fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Miniatury w galerii bez nicka autora i liczby pnkt
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-03-17 17:17:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Podoba mi sie to rozwiązanie z Onephoto - wchodzimy w galerię i mamy tylko tytuł zdjęcia - co wy na to, żeby nie dawać nazwy autora pod miniaturkami ???
fotografia cyfrowa
motyw
fotografia cyfrowa
2006-03-17 17:45:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jest to dobry pomysł !
fotografia cyfrowa
emzet
fotografia cyfrowa
2006-03-17 17:47:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czemu miałoby to służyć?
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-03-17 18:12:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Skoncentrowaniu sie w pierwszej chwili na zdjęciu - pierwsza chwila jest najważniejsza - a wiem z doświadczenia, że nic tak nie wpływa i nie ukierunkowywuje oceniających jak znany user lub liczba pnkt - wiem, że zaraz podniosą się głosy, iż wcale tak nie jest itp - ale w takim razie jeśli nikt nie patrzy na autora i jego punktacje co nam szkodzi zrobienie takiego rozwiązania - wszak jak mówią dobre zdjęcie obroni się samo - sam osobiście jestem zwolennikiem oceniania danego zdjęcia w danym momencie - wiele osób zanim oceni zdjęcie - najpierw ogląda całe portfolio i jeśli nawet komuś wybitnemu zdarzy się gorsza fota to i tak jest bardziej wysoko oceniana - jak mówię nikt ze znanych i "liczących się " raczej nie będzie miał nic przeciwko bo i czego tu się obawiać jeśli zdjęcia są świetne - proszę weźcie ten pomysł pod rozwagę

fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-03-17 19:26:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Whatever- tak czy siak pomysl warty uwagi - nie widze powodu zeby z tego powodu mialo sie zle dziac - bo niby czemu ??
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-03-17 19:46:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jestem za!! Miałem podobny pomysł (http://www.obiektywni.pl/forum/watek.php?id=165). Bez echa...
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-03-17 19:58:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dlatego wlasnie pozwolilem sobie znowu "wyciagnac" sprawe na 1 plan - a jesli faktycznie sa jakies przeciwwskazania to prosilbym administracje o zabranie jednoznacznego stanowiska w tej sprawie
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-03-17 20:19:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme, galex i inni --> Przygotowywane są dalsze zmiany, również w wyglądzie oprawy prezentowanych prac. Nic więcej teraz nie powiem. A to, że na konkretnego posta autorstwa galexa nie odpowiedzieliśmy wcale nie oznacza, że sprawy pozostawiamy samym sobie lub puszczamy je mimo uszu.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-03-17 20:26:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dzieki za odpowiedz ;->
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-03-17 22:11:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja też ;-)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa