fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
blog dedykowanym obiektywnym blokującym
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-06-10 11:01:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kiedy komentuję zdjęcia pojawiające sie w galerii, mała uwagę zwracam na autorów (co innego, gdy przeglądam ulubionych)
i zdarza się, że po napisaniu komentarza dostaję w pysk informacją o blokadzie, bo akurat pechowo trafilam na ktoregoś z wcześniej urażonych artystów
a niech im tam...
ale żeby się nie zmarnowało...

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-163409.php
zwierzak wyborny
dobra GO, choć lepiej byloby przesunać płaszczyznę ostrości nieco bliżej
z cieplejsza zielenią byłby calkiem dobrze
2
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-06-10 11:03:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
blog dedykowanym obiektywnym blokującym -> blog dedykowany obiektywnym blokującym

hm... nie będę wnioskowala o skorygowanie... może bład w temacie zwiększy zainteresowanie watkiem ;-)
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2007-06-10 12:38:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:), dobry pomysl...;)
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2007-06-10 12:43:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Marta , juz kiedyś zgłaszany był pomysł aby była informacja, że dany autor, którego akurat ogladamy zdjęcie nas ignoruje, sam parę razy się naciąłem...
fotografia cyfrowa
Vixen
fotografia cyfrowa
2007-06-10 13:21:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no właśnie mnie też raz spotkała taka niespodzianka , takie info było by na miejscu ;) i jeszcze jedno a propo poprawek , w edycji fotki na tej samej wysokości , tj. po tej samej stronie jest hasło zobacz foto w galerii i skasuj fotkę , no strasznie to irytujące , bo kilka razy już się pomyliłam i walnęłam skasuj zamiast zobacz , na szczęście kasowanie trzeba potwierdzić , więc jest szansa na ocalenie fotki w porę , niestety już wykasowałam tak z jedną :( czasem człowiek już jest zmęczony i nie myśli , działa odruchowo i katastrofa gotowa , gdyby te funkcje były po innych stronach nie było by problemu , jednak nie są , no to sobie pomarudziłam ;)
fotografia cyfrowa
agatek
fotografia cyfrowa
2007-06-10 16:15:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MartaW: Tak z ciekawości - po co założyłaś ten wątek?
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-06-10 16:20:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
agatek - 16:15:13 - patrz początek
fotografia cyfrowa
agatek
fotografia cyfrowa
2007-06-10 16:22:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No tak... w końcu po to wymyślili funkcję blokowania żeby pisać komentarze do zdjęć na forum.
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-06-10 16:25:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MZ powinien zostać tylko 1 ignor w koncie PREMIUM (akurat jeden może się przydać każdemu w specyficznym przypadku)...
źle jak trzaskamy drzwiami i zamykamy je na miesiące nie próbując się porozumieć... ani nie chcąc znać opinii MZ obiektywnych, choć może krytycznych (tak trzymać!) osób... :/
w razie czego zawsze się można zwrócić do administracji jak dopadnie nas jakieś antycośtam nagonkowego...
fotografia cyfrowa
soundchaser
fotografia cyfrowa
2007-06-10 16:26:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale też wymyślili forum, aby dzielić się różnymi spostrzeżeniami na temat zdjęć
tych autorów, którzy uniemożliwili komentarze pod fotkami poprzez blokadę. ;-)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-06-10 16:26:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i jeszcze aby IGNOR po tygodniu wygasał (bo może niektórzy zapominają) - trzeba by b yło z premedytacją powtórzyć... :)
fotografia cyfrowa
agatek
fotografia cyfrowa
2007-06-10 16:27:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
VanKert: E tam, niech będzie ich 10001, niech każdy ma możliwość decydowania o tym, jakie komentarze chce dostawać i od kogo - o sprawiedliwości zapomnij;)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-06-10 16:32:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
polazłem tam... w makro powinna być ostrość tam gdzie trzeba, tam nie jest (ostrość poszła ciut za daleko)... dziwią czwórki... :/
jak by była ostrość dobrze to byłyby piątki??? przesada... zostawmy 5 na świetne zdjęcia...
fotografia cyfrowa
agatek
fotografia cyfrowa
2007-06-10 16:32:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
soundchaser: Myślę, że w idealnym świecie mógłbyś napisać "cennymi, konstruktywnymi uwagami, dyskusją o odbiorze zdjęcia i jego przekazie". Tutaj pozostają nam wątki o mniejszej GO i technicznych pierdółkach;]
fotografia cyfrowa
soundchaser
fotografia cyfrowa
2007-06-10 16:34:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Agatek - no jasne... niech się szerzy TWA, leje wazelina od znajomych,
lizanie ze wzajemnością... A wszystkich, którzy są przeciw - ignorujemy i mamy święty spokój...
same przyjemne komentarze pod byle fotkami.
Z pewnościa tak jest lepiej.
Moim zdaniem w ogóle nie powinno być funkcji ignor.
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-06-10 16:36:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Agatek - wydaje się, że w założeniu portal stworzył oceny, ocenianie itp. aby np. lepsze zdjęcia miały lepszą średnią... skoro blokujemy krytyczne i obiektywne osoby tylko dlatego, że dają niższe stopnie (za to bliższe być może prawdy) to fałszujemy rzeczywistość i zdanie "społeczności obiektywnej" o swoich fotografiach...
nie chodzi mi o żadną sprawiedliwość... po prostu nie lubię życia w ułudzie... ;)
fotografia cyfrowa
agatek
fotografia cyfrowa
2007-06-10 16:36:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
soundchaser: Po pierwsze primo chyba zaśmiecamy ten cenny wątek MarcieW;)
Po drugie primo ultimo - dochodzę do wniosku, że to walka z wiatrakami i jeśli ktoś chce mieć na portalu TWA i lizanko, będzie je miał niezależnie od ilości ignorów, możliwości blokowania i innych wodotrysków. Więc niech sobie już będzie jak jest - to chyba ich sprawa, że nie chcą się rozwijać i uczyć, co?
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-06-10 16:39:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Agatek - w niektórych przypadkach te "pierdólki" ważą o zdjęciu... zdjęcie gąsienicy raczej nie jest do "przeżywania"... ma być technicznie jak najlepsze a jeśli przy okazji ktoś to pokaże inaczej, ciekawiej, będzie coś więcej to chwała mu za to... nie mówmy jednak, że błąd nie jest błędem bo "autor tak chciał"... bo "jestem jaki jestem"... itd. itp. ;) :)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-06-10 16:39:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
agatek - 16:36:54 - ależ ja z wielkim zainteresowaniem przygladam się tej nieplanowanej wymianię zdań i wcale nie mam jej nikomu za złe !
fotografia cyfrowa
soundchaser
fotografia cyfrowa
2007-06-10 16:40:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A to jest inna sprawa, Agatek.
Zgadzam się, że walka z wiatrakami jest trudna, ale
wprowadzenie funkcji ignor tylko tę walkę utrudnia.
Dawniej, np. na OPH niczego takiego nie było,
co owocowało wieloma zróżnicowanymi komentarzami, polemikami, analizami,
czasem nawet kłótniami, ale w granicach dobrego smaku.
Te wykraczające poza granice przyzwoitości zawsze moderacja może skutecznie eliminować.
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-06-10 16:40:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie zaśmiecamy, dyskutujemy sobie kulturalnie... ja cały czas piszę o zdjęciu, chyba powinniśmy je omówić dla dobra ogółu (czego mało jest tam pod zdjęciem) :)))
fotografia cyfrowa
agatek
fotografia cyfrowa
2007-06-10 16:42:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
VanKert: Ja wiem, które zdjecia mi się podobają, wiem które moim zdaniem są dobre i które wryją mi się w głowie na bardzo długi czas, ludzie o zbliżonej do mojej wrażliwości moga mi jeszcze tylko pomóc zwrócić uwagę na szczególy, których sama nie zauważyłam. Natomiast - jeśli większość chce kotów albo zdechłych kretów jako fotografii reprezntujących ten portal... cóż, mi pozostaje robić swoje i promować dobre foty.
VanKert: Po tym co napiszę pewnie się raban podniesie straszny - ale wiesz... Dla mnie zakładanie osobnego wątku żeby napisać o paru technicznych uwagach dotyczących zdjecia gąsienicy powoduje że w głowie pojawia mi sie "fotografia na obiektywnych - sztuką lansu" ...
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-06-10 16:43:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w sumie to chyba przez czwórki pod takimi zdjęciami atmosfera na OB stała się "gęsta"... jak widać trudno ją oczyścić także przez nadużywaną funkcję ignoruj...
też jestem za jej zdjęciem - nawet całkowicie... choć ostrożniej byłoby na początek zostawić jedną... ;)
fotografia cyfrowa
agatek
fotografia cyfrowa
2007-06-10 16:44:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
żeby nie było, być może trochę się pospieszyłam z taką oceną i Marta faktycznie ma zamiar umieszczać w tym wątku jakieś naprawdę ciekawe uwagi dotyczace zdjęć autorów, którzy ją zablokowali. Jeśli tak, to uderzę się w pierś i będę klęczeć na grochu.
Zaraz się do reszty tego co napisaliście ustosunkuję ino pójdę usmażyć rybę;)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-06-10 16:45:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
agatek - 16:42:30 - to już może pozostań przy oglądaniu zdjęć, które Ci się podobają, bo na Twoje czytanie ze zrozumieniem najwyraźniej nie mam co liczyć ;->
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa