fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Coś o ocenianiu
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2007-05-17 14:50:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:))))
fotografia cyfrowa
jackijj
fotografia cyfrowa
2007-05-17 15:13:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Lifter, czasami lepiej milczeć niż mówić, pod warunkeim, że jest inna droga do wyrażenia tego co się myśli... jesteśmy w sieci, mamy do dyspozycji tylko obraz i słowo pisane... wstawienie kropek może być równie dobrze uznane za zwyczajne lenistwo, albo wystawienie piątki "na odwal się". Zdezydowanie bardziej wolałbym dostać 4 z porządnym uzasadnieniem (choćby takim jak moja parafraza), niż 5 z kropkami." --- M to Twoje zdanie , ja mam zdanie odrębne i tyle... i to zamyka dyskusję między nami. A jak chcesz się popisywać elokwencją i luzactwem - nikt nie broni. Ja już nie będę odpowiadał. Ważne, że Twoje na wierzchu - nieprawda ?
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-05-17 15:22:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jackijj,
nieprawda.

Problem w tym, że zawsze piszę ostatni post? To nie ma znaczenia dla Twojego, czy Liftera zdania, sam pisałeś, że po prostu wyrażasz swoje i ja mam do tego takie samo prawo, co niniejszym czynię.

Spodobał mi się temat popisywania się elokwencją i luzactwem ;) Nie bardzo rozumiem co chciałeś przez to powiedzieć, czy też raczej napisać, ale temat intrygujący ;)

Jeżeli odrębne zdania wg. Ciebie zamykają dyskusję to oznacza, że można dyskutować tylko wtedy, gdy jest szansa na przekonanie drugiej osoby co do naszej racji? Moim zdaniem przekonanie kogoś kończy dyskusję i czyni ją nudniejszą niż po prostu wymienianie poglądów.
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2007-05-17 15:43:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zaznaczanie w zdaniu "trudnych" i "trudniejszych" słów to jest dopiero elokwencja i luzactwo ;)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-05-17 18:38:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i w poprzedniej rundzie i teraz stanowczo twierdzę, że gnioty z reguły nie zasługuja na 10 słów komentarza do oceny -1
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-05-17 19:08:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Marto... w takim układzie warto by korzystać z minusjedynek jako podstawy moderacji.
fotografia cyfrowa
zec
fotografia cyfrowa
2007-05-17 19:17:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Marta, stanowczo sie nie zgadzam. Uwazam nawet, ze stawianie -1 w ogole za bezsensowne. Chyba, ze zakladamy ze wszystkie gnioty jakie sie tu pojawiaja, to owoc czyjejs malpiej zlosliwosci.
Takie zdjecia jednak wstawiaja czesto ludzie bardzo mlodzi, bo mama i babcia powiedzialy, ze sliczne.
Mysle ze zamiast -1 mozna wyjasnic krotko czemu sie tu nie nadaje.

_M moderatorzy powinni byc absolutnie niezalezni i najlepiej, zeby ocen w ogole nie widzieli.
Kiedys w szkole uczono mnie, ze lud ma zawsze racje, ale w praktyce to roznie bywa ;)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-05-17 19:20:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zec, moderatorzy powinni być idealni, ale nie są... dlatego wolałbym rozwiązanie systemowe.
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2007-05-17 20:30:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
z tym lud ma zawsze racje to nie bylabym taka pewna... zobacz co sie w naszym kraju teraz wyprawia przez ten "lud".....
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2007-05-17 20:32:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a do autora watku.... bardzo nam przykro , ze odchodzisz... tylko czemu tu jeszcze jestes? ;)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-05-17 21:00:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jackijj - myślę, że powinno zostać jak jest... ja tam te parę kropek na koniec wstawiam jak za mało o kilka wyrazów i jakoś leci...
myślę też, że administracja nie wykasuje oceny 5 bo ktoś tam napisał z raz czy dwa "p i ę k n e ! ! ! ! ! ! ! ! ! " :)
dopiero, gdy ktoś ciągle tak pisze to pewnie reagują, też bym wolał gdybym dostał 5 cuś więcej niż kropki... ;)

ale tu jest inny przykład, którym administracja powinna się zainteresować... czyli cały czas ten sam tekst pod wszystkimi piątkami... :/
http://www.obiektywni.pl/forum/watek-3004.php
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa