fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Uważaj komu wstawiasz "0"
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2007-06-20 22:47:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a pisałem juz wczesniej skasujcie ten wątek.....mam propozycję dla "punkciarzy" ....oddam kilka tysięcy swoich pkt .....są propozycje?
i skończcie juz smęcić na tym portalu
fotografia cyfrowa
MichalS
fotografia cyfrowa
2007-06-20 22:47:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
moze w ogole teraz zrobimy Wipe'a i skasujemy wszystkim wszystko i rozpoczniemy wyscig od nowa ? ;P ja tez chce miec troche szans.. pozno dolaczylem i o... nawet oceniac nie moge jeszcze ;p i zbieram co laska ;) hehehe :D
fotografia cyfrowa
xammax
fotografia cyfrowa
2007-06-20 22:48:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o fajnie

uśmiałem się
fotografia cyfrowa
dwamisie
fotografia cyfrowa
2007-06-20 22:57:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
" bo jak widać nie możecie się wstrzymać przed wystawianiem jakichkolwiek zdjęć (czytaj: także bardzo słabych) a znowu inni nie mogą się powstrzymać (z sympatii? raczej MZ z beztroski!) aby wam tam się nie przypomnieć z 3,4,5... :/
Wy nadal tego chyba nie rozumiecie..." cyt
@ VanKert to znaczy mamy się wynieść z OB bo paru osobom nie podobaja się nasze fotki - tak dobitnie to powiedziałeś ? czy Tak?


Nie rozumiesz,że my mamy prawo tu być i nikt prócz właścicieli tego portalu nam tego nie zabroni> Nie masz moralnego prawa pisać takich słów. Wydaje się nam , ze to nie Twoja galeria jestes takim samym userem jak my. Chyba się zapominasz czasem i zabardzo panoszysz jak na swoim. Masz tu do dyspozycji kilka kb i to wszystko. Pozdrowienia
fotografia cyfrowa
Iluzja
fotografia cyfrowa
2007-06-20 23:16:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wy jeszcze o tym rozprawiacie? rece opadaja
za eposem.
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2007-06-20 23:35:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@dwamisie

posłuchajcie proszę... jak już wspominałem Catsnetowi kiedyś podążałem tą samą drogą co Catsnet i Wy teraz. To jest droga do nikąd. Piszecie że TWA nie jest Waszą zasługą... czy aby na pewno?? Zobaczcie jakie oceny wystawiacie, te wystawione przez Was oceny wracają do Was i właśnie tym sposobem napędza się TWA. Oczywiście to TWA nie jest tylko Waszą zasługą, jest jeszcze kilka innych osób jak np WojtekB. Grazkak, Bromo Catsnet, Paladin07 i jeszcze kilka innych osób. I Do nich też kieruję tego posta. Naprawdę lepiej zebrać mniej punktów od osób które się znają na fotografii niż zebrać setki od "zachwyconych" którzy oceniają wysoko tylko i wyłącznie w ramach wdzięczności. Dlaczego?? BO WTEDY MACIE SZANSE CZEGOKOLWIEK SIĘ NAUCZYĆ, macie szanse faktycznie zweryfikować Wasze umiejętności, niskie oceny będą mobilizacją dla Was żeby starać się zrobić lepsze zdjęcia, żeby zostały docenione, a to pomoże w rozwoju Waszych umiejętności.
Powtórzę... piszę to mając pełną świadomość że wcześniej podążałem dokładnie tą samą drogą co Wy teraz.
Co do cytowania PW... coż nie jesteście jedyni... Catsnet robi dokładnie to samo, Paladin07 również (to są przypadki z którymi ja się spotkałem). Chcecie się przekonać o wartości Waszych fot?? Przestańcie oceniać przez miesiąc , może dwa, nie komentujcie, a zobaczycie że oglądalność i popularność Waszych zdjęć spadnie. Spadnie do takiego poziomu że zaczniecie się zastanawiać , czy wystawianie tutaj zdjęć ma jakikolwiek sens. Wtedy "odrodzicie " się na nowo i zaczniecie kombinować co i jak robić żeby Wasze zdjęcia były dobre, ale rzeczywiście dobre a nie wyniesione na piedestał przez wdzięcznych za oceny które Wy wystawiliście.
Pozdrawiam
R.
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-06-20 23:36:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
2Misie... no o czym wy gadacie? jakieś bzdurki... gdzieście zauważyły, że ktoś wam się każe wynosić? proszę mi tu nie imputować jakiś brzydkich rzeczy... a fe... brzydzę się takim wciskaniem komuś tego, czego nie powiedział... :/
i jeśli ktoś już się panoszy w tym wątku to teraz muszę stwierdzić, że to... 2 misie... :)

strasznie się rozgadaliście... i nawet nie wiadomo, który to miś ... ;)

jak dla mnie to możecie sobie robić co tam tylko chcecie...
a ja mogę sobie pisać, że mi się to nie podoba... chyba, że zabroni mi tego administracja, no nie? ;)

proszę zaprzestać ataków na moją osobę bo ja wam tylko coś próbowałem uzmysłowić a to wielka różnica... w tym momencie całkowicie zmieniam zdanie o was, trochę się pomyliłem, jest gorzej...
w sumie dla mnie wasz post jest zwyczajnie chamski...

żegnam. nie lubię fałszywych ludzi...
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-06-20 23:54:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w sumie to jest niezły pomysł, nazbierać tysiące punktów i kasować co pewien czas pf, by nie było widać za jakie to cudne zdjęcia...
to już 3 raz, no nie misie? i jak zwykle wszystkim ma się zrobić przykro, biedne misie...
parę zer od userów OB i już dramat, trzeba kasować... no ja wam swego nie dołożyłem bo i tak się spodziewałem skasowania pf (co napisałem wyżej)...
się wydaje, że to kolejne skorzystanie z okazji... bo jednak jest chyba jakiś delikatny wstyd gdy ma się kupę punktów i słabe zdjęcia w pf... tam mi się wydaje...

zobaczymy co dalej... przestańcie misiaki ludzi, którzy próbują wam sympatycznie coś uzmysłowić traktować jak wrogów... a ich oceny:0 jak jakąś złośliwość... :/

poza tym chciałbym zauważyć jeszcze, że mnie to już w ogóle nie interesuje, co widać po wpisie w moim pf (tak z 10 dni temu)... bawmy się...
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-06-21 18:31:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ciekawy czy tym razem dotarło, że my to dla dobra misiaków robimy a nie przeciwko nim... ;)
fotografia cyfrowa
Majster
fotografia cyfrowa
2007-06-21 21:02:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przeczytałem całą tą dyskusję, po czym wszedłem do pf misi i obejrzałem to jedno zdjęcie. Następnie wróciłem na stronę główną ich pf i wtedy zadziwił mnie ten zastanawiający wpis 'o sobie'...
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-06-21 21:04:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Masteryum zadziwił ? Ja się nieźle uśmiałem, to chyba żarty co tam pisze, bo nie wierzę że na poważnie ;)))
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2007-06-21 21:10:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No cóż...nie każdy trzyma ciśnienie..

Mówi się pa pa, i jedziemy dalej .
fotografia cyfrowa
Majster
fotografia cyfrowa
2007-06-21 21:10:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zadziwił w sensie takiej emotikonki na gg p.t. , że najpierw jest :O, a potem ^^. :P

Po przeczytaniu tej całej dyskusji i na dobitkę tego tekstu o sobie również stwierdzam, że niestety, ale misiom chodzi chyba tylko o pkt...
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-06-21 22:46:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to nie jest takie proste MZ...
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | Strona 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa