fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
czy tu tak jest??
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Achaj
fotografia cyfrowa
2007-06-02 15:19:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
napisałem pod jednym zdjęciem że nie wnosi nic nowego i jest zrobione jak wiele innych( bo uważam że tak jest ) nie odwlekło się długo jak oberwało mi się odwetem w pf... czy to tu jest normalnym zjawiskiem?.. czy może tylko poszczególne jednostki są tak nerwowe??
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-06-02 15:24:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Achaj, poSzczególne jednostki. Z czasem dowiesz się które, ale jak znam życie to już masz ignora ;)))
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2007-06-02 15:26:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Po prostu miałeś pecha napisać coś pod zdjęciem, które nie wnosi nic nowego ;-)
fotografia cyfrowa
Achaj
fotografia cyfrowa
2007-06-02 15:27:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
_M generlnie pryskam na ludzką zawiść i nieudolność dość mam tego w sobie samym i ciężko mi z tym walczyć.. a sprawę ignora traktuję jak .................
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-06-02 15:35:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Możemy zmienić na chwilę temat? [co by znowu ktoś nie zarzucił, że wątki rozwalam ;)]
fotografia cyfrowa
zec
fotografia cyfrowa
2007-06-02 15:36:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Achaj, a moze za duzo wymagasz?
Chcesz tu znalezc zdjecia, ktore cos wnosza w rozwoj fotografii?
;DDD
fotografia cyfrowa
Aradia
fotografia cyfrowa
2007-06-02 15:40:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jedyny sposob to ignorowanie i omijanie danego autora. Sa tu rozni ludzie i wiele razy zdarzylo mi sie dostac niemila prywatna wiadomosc, na ktora odpisywalam grzecznie lub nie odpisywalam wcale. A komentarze pod zdjeciami rowniez nie byly dla mnie istotne, jesli napisal je urazony autor. Szkoda czasu na walke z wiatrakami;)
fotografia cyfrowa
Achaj
fotografia cyfrowa
2007-06-02 15:41:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nawiązałem cichy dialog z odwetowcem.. wiec już nic nie mam do powiedzenia... po prostu jestem coraz bardziej rozczarowany tą osobom.. a co do zdjęć.. nie chodziło mi o jakieś wybitne dzieła.. ale o ciekawe spojrzenie na temat a nie o powielanie po raz enty tego samego stylu.. ludzie ja stawiam dopiero pierwsze kroki i chciałbym sie czegos nauczyć, ale jak widzę non stop takie same zdjecia gdzie tylko modele sie zmieniają.. no to napisałem co myslę(subiektywnie: i mi się dostało... straszne to
fotografia cyfrowa
Aradia
fotografia cyfrowa
2007-06-02 15:46:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Achaj, nie przejmuj sie rob swoje... :)
fotografia cyfrowa
bazylich
fotografia cyfrowa
2007-06-02 15:48:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak tu już jest, oj tak jest ;-) ... "foć se", publikuj, komentuj i niczym się nie przejmuj, jeżeli chcesz posłuchać rady to jak Ci ktoś zdjęcie opluje sprawdź czy nie jest to monofociarz - taki co w pf ma setkę identycznych fotek i kilka tysięcy pkt., jeżeli tak to w ogóle taką oceną się nie przejmuj bo monofociarze są mocno sfrustrowani i muszą gdzieś odreagować, jeżeli pf "opluwacza" jest zróżnicowane zastanów się dobrze czy nie ma racji i ewentualnie poproś o konstruktywną krytykę, to może nawet czegoś się dowiesz :-), i nie daj się sprowokować do napisania słów których mógłbyś żałować, powodzenia :-)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-06-02 15:51:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hahahaha, to ja jestem monofociarzem ;)))) ale śmiesznie.
fotografia cyfrowa
Achaj
fotografia cyfrowa
2007-06-02 15:53:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bazylich... w rzeczy samej.. sprawdziłem i jest jak napisałeś... co do konstruktywnych krytyk... nie ma czegoś takiego więc blokuje tą opcje, a jak czytam te pod cudzymi zdjeciami.. to ręcę mi opadają.. to jest raczej zbiór pobożnych życzeń z krytykom nie majace nic wspólnego
fotografia cyfrowa
Aradia
fotografia cyfrowa
2007-06-02 15:53:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja juz nie, mam jedno zdjecie z kotem:P
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-06-02 15:54:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Achaj,
KK są fajne, ale nie wymagaj od amatorów profesjonalizmu.
fotografia cyfrowa
Achaj
fotografia cyfrowa
2007-06-02 15:57:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
_M ja niczego nie wymagam... a nawet sobie nie życze;) dlatego tylko komentarze poprosze ;)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-06-02 16:01:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lol
fotografia cyfrowa
bazylich
fotografia cyfrowa
2007-06-02 16:05:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
_M - sprawdziłem, nie jesteś :-), raz, że masz kilka "wybryków z innej parafii", a dwa to to że Twój monotemat jest bardzo ludzki w przeciwieństwie do np. górskich panoram lub robalków w za dużym zbliżeniu. Piszę tu, a nie na priv, żeby sprecyzować termin "monofociarz", którego powyżej użyłem :-)

Achaj - pozwól na KK, czasem śmieszą, czasem bawią, a czasem uczą i nie ma w tym nic złego :-)
fotografia cyfrowa
Achaj
fotografia cyfrowa
2007-06-02 16:08:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
stawiam sprawę jasno... sam nie oceniam... i nie komentuje.. nie widze powodów aby inni mieli mi to robic ;):D:D poza tym jeśli ktoś ma cos do powiedzenia i tak powie to komentarzem.. po co ta dziecinada?
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-06-02 16:09:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Łe a tak mi się etykietka spodobała ;)

Achaj, nazywasz dziecinadą to co jest podstawą tego portalu?
fotografia cyfrowa
Achaj
fotografia cyfrowa
2007-06-02 16:11:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
_M rozczarowujesz mnie lub sobie żartujesz... jaka podstawą?? z nazwy owszem... a życie to fikcja ..
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-06-02 16:15:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oj, nie wyraziłem się precyzyjnie ;)
KK to podstawa odróżniająca ten portal od innych. Tutaj naprawdę ktoś zadał sobie dużo trudu, żeby zchęcić użytkowników do dyskusji o zdjęciach.
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-06-02 16:21:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pozdrawiam autora wątku...
życzę sukcesów... na jakimkolwiek polu...
ostatnio nerwowo na OB...
fotografia cyfrowa
Achaj
fotografia cyfrowa
2007-06-02 16:21:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
_M wyszliśmy daleko poza ramy tematu... już wcześniej napisałem jak widze tą ową KK ... 90% z tej którą tu widziałem to pobożne życzenia.. nie wiem ile procentowo w tym jest jadu odwetu i nieuctwa.. ale żeby było jasne.. nie mam nic przeciw, po prostu wyrażam swój pogląd na ta sprawę.. jeśli ktoś sobie życzy.. i jeśli ktos ma ochotę lub przymus jej pisania.. jest taka opcja... śmiało.. na szczęście ludzie którzy tworzyli ten portal brali pod uwagę istnienie takich wykolejeńców jak ja.. i umożliwili mi blokade tej funkcji za co bardzo im dziękuje..
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-06-02 16:27:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No piszę przecież, że ktoś sobie dużo trudu zadał ;)
fotografia cyfrowa
Achaj
fotografia cyfrowa
2007-06-02 16:31:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
VanKert pięknie dziękuje i wzajemnie.. :):):)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa