fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
kompakt dla rodziców-amatorów
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Martine
fotografia cyfrowa
2007-07-01 12:25:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no to teraz musimy wybrać pomiędzy dwoma zupełnie innymi aparatami, niż te przedstawione przeze mnie na samym początku :) w grę wchodzi polecany przez Was Panasonic Lumix TZ2 i Fuji FinePix F31fd. jeden korci dużym zoomem, a drugi naprawdę bardzo dobrą jakością zdjęć...
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2007-07-01 12:31:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
duzy zoom malo przydatny na wakacjach ....
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2007-07-01 17:27:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Vodek, to nie jest ważne ilokrotny jest zoom, tylko od czego się zaczyna. Fuji od 36 mm, Lumix od 28 mm. A to już na wakacjach ma kluczowe znaczenie, większość zdjęć to są pamiątkowe landszafty i równie pamiątkowe zdjęcia ze spotkań w knajpach, tudzież innych pomieszczeniech. A tu już 36 mm może być nieco za wąsko... :-)

Fuji nie miałem w ręku, ale z opisu na dpreview wynika, że w słoneczny dzień wyświetlacz jest słabo widoczny. Lumixa miałem i wiem, że tego problemu nie ma w ogóle. Wydaje mi się to trochę istotne, jako że żaden z aparatów nie ma innego wizjera.
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2007-07-01 17:55:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak, szeroki kat wazny, mozna tez pokusic sie o cos takiego http://www.optyczne.pl/246-Ricoh_Caplio_R30-specyfikacja_aparatu.html
fotografia cyfrowa
Martine
fotografia cyfrowa
2007-08-02 22:38:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
rodzice w końcu zdecydowali się na Panasonic'a, ale TZ3 :) zdam relację z tego, jak się spisał, jak wrócą z urlopu ;)
dziękuję Wam za pomoc :)
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa