2007-05-15 19:21:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hmm moge Ci powiedziec na przykladzie Eosa 350 tki ;) Rowniez kupilem drugi akku tanszy ;) i poki co jestem zadowolony. Lepiej wydac pieniadze na Grip'a (dobra rzecz i bardzo sie przydaje, poprawia stabilnosc i ergonomie aparatu, lepiej trzyma sie w dloni) niz kupowac te oryginalne akku no chyba ze ma sie duzo kasy ;) Zdjec bedzeisz mogl zrobic wiecej :) i to o duzo. W koncu ' co dwa akku to nie jeden ' co nie ? ;)
fotografia cyfrowa
superfly
fotografia cyfrowa
2007-05-15 19:24:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
szczypior, nie wiem jak to jest z gripem do D70 ale w D200 jest grip do którego ładujesz 2 baterie, czyli wychodzi ze zrobisz na gripe 2 razy wiecej zdjęć
fotografia cyfrowa
zec
fotografia cyfrowa
2007-05-15 22:17:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mozesz naladowac normalnych AAA batrrii, albo akku i tez bedzie dzialac. W komplecie jest odpowiedni adapter do tego.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa