fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
kurs w Akademii Fotografii - czy warto?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
jevel
fotografia cyfrowa
2007-06-19 18:44:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tu jevel,
ciekawa jestem czy ktoś mógłby mi poradzić odnośnie jakiegoś kursu fotografii na który mogłabym się zapisać w wawie, wydłubałam w necie coś takiego:
http://www.akademiafotografii.pl/kursy.aspx?k=29 ale nie wiem czy warto, program wygląda zachęcająco i może skusiłabym się nawet na podstawowy kurs fotografii tam oferowany, ale rusza dopiero w lutym:/ może ktoś zaliczył taki kurs i mógłby podzielić się spostrzeżeniami, albo zaproponować jakąś alternatywę, czekam z niecierpliwością;)
fotografia cyfrowa
UncleTom
fotografia cyfrowa
2007-06-19 19:06:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witaj, jevel,

W wolnej chwili popatrz sobie na to:

http://www.zpaf.pl/pl/content/studium/studium.php

(nie działa jako link, musisz skopiować adres).

Zaletą tego kursu jest bardzo dobre grono prowadzących, zarówno fotografów, jak i historyków fotografii i jej poszczególnych nurtów. Jeżeli Cię to zainteresuje, to myslę, że warto przejechać się na Plac Zamkowy, by otrzymać bardziej szczegółowe informacje 'u źródła'.

Dla porządku muszę dodać, że nie jestem w żaden sposób powiązany ze ZPAF, i moja rada nie ma absolutnie charakteru reklamy kursów Związkowych.

Życzę trafnego wyboru i pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
jevel
fotografia cyfrowa
2007-06-19 19:08:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dzięki! na pewno obadam!:*
fotografia cyfrowa
jevel
fotografia cyfrowa
2007-11-01 18:31:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o jakiś admin jest chyba z tej nieszczesnej akademii fotografii, bo usunal moje posty... w każdym razie nie polecam, stara czasu i $$$
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa