fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
ZNIKAJĄCE PUNKTY !!!!!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Catsnet
fotografia cyfrowa
2007-05-22 23:15:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bern, poczytaj jak ty uzasadniasz swoje zera ....ja się bardziej wysiliłem...
fotografia cyfrowa
Catsnet
fotografia cyfrowa
2007-05-22 23:19:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
BernArt (10991) 2007-05-21 15:13:28 | ocena = 0

Test sprzetu


na ten przykład...
fotografia cyfrowa
Catsnet
fotografia cyfrowa
2007-05-22 23:21:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
BernArt (10991) 2007-05-21 13:48:44 | ocena = 0

Taki jakich wiele


kolejny przykład a jest ich mnóstwo... jesteś Gumiś....;-)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-05-23 09:13:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/galeria/index.php?id_kategorii=&sort_kryterium=liczba_punktow&sort_kierunek=desc&okres_od=0&okres_do=0&okres=7

no to chyba czas chlodzic szampana ? :))))))
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2007-05-23 09:25:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
BernArt (10991) 2007-05-21 13:48:44 | ocena =
to jest tylko przykład jakie zjawisko zaobserwowałem. W miejscu oceny pojawia się zupełnie puste miejsce, ale zazwyczaj komentarze pozostają. Więc o ile przesadzony jest płacz Catsneta o to że stracił punkty , tak wytknięte przez niego zjawisko ja również zauważyłem (tyle że zazwyczaj pozostawały komentarze) to tylko utwierdza mnie w przekonaniu że te skasowane piątki miały komenty w stylu (MAX . . . . . . . . . . . . ) bez sensu było by zostawienie takich komentów po usunięciu oceny. Podejżewam że gdyby owe piątki miały poważne komentarze to admini by ich nie usunęli. Swoją drogą mówimy ze admini powinni informować, ale z drugiej strony gdybyśmy MY jako userzy nie obchodzili regulaminu pisząc częstokroć jednowyrazowe komenty, ewentualnie dając dziesięciokropek itp, administracja nie musiałaby nic usuwać. Więc tak naprawdę kto był winny?

Catsnet olej te punkty, pokaż że jesteś facetem i w koncu przestań jęczeć.(a to o mederację , a to o punkty) Wymoderowali Ci?? Zrób lepsze i zamknij usta krytykom i moderatorom. Admini usunęli Ci punkty?? Zrób kolejne takie żeby nikt nie miał wątpliwości że zasługuje na 5, a ludziom będzie się chciało coś napisać pod swoją maksymalną oceną. Jakiś czas temu była nagonka na mnie... i owszem czułem się pokrzywdzony, ale później pomyślałem, że po pierwsze Obiektywni.pl to nie jest cel mojej fotografii i robię zdjęcia dla siebie , a na OB jedynie dzielę się swoją radosną twórczością, po drugie ze niezależnie od wszystkiego te punkty zupełnie NIC nam nie dają. O ile ciułactwo jest dla mnie uzasadnione w przypadku nowych userów bo muszą jakoś zarobić na kolejne zdjecia (zarobić przestrzeń na koncie), tak Catsnet, ani Ty ani ja póki co nie musimy się o to martwić, więc po co z siebie robić błazna??
Powtórzę, przerabiałem to na sobie jakiś czas temu, i teraz wiem że jedyne co uzyskałem to brak szacunku u innych OB, straciłem sympatycznych znajomych z OB itd. Warto?? Moim zdaniem NIE, więc się zastanów nad swoim postepowaniem, i wyciągnij wnioski z mojej lekcji, zamiast brać wszystko na klatę.
pozdrawiam
R.
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-05-23 09:40:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres, podpisuje sie pod tym co napisales wszystkimi czterema lapami.

Catsnet, roznica pomiedzy mna a Toba jest taka, ze poproszony o rzetelne uzasadnienie potrafie powiedziec, co w danym zdjeciu poszlo zle.
W Twoim przypadku jest tak, jak by Arab probowal sie dogadac z Polakiem, a kazdy w swoim jezyku. Patrzysz na zdjecie, ale go nie kumasz,
dlatego tez nie potrafisz tak naprawde powiedziec dlaczego zasluguje ono na "zero". Nie bede mial Ci jednak tego za zle, zlosc jakos trzeba
rozladowac :)
fotografia cyfrowa
Catsnet
fotografia cyfrowa
2007-05-23 10:01:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres , dzięki za ten post ...doceniam....

Bern, kiedyś się rozumieliśmy teraz niestety nie, a szkoda .....
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-05-23 10:06:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To co sie dzialo pod zdjeciem kota z VP jest historia - to jest poczatek upadku OB jakie znaja starzy userzy jeszcze - to nowa generacja - Słodziaki.pl lub Czekoladowenoski.pl

Po prostu jestesmy widzami epokowego wydarzenia.................
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-05-23 10:09:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme, to o czym mowisz jest zjawiskiem przemijajacym. Takie akcje beda sie zdarzaly co jakis czas, ale tez beda odchodzic w niepamiec.
Taka przynajmniej mam nadzieje.

Catsnet, jesli rozumieniem siebie nawazajem nazywasz tylko zgadzanie sie ze soba i wystawianie sobie maksymalnych ocen, to nie ma czego zalowac. Sorry, ale nie potrafisz przyjac krytyki.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-05-23 10:10:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bern - przemijajacym ale tez zostawiajacym za kazdym razem coraz wiekszy niesmak i pozostalosci - a z kazdym razem psujacym renome galerii..........
Wiec trzeba stanowczo sie przeciwstawiac takim shitom
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-05-23 10:14:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme, przeciwstawiac sie - tak.
Co do reszty, patrzac na to z wiekszego dystansu, serwis sobie bedzie, a uzytkownicy tez sobie beda - z niego znikac z czasem. To jest normalna kolej rzeczy. A nawet jak nie znikna Ci najbardziej zatwardziali, to pewne rzeczy przestana miec znaczenie. Inna sprawa, mozna miec pewne nadzieje na to,
ze administracja znajdzie sposob na definitywne ucinanie takich numerow i w ten sposob bedzie zapobiegac upadajacej reputacji serwisu. Rzecz kolejna, to uzytkownicy, ktorzy takich zachowan nie aprobuja. I tu w pelni sie zgadzam, trzeba przeciwdzialac, bo ktos mlodziez edukowac musi.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-05-23 10:15:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dokladnie - tym bardziej, ze jak widac - niektorzy "starzy" userzy maja mniej w glowie jak mlodzi
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2007-05-23 10:21:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres - "Obiektywni.pl to nie jest cel mojej fotografii"... dla niektorych widac jest;)))))
fotografia cyfrowa
MareckiMarek
fotografia cyfrowa
2007-05-23 10:22:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To ja się wtrącę z lekkim OT. Jak oglądam takie pstryki jak ten kotek to się zastanawiam czy administracja stworzy wreszcie oddzielną kategorię 'koty' i da każdemu możliwość blokady wyświetlania zdjęć z tej kategorii?
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2007-05-23 10:26:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i to jest pomysl dnia;)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-05-23 10:28:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No to by bylo cos na miare nowej ery - dobry pomysl - niech maja wlasna kategorie kociofile..........
fotografia cyfrowa
RAF
fotografia cyfrowa
2007-05-23 10:29:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szkoda, że nie ma jakiegoś patentu, żeby zniknął hiteroh i jemu podobne indywidua ... a tu tylko punkty znikają
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2007-05-23 10:31:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
RAF - co chcesz od hiteroha? ma swoj system oceniania i chwala mu za to ze sie go trzyma....
Calme - ja mysle ze ta blokada powinna byc rowniez ustawiona standardowo;)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-05-23 10:32:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dokladnie - w koncu to nie forum "Porzucone Słodziaki" tylko galeria fotograficzna
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-05-23 10:52:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hiteroh jest ok :)

A co w takim razie z robaczkami i kwiatkami?
Zdjecia kotow moga byc, dopoki maja one jakis sens. Zdjecia, nie koty.
fotografia cyfrowa
Catsnet
fotografia cyfrowa
2007-05-23 10:53:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:)))
fotografia cyfrowa
Catsnet
fotografia cyfrowa
2007-05-23 10:54:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a jednak niezwykle inspirujący wątek się zrobił ;-)
fotografia cyfrowa
Catsnet
fotografia cyfrowa
2007-05-23 10:56:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ech "zabolała" Was ta słodka kicia ..... hehehehehhe....
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-05-23 10:56:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pewnie. Pytanie tylko, czy wyciagniesz z tego jakas nauke.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-05-23 10:58:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
E tam zabolala - to Ty sie osmieszasz nie my to Ty byles wywalany za chamstwo juz 2x nie my i to Ty robisz ferment na portalu
a teraz jeszcze glupio sie z tego smiejesz - dla mnie jestes ponizej jakiejkolwiek skali...........
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | Strona 4 | 5 | 6 | 7 | 8
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa