fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Poszukuję zdjęcia Cor'a Mooij'a...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
nobodyswife
fotografia cyfrowa
2007-06-17 20:09:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"(David Purley)Najbardziej znany jest ze swojego zachowania podczas Grand Prix Holandii w 1973 roku, kiedy bezinteresownie zatrzymał swój bolid i dzielnie próbował ocalić kolegę Rogera Williamsona z płonącego pojazdu, co mu się ostatecznie nie udało. Fotografia zrobiona przez Cor Mooij przedstawiająca udręczoną twarz Davida kiedy zdał sobie sprawę, że jego wysiłki nie dają efektów była bliska zwycięstwa w konkursie World Press Photo w kategorii sport. " (Wikipedia)

Szukam tego zdjęcia /bezskutecznie/ w oryginalnej wersji....
W PF Autora (Cor Mooij) jest tylko montaż kilku zdj, w tym tego, jak mnieman, którego szukam.

Byłabym BARDZO WDZIĘCZNA, gdyby ktoś pomógł mi je znaleźć, albo choć powiedział, jak go szukać skutecznie...

Monika
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2007-06-17 20:55:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.asag.sk/bio/purley.htm nie wiem czy to tu bedzie ale mozesz poszukac... a ja zobacze czy cos jeszcze gdzies jest
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2007-06-17 21:04:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.asag.sk/bio/zand.htm

to chyba zalatwi sprawe
fotografia cyfrowa
nobodyswife
fotografia cyfrowa
2007-06-17 23:07:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dzięki Ci wielkie!!! :* ten drugi link, tam jest to, czego szukałam. Przeszukałam sporo stron, i wszedzie była tylko ta wersja z fotomontażem.
Dozgonnie wdzięczna :)
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2007-06-18 14:43:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dozgonnie? hmm ;D :D :D


wiesz.. po to jest ten serwis ;) tu są tylko tacy fajni ludzie jak ja :D i pomagamy sobie... a jak nie ja to ktos inny by to znalazl... tyle ze mam satysfakcje ze jestem pierwszy :D
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa