fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
blog dedykowanym obiektywnym blokującym
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-06-10 19:30:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
roa - 18:41:10 - zasłużyć :->>>
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2007-06-10 19:55:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie umim ;)
fotografia cyfrowa
soundchaser
fotografia cyfrowa
2007-06-10 20:43:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
VanKert - ale co ja zrobię, że takie pejzażyki mnie nie ruszają, jeśli rzeczywiście nie zaskakują
czymś szczególnym. A w tym nie ma nic ponad przeciętność plus takie sobie wykonanie plus te słupy...
Facet mieszka w Islandii i foci krajobrazy, które tam są.
Uwierz mi, że Skandynawię można pokazać dużo ciekawiej
i przede wszystkim fotografować miejsca ciekawsze niż to.
Mam nawet taki album o Norwegii. To są dopiero zdjęcia. Takim postawiłbym oceny 4/5.
fotografia cyfrowa
Rene
fotografia cyfrowa
2007-06-10 20:54:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wyrzucą drzwiami to wejdzie oknem,wydawało mi się Marto,że jak ktoś kogoś blokuje to nie powinno się tego omijac w ten sposób jak to robisz poprzez tego typu wątki;dużo ostatnio niektóre osoby robią wokół siebie hałasu;Vankert ostatnio krzyczał na zawyżających oceny,a pod jego ostatnim zdjeciem 5 i 4 nie wadzą,chyba ,ze są wystawione dla jaj
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-06-10 20:55:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Sound - no ja myślę, skoro kupiłeś... :)))
mnie tam trochę ruszyło bo mam dokoła wałbrzyskie krajobrazy i totalny brak w nich koni... :) ;)

pozdr
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-06-10 21:06:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rene - idź i oceń (ale nie dla jaj)... :)
napisałem chyba tam dość wyraźnie, że chcę szczerych ocen? MZ wystarczy... dlaczego Catsnet postawił tam 5 to akurat wiem, Dundee - nie wiem i nie będę wnikał, nie chce mi się... może myślał, że to jakaś akcja? albo mu się spodobało... pytaj u źródła... :)
jakaś tam średnia obiektywna dla mnie wyjdzie mam nadzieję... idź, dorzuć cegiełkę! :)

i jeszcze jedno... ty też Rene masz tu strasznie dużo do powiedzenia ostatnio... właściwie nie podoba Ci się żaden wątek, dlaczego?
mając 14.000 punktów spędziłaś tu pewnie wiele czasu i wystawiłaś dużo dobrych fotografii (pozwolisz, że nie będę sprawdzał, zakładam)... powinnaś więc dbać o dobro portalu... by każdy coś skorzystał na tym całym ocenianiu (skoro jest)... by nie był wprowadzany w błąd... tymczasem pokrzykujesz co chwilę na różnych wątkach... :)

my sobie tu kulturalnie rozmawiamy...
może starczy tego Twojego pohukiwania bo dziwnym się to staje... :/
fotografia cyfrowa
Rene
fotografia cyfrowa
2007-06-10 21:14:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Vankert od 4.06. wypowiedziałam się 10 razy i nie zawsze krytycznie;czy to dużo pozostawiam do Twojej oceny;rzadko się odzywam tutaj na forum ,ale jak mi się coś nie podoba to mam prawo napisac;mnie też denerwuje zawyżanie ocen,było tak od początku odkąd tu jestem,inne portale mają podobnie ale ani ty ani nikt inny nic na to nie poradzi;a co do Twojego zdjęcia już kiedyś pisałam,że nie oceniam zdjęc które mi się nie podobają (z małymi wyjątkami);pozdrawiam:)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-06-10 21:28:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rene: "ale ani ty ani nikt inny nic na to nie poradzi" - trzeba wierzyć... po to są te działania... i wydaje się, że przynajmniej na niektórych to działa...
jeśli więc nie chcesz pomóc (bo masz swój sposób na OB, omijasz słabe wg Ciebie fotografie) to prośba - nie przeszkadzaj jeśli jest tak jak piszesz... :) :)

co do innych portali, widziałem "wyśmienite" na plfoto zdaje się... tam chyba krytyka to całkiem poszła w las... :)
tymczasem my tu sobie jeszcze powalczymy troszkę, jeśli pozwolisz... widocznie nikt z nas nie ma jakiś niejasnych obaw z tym związanych... warto, warto...
nie wydaje się abyśmy robili to w jakiś niekulturalny sposób... więc nie wiem "o co właściwie chodzi"? wymiana poglądó jeszcze nikomu nie zaszkodziła... :)
fotografia cyfrowa
Rene
fotografia cyfrowa
2007-06-10 22:09:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
walczcie ,proszę bardzo,tylko zmiany trzeba zacząc od siebie;dobranoc :)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-06-10 22:15:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie ruszają mnie takie teksty... coś sugerujesz a nie wiadomo dokładnie o co chodzi... :/
więc zacznij od siebie... :)))
dobranoc :)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-06-11 01:43:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
rene144 - 2007-06-10 20:54:18 - nie będę się z tobą sprzeczać... wydawalo ci się

ale jestem dzisiaj w nastroju nieklótliwym :-o
aż się sama sobie dziwię ;-)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-06-11 01:46:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lolo - 2007-06-10 22:23:00 - lolo, Ty hipokryto ;-p udzielasz się na forum, nie pod zdjęciami, to odwetów nie prowokujesz ;-p
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-06-11 13:51:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jestem na celowniku kilku autorów - jedni zmieniają zdanie, inni twardo mnie blokują i nie mam im nic do powiedzenia.
Nie mam też do powiedzenia tym, których ja blokuje poza tym, że nie robię tego ani "za darmo", ani "za ocenki", ani "za krytyki" a za co to już Oni sami powinni wiedzieć.

Nie zgodze się z Soundem odnośnie zniesienia BARDZO SUBIEKTYWNIE NAKŁADANEJ funkcji "ignoruj" bo w przypadku osobistych wycieczek głupio jest zmuszać administrację do "obiektywizmu" i bawienia się w sąd.

Umiesz liczyć? Licz na siebie :) I sam decyduj komu odbierasz "głos" Albo czyj głos się dla Ciebie nie liczy... Bo nie trzeba wpisać na listę wszystkich osób z którymi nie chce nam się dyskutować i których zdanie tyle dla Nas znaczy co zeszłoroczne roztopy.
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-06-11 14:31:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Z kalkulatorem czy bez liczę na siebie, i gdy ktoś za bardzo przegnie z wycieczkami osobistymi trafia na listę. A że nie tak łatwo przegiąć bo jestem dość "gruboskórna" to miejsce tam sobie grzeje nieodwołalnie.

Niskie ocenki można mi stawiać, nawet w odwecie z opóźnionym zapłonem... I można mi powtarzać, że g... wiem o fotografii. Na to dobrą bronią jest nie ignor tylko dystans. I w tym miejscu mogę podziękować tym osobom, które po moich złośliwościach pod fotkami mnie blokowały, ale czasowo :) Mam nadzieję, że już wiedzą, że mówić źle o focie to nie znaczy myśleć źle o autorze. No i przepraszam co wrażliwszych za gruboskórny ton moich wypowiedzi...
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-06-11 16:23:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-163708.php

szkoda, że ta prawa strona taka dziwacznie bura, bo gad pyszczydło dobre ma
dodatkową wątpliwość wzbudza kawałek drąga "przylepiony" mu do głowy
2
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa