fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Car charger
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
mema
fotografia cyfrowa
2007-06-17 23:37:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zaczęłam przygotowania do wakacyjnej wyprawy 'off the beaten track', czyli na póldziko (tylko na pół, bo jednak europa). w związku z tym, ze w planach nie ma zbyt częstych postojów w miejscach cywilizowanych, trudno będzie o prąd do naładowania baterii w cyfrance. kupiłam juz zapasową baterię, ale boje sie, ze moze mi się wyczerpać. podobno istnieją ładowarki samochodowe, ale nie znalazłam nic dla mojej sony alpha.
mozna to jakoś inaczej rozwiązać, wiecie: kupic do nikona i 'na zapałkę' albo gumkę od słoików..?
hm?
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2007-06-17 23:47:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kupić na przykład w Afe za grosze przetwornicę 12V/220V. wpinasz do gniazda zapalniczki i normalną ładowarkę do przetwornicy i jedziesz... Testowałem i zdaje egzamin, jedyne co trzeba zrobić to podoginać blaszki w przetwornicy żeby wtyczka od ładowarki nie latała luźno
fotografia cyfrowa
regis
fotografia cyfrowa
2007-06-17 23:49:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oj mema - jak Ty to szukałaś ? :)

http://cgi.ebay.co.uk/C080-NP-FM55H-Battery-AC-Car-Charger-For-Sony-DSLR-A100_W0QQitemZ290129263222QQihZ019QQcategoryZ48521QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2007-06-17 23:49:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://afe.pl/catalog/product_info.php?cPath=95&products_id=409 oo a w tej nie trzeba nawet nic doginać.. też testowałem i działa bez problemów.
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2007-06-17 23:50:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dalej uważam że przetwornica ma większe możliwości zastosowania...
fotografia cyfrowa
mema
fotografia cyfrowa
2007-06-17 23:53:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja szukałam w sklepach foto
;-)

dzięki za znalezienie rozwiązania prostego i kreatywnego :)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa