fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Nikon D70
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-03-28 10:40:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kuma - dla Lizaka nie jest nudny i nie dziwię się, ż pyta, sam robie gruntowny wywiad zanim wydam kasę.
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-03-28 11:11:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
photoM, ale tutaj sprawa wygląda trochę inaczej. Chłopak otwarcie się przyznaje, że nie ma rozeznania, co widać zresztą, a jego prośba o pomoc brzmi dokładnie jak "wybierzcie coś dla mnie". Oczywiście, powinien zainputować sobie jak najwięcej informacji a potem dokładnie je wszystkie przetworzyć. Przede wszystkim jednak sam musi wiedzieć co potrafi, czego chce i czego oczekuje, skonfrontować własne umiejętności i wymagania sobie stawiane z wymaganiami stawianymi sprzętowi. No i, jak przy wyborze żony, dokładnie obejrzeć i dotknąć!!! Bo jak nie zaiskrzy, to i tysiąc stron wskazówek mu nie pomoże.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-03-28 11:37:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Magiczny sposób wyboru aparatu, ale faktycznie, coś w tym jest. Jeżeli chodzi o zbieranie informacji to chyba właśnie mu pomagamy ;)
A to, że bardziej namieszamy a wyboru i tak będzie musiał dokonać sam... no cóz, jak nie zaiskrzy...
Ja napisałem swoje:
Lizak, popstrykaj manualem, cyfra, którą masz myślę, że na razie Ci spokojnie wystarczy. Inwestuj w sprzęt nie dla sprzętu, ale wtedy, gdy będziesz go potrzebował.

-M
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-03-28 11:42:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
photoM ma racje - naucz sie najpierw wykorzystywac w pełni możliwości swojego sprzętu, a gdy bedziesz wiedział DLACZEGO jesteś z niego niezadowolony i czego oczekujesz - będziesz wiedział jaki aparat sobie kupić.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-03-28 11:44:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A M E N
fotografia cyfrowa
Lizak
fotografia cyfrowa
2006-03-28 12:41:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Niewiem jak zaczac.... Nigdy moich prac nieocenialiscie zbyt wysoko, wcale sie wam niedziwie zadnej rewelacji niepokazalem i moje fotografie jesli mozna je tak nazwac pozostawiaja wiele do zyczenia....Dziekuje za podpowiedzi za pomoc i krytyki. Dziekuje paru osoba ktore w prywatnych wiadomosciach napisaly mi cos milego... no i tym zakanczam ten dzial.... Bo jeszcze nagrode dostane za te 9 stron....

Mirek_Lizak
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Strona 9
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa