fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
ZNIKAJĄCE PUNKTY !!!!!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
agatek
fotografia cyfrowa
2007-05-23 11:01:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Catstnet: Jak grochem o ścianę do Ciebie można... Pisałam Ci na pw - nie chodzi o Twojego kotka (co to oczywiście, przeslodki, prześliczny, przeuroczy i jakie tam jeszcze "prze" przyjdą Ci do głowy, jest) Nie chodzi o Twoje zdjęcia. Chodzi o to, co się pod nimi dzieje, o Twoje zachowanie. Otwórz się odrobinę na to, co ludzi usiłują Ci wytłuamaczyć, a na pewno będzie prościej.
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-05-23 11:03:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szkoda gadac...
fotografia cyfrowa
agatek
fotografia cyfrowa
2007-05-23 11:05:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Catsnet: I jeszcze jedna dobra rada - weź sobie do serca to, o czym pisze Andres. Serio, serio.
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2007-05-23 11:09:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i te teksty typu "nie damy się !!!! ;-)" i "tak trzymac" ....
tzn, ze kto sie nie da i komu, Ty i Twoje TWA.... to jest portal foto z tego co mi wiadomo...
mam wrazenie, ze Twoi wielbiciele niedlugo zaczna sie biczowac i zawodzic pod twoimi zdjeciami... wychwalac Cie pod niebiosa za Twoje wspaniale serce a w tych co oceniaja Twoje zdjecia nizej niz na 3 rzucac kamieniami.....
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-05-23 11:13:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak mi sie przypomnialo: "Trzymaj sie ramy to sie nie posramy", z Kilera.

fotografia cyfrowa
TomiU
fotografia cyfrowa
2007-05-23 11:17:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Postuluję za możliwością wyłączenia komentowania. :DDDD
fotografia cyfrowa
agatek
fotografia cyfrowa
2007-05-23 11:21:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i możliwością wyłączenia możliwosci dodawania zdjęć:>
fotografia cyfrowa
Catsnet
fotografia cyfrowa
2007-05-23 11:22:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme, wyjątkowo napastliwy jesteś , momentami zdawało mi się , że jest inaczej....
fotografia cyfrowa
Catsnet
fotografia cyfrowa
2007-05-23 11:27:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cel tego wątku miał być zupełnie inny w tej chwili zmeandrował w zupełnie inną stronę , więc może poproszę administrację o zamknięcie go bo stał się ogniskiem zapalnym ....tego nie przewidziałem ...
fotografia cyfrowa
a_falcman
fotografia cyfrowa
2007-05-23 11:27:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oza, ja już nie jestem pewna czy to jest portal foto :(
Ciekawy wątek, poczytam od początku :)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-05-23 11:33:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Widzisz Catsnet - tak to jest jak sie samemu na siebie bicza kreci......
fotografia cyfrowa
Catsnet
fotografia cyfrowa
2007-05-23 11:39:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme, właśnie do takiego wniosku doszedłem .....więc jak na wstępie, jeśli jest możliwość zablokowania tego wątku to poproszę o taką przysługę....wystepuję z tym wnioskiem jako że jestem autorem tego wątku ....
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2007-05-23 11:40:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Catsnet - to co publikujesz ma sens, zwłaszcza dla ludzi, którzy widzą tylko ludzi na tym świecie (najczęściej widzą tylko siebie). Większość zdjęć masz dobrych - nobody is perfectly well. Olej punkty i komenty bo masz ich już dosyć i wierzę, że focisz nie dla nich. Z przyjemnością oglądam Twoje zdjęcia. Swojego psa też zamieszczę (wziąłem go ze schroniska) - nawet gdybym miał dostać furę minusów. Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2007-05-23 12:11:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
BernArt (11013)

2007-05-23 11:13:43
Tak mi sie przypomnialo: "Trzymaj sie ramy to sie nie posramy", z Kilera

ojj obawiam się że filmy Ci się pomyliły :)))) i owszem film z Pazurą ale nie Killer :))) "Nic śmiesznego"
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-05-23 12:17:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Racja!!!
Pomieszalo mi sie :)))
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2007-05-23 12:18:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Catsnet - nikt nie ma nic przeciwko Twoim zdjęciom, nikt nie ma nic przeciwko Twojemu podejściu do zwierzaków, nikt nie ma nic przeciwko Twoim zwierzakom, ale... sporo ludzi ma dużo przeciwko ogólno portalowemu kisielowi w majtach na widok nick-u Catsnet, wiele ludzi ma sporo przeciwko Twoim histeriom o wymoderowanie zdjęcia, o usunięcie jakiśtam ocen. Zastanów się czy gdyby usunięto Ci -1 tez byś tak zażarcie walczył o tą ocenę??

czy to ze zdjęcie ma średnią 3,0 zamiast 3,5 czyni to zdjęcie gorszym? czy te punkty świadczą o wartości zdjęcia??
fotografia cyfrowa
Catsnet
fotografia cyfrowa
2007-05-23 12:27:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres, nie przypuszczam aby mój nick działał w jakiś magiczny sposób powodując "kisiel w..." , popatrz pod ostatnim moim zdjęciem i nie tylko....ludzie doceniają to co im się akurat podoba....
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-05-23 12:50:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W sumie jesli moj watek zostal zdjety z glownej to ten tym bardziej powinien zniknac..................
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-05-23 12:52:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme, jest taka roznica pomiedzy tymi dwoma watkami.
W Twoim uzytkownicy mieli osmieszac innych uzytkownikow. W tym uzytkownik-autor osmieszyl sie sam.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-05-23 12:57:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bern ja bym to ujal inaczej w tym osmieszyl sie sam w tamtym miano prezentowac osmieszajacych sie.
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2007-05-23 12:58:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Catsnet: przejżyj na oczy!!!! ludzie zachwycają się bo a) widzą Twój nick i wiedzą, że wysoka ocena spowoduje Twój rewanż b) widza ładnego kotka na fotce, ale nie widzą FOTOGRAFII. c) ludzie mają tendencję do tego żeby przypodobać się autorom z duża ilością punktów. Bo duża ilość punktów świadczy o tym że autor jest KIMŚ na tym portalu, a nikt nie chce trzymac ze słabszymi.
Przerabiałem to i gwarantuję Ci że po dwóch miesiącach od momentu kiedy przestaniesz oceniać innych i Twoje prace (nie wszystkie) znikną w czeluściach nijakości ze średnią 2.5-3-5 i moze 20-40 punktów, a i to w dużej mierze będzie spowodowane nie tyle wartością zdjęć co urodą zwierzaków i tkliwością opowiastek pod zdjęciami.

Ocknij się.. robisz sporo ładnych zdjęc ale masz też sporą cześć bardzo przeciętnych i nie ma znaczenia ile razy zagoszczą w VP, bo nie zmieni to faktu że lepsze dzięki temu się nie staną.
fotografia cyfrowa
Catsnet
fotografia cyfrowa
2007-05-23 12:59:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:)))
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2007-05-23 13:00:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Catsnet to do mnie czy odnośnie wpisów Berna i Calme??
fotografia cyfrowa
Catsnet
fotografia cyfrowa
2007-05-23 13:01:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme, Andres, Bern, przejrzałem już na oczy , bardzo dziekuję za pouczającą lekcję , jestem zobowiązany ....może już byśmy skończyli na tym , co Wy na to ???
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-05-23 13:03:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie wierze - do nastepnej foty,........
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | Strona 5 | 6 | 7 | 8
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa