fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
mój pierwszy 1000 :D
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
hofman1989
fotografia cyfrowa
2007-05-29 21:36:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ahh wkoncu mam 1000 pkt :D
dzieki wam wszystkim :)
fotografia cyfrowa
MichalS
fotografia cyfrowa
2007-05-29 21:36:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
gratzz ;P
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2007-05-29 21:50:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
corazon tez gratuluje wszystkim jubilatom :D
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2007-05-30 07:31:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tja a mówi się ze punkciki nie mają znaczenia
pfff,
fotografia cyfrowa
qalimar
fotografia cyfrowa
2007-05-30 08:09:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czy jakieś złote galoty tutaj dają za każdy tysiąc? Niezdrowa podnieta rodem z podstawówki.;-)
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2007-05-30 08:15:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Juz zapomniak wół jak cieleciem był? Ten pierwszy tysiac faktycznie cieszy, nie wiem na czym to polega ale tez mialem radoche,
fotografia cyfrowa
qalimar
fotografia cyfrowa
2007-05-30 08:47:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szczerze? Te wszystkie cyferki i podniecanie się ich ilością, tak naprawdę można sobie w buty wsadzić- nie są żadnym wykładnikiem ani jakości zdjęcia, ani poziomu fotografa. Dlaczego? Wiele by można mówić- w skrócie na tym świecie nie ma żadnego obiektywizmu. W ten worek wrzucam wszystkie zachowania ludzkie, począwszy od wstania lewą nogą z łóżka, skończywszy na krwawych wendettach. Czyżbym się mylił?;-) Faktem jest, że człowiek ma naturę, która motywuje go przez punktację, właśnie po to wymyślono system ocen w szkołach. Wiedzę jeszcze można jako tako ocenić, z fotografią już jest gorzej- to tak samo jak z jazdą figurową na lodzie. Niby się da, ale każdy psioczy, że sędziowie do bani...;-)))
fotografia cyfrowa
ennio
fotografia cyfrowa
2007-05-30 08:55:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
qalimar: cóż za obłuda w Tobie, przecież sam walczysz o te cyferki i dlatego dałeś mi ignora :))) a moje zdanie jest takie: z pewnością tutaj cyferki punktów przy nicku autora są odwrotnie proporcjonalne do wartości jego zdjęć, rozkładając je na ilość zdjęć zwłaszcza
fotografia cyfrowa
qalimar
fotografia cyfrowa
2007-05-30 09:07:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ennio- mój mistrzu. Ignora dostałeś własnie za wstanie lewą nogą, co sam osobiście przyznałeś...:-) Po prostu nie chciałem, aby dalsza nasza znajomość rozwijała się jak kiedyś na oph. Dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki i to w imię czego? Walczysz o obiektywizm, a sam preferujesz czysto subiektywne podejście do zagadnienia, bo de facto czy tak naprawdę jesteś obiektywny? Czy nie preferujesz pewnych rodzajów fotografii, a inne zażarcie tępisz? I czy wreszcie, Twój gust nie zależy od humoru danego dnia? No i danego autora, który ośmielił Ci się postawić? Przecież gdybym Ci słodził, wszystko byłoby świetnie. Zastanów się więc , czy te wszystkie pomyje jakie wylewają na Ciebie na różnych portalach, nie są bezpodstawne? Potrafisz raz być Hyde'm a raz Jackyll'em w zależności od... Tu sobie dopisz co chcesz.:-))

Pzdr serdecznie
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-05-30 09:39:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Obstawiam raczej, ze to szkoła przyzwyczaja nas do ocen.
fotografia cyfrowa
patryk_b82
fotografia cyfrowa
2007-05-30 14:19:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja chce tysiąca! ja chce tysiąca! ja chce tysiąca! ja chce tysiąca euro na koncie ;P
fotografia cyfrowa
Sibil
fotografia cyfrowa
2007-05-30 16:05:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Patry_b82 -> to ja bym wolał mieć tyle Euro na koncie co Lonely_Wolf punktów:)
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2007-05-30 16:26:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tos minimalista :). ja bym chcial przynajmniej 10x tyle i to na poczatek :)
fotografia cyfrowa
patryk_b82
fotografia cyfrowa
2007-05-30 20:49:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
eee mi 1000 wystarczy akurat na dobry start bo znowu się. pier.. kochane zycie;P a jak coś zostało to widziałem fajny aparacik
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa