fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
przegiecie
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2007-06-04 14:50:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.allegro.pl/item198188389_stop_szczekaniu_z_d_mute_dogtrace_od_easypet_.html#photo

jak w temacie.. to juz przegiecie chyba... oby feministki nie zobaczyly tego ogloszenia bo wktorte pewnie zaczelby by sie prace nad modelem dla facetow :D
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2007-06-04 15:45:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To akurat popieram. W budynku, w którym mieszkam są trzy takie zwierzęta i uwierz mi, po kilku latach jestem absolutnie zdeterminowany do zastosowania KAŻDEGO srodka, który ograniczyłby szczekanie psa.

Jako kraj, który uważa się za cywilizowany powinniśmy każdemu zapewnić podstawowe prawo: prawo do spokoju.
fotografia cyfrowa
toska
fotografia cyfrowa
2007-06-04 16:24:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Istnieje szereg innych metod na oduczenie psa szczekania, począwszy od szkolenia, na zapachach działających uspokajająco skończywszy. Walenie prądem po szyi jest zbędne.

A co mają do tego feministki i faceci? :/
fotografia cyfrowa
KrisBe
fotografia cyfrowa
2007-06-04 17:33:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jpg, wszystko zależy od ludzi a nie od zwierząt, osobiście uważam że raczej powinno się skoncentrować na tym komu się powierza psa a nie nad wymyślaniem środków które będą w niezbyt humanitarny sposób (delikatnie mówiąc) naprawiać błędy wychowawcze ludzi.
Z drugiej strony rozumiem Ciebie, gdyż np. moja sąsiadka która miała swego czasu w domu 5 psów i wypuszczała je o 11godz. w nocy do ogrodu doprowadzała mnie tym do białej gorączki, ponieważ one niemiłosiernie ujadały pod oknem mojej sypialni.
Tyle że ja też przez rok mieszkałem z siedmioma psami a obecnie od 8lat z dwoma i nie miałem żadnych problemów z nimi bo najzwyczajniej zastosowałem się do porad które można przeczytać w tych książkach

Zapomniany język psów
http://www.twojaksiazka.com.pl/x_C_I__P_412143-410002.html

OKIEM PSA
http://www.gandalf.com.pl/b/okiem-psa/

Nawisem mówiąc niedawno odstąpiłem te ksiązki moim znajomym którzy nie mogli sobie poradzić z swoim psem i już po niespełna dwóch miesiącach problemy znikły, zaś oni sami nie mogą uwierzyć w to jak banalnie łatwo można było się ich pozbyć, wystarczyło tylko zastosować się do porad czy też inaczej mówiąc po prostu nauczyć się rozumieć swojego psa i przede wszystkim być konsekwentny.


fotografia cyfrowa
toska
fotografia cyfrowa
2007-06-04 17:50:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Akurat co do pozycji książkowych zaproponowanych przez Ciebie mam wielkie wątpliwości i nie polecałabym ich początkującym psiarzom, a jedynie tym już doświadczonym i z wyrobionym zdaniem na pewne tematy. Dodać muszę, że pan Fisher wycował się już z tez, które prezentował w "Okiem psa".
"Zapomniany język psów" jest bezkrytycznym potwórzeniem owych tez przez panią Fennel.

Do zrozumienia psiego umysłu polecam książki Stanleya Corena oraz Turid Rugaas.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa