fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Polecam Dwie Fotografie
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Astarot36
fotografia cyfrowa
2007-06-26 13:13:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Troche glupio mi to zrobic, ale chcialbym zwrocic uwage na dwie fotki zrobione przeze mnie samego , na ktorych zlapalem wypadek na pokazach lotniczych Salthill Airshow 2007.Nie chodzi mi tutaj o samochwalstwo czy o wyspiewywanie peanow na ten temat. Potraktujcie to jako ciekawe zdjecia mysle ze warte zobaczenia, tm bardziej ze za te dwie fotki jak do tej pory zarobilem ok 6-7 tys euro.
fotografia cyfrowa
Astarot36
fotografia cyfrowa
2007-06-26 13:53:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W sumie aparat zarobil na siebie z nawiazka,a kase mam zamiar przeznaczyc na porzadny sprzet.
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2007-06-26 13:59:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Niezły lans - gdyby każdy kto sprzedaje zdjęcia za każdym razem pisał o tym na forum to byłoby coś wspaniałego - jeden wielki śmietnik.

PS. Gratuluję.
fotografia cyfrowa
Astarot36
fotografia cyfrowa
2007-06-26 14:02:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak napisalem wyzej , wstawilem je jako ciekawostke, poza tym nie sprzedaje zdjec w sklepie,
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2007-06-26 14:16:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ciekawostki to w HydeParku się wstawia ;)
A jakie znaczenia ma to, że nie w sklepie? Ja też nie sprzedaję w sklepie i co mam dla każdej foty zakładać wątek na forum?
fotografia cyfrowa
dazz
fotografia cyfrowa
2007-06-26 14:22:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
atratot, taka forma autoreklamy przynosi zazwyczaj odwrotny skutek, mnie tylko zniechęciłeś
fotografia cyfrowa
iceman
fotografia cyfrowa
2007-06-26 14:23:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ciekawostka to by była gdybyś poprzestał na informacji o zdjęciach, ale Ty musiałeś dodać ile zarobiłeś.

A to jest zachowanie człowieka, który nie może się opanować przed wyjawieniem lansującej wiadomości.
Ciekawe czy też byś podał te linki, gdybyś nic nie zarobił - tak ot, z czystej fotograficznej pobudki. Wątpię.


Mniejsza o to.


Pozdr.
fotografia cyfrowa
Astarot36
fotografia cyfrowa
2007-06-26 14:25:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w hyde parku nie wystawia sie ciekawostek tylko kazdy mowi to co chce, nie zakladam watku do kazdej z fotek ktore zrobilem tylko do tych dwoch,bez wzgledu na to ile na nich zarobilem do tej pory,uwazam ze sa warte obejrzenia.
fotografia cyfrowa
Astarot36
fotografia cyfrowa
2007-06-26 14:28:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zrobil bym dokladnie to samo gdybym nie dostal kasy , gdyz uwazam ze mimo wszystko sa warte obejrzenia, poza tyn info o kasie zarobionej podalem jako ciekawostke poniewaz nie spodziewalem sie ze ktos moze tyle zaplacic za fotki,

Pozdr
fotografia cyfrowa
dazz
fotografia cyfrowa
2007-06-26 14:29:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Każdy kto wystawia tu zdjęcie uważa, że jest ono ciekawe, nieciekawych się nie pokazuje ;-)
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2007-06-26 14:31:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Coz, gratuluje zarobku (to te fotki z wypadku...) moze w Fakcie tez je kupia? :/

(Spoko, zawisc przeze mnie przemawia... :)).

A tak serio: fajnie, ze zarobiles - ale gdybys te kase dostal racze za walory artystyczne niz za to, ze byles we wlasciwym miejscu i czasie, mialbys duzo wieksze powody do chwalenia sie. Gorzej, ze zarabiasz na cudzym nieszczesciu.

Zeby nie bylo ja tez sprzedalem pare fotek i zarabiam na tym (choc nie sa to kwoty znaczace, cieszy fakt ze ktos w ogole chce placic za moja tworczosc :)).
Ale jakos nie wpadlem na to, zeby tu sie tym chwalic.
Moze jak wydam pierwszy album i bedzie mial dobre recenzje, to sie pochwale ale nie wczesniej.

Dodam, ze nie zamierzam wydawac albumu :)
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2007-06-26 14:35:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a jak dla mnie to ok bo dale taka informacja o tym ile mozna zarobic za zdjecie z poziomu amatora i daje mozliwosc nastawienia sie na dazenie do bycia lepszym i promocji samego siebie jezeli ktos w przyszlosci chcialby utrzymac sie z fotografii NIE fotografujac na slubach itp
fotografia cyfrowa
iceman
fotografia cyfrowa
2007-06-26 14:41:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ok, niech spróbuje wyżyć z takich "przypadków"

;-)
fotografia cyfrowa
dazz
fotografia cyfrowa
2007-06-26 14:45:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
piotrdzoch, wtedy podaje się taką informację w zupełnie innej formie
fotografia cyfrowa
pablo3style
fotografia cyfrowa
2007-06-26 14:52:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dla mnie tez istotna informacja - powiem ze foty sa dosc nieciekawe ale moment sam siebie broni - kase tez bym na sprzet przeznaczyl;)

forma w jakiem przedstawiles info mogla tez byc lepsza ;)

a i mysle ze fotki w gazetach mogly ukazac sie w formie bardziej przestepnej dla czytelnikow?? np z zaznaczonymi spadajacymi drzwiami jakims np czerwonym okregiem albo cus??
fotografia cyfrowa
MartaPlatek
fotografia cyfrowa
2007-06-26 14:59:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dla mnie tez ok, ze kolega sie podzielil informacja. Cieszy sie i moze chce sie troszke pochwalic. Nie ma nic zlego w tym nawet jesli chce sie pochwalic. Przynajmniej robi to otwarcie .... i wcale nie odbieram tego jako forme lansu...wyluzujcie
fotografia cyfrowa
Astarot36
fotografia cyfrowa
2007-06-26 15:04:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pablo- wlasnie w ten sposob zostaly pokazane, poza tym wiem ze nie grzesza jakoscia,tak ja napisalem nie spodziewalem sie ze ktos placi takie pieniadze za zdjecia, oprocz tego mialem jeszcze fart ze stale pomiedzy dwoma fotoreporterami i to oni pchneli te fotki dalej.
taka sytuacja utwierdza mnie w jedny ze zawsze warto miec aparat pod reka.
ice- wiadomo ze zwykly amator nie wyzyje z czegos takiego ponie waz takie sytuacje zdazaja sie raz na kilkaset jak nie wiecej.

pierwsza fotka fotka byla zrobiona bezwiednie , druga z uciekajacymi ludzmi i drzwiami z premedytacja
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2007-06-26 15:12:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To tak jak by wystawiający fotki ślubne, pisał ile wziął za sesję.

Nietaktownie wyszło..
fotografia cyfrowa
Astarot36
fotografia cyfrowa
2007-06-26 15:16:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sorry Bicki ale fotografujacy sluby robi to zawodowo i za kase ,tak jak napisalem nie raz wczesniej zeby traktowac to jako ciekawostke
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2007-06-26 15:53:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie koniecznie Atarot36, niekoniecznie.


Szkoda gadać. Ja po prostu bym w ten sposób nie napisał.
fotografia cyfrowa
Astarot36
fotografia cyfrowa
2007-06-26 15:59:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Poniosly mnie emocje, ale mimo wszystko nie zaluje.
fotografia cyfrowa
Andresz
fotografia cyfrowa
2007-06-26 16:41:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Musze powiedziec ze dostales wyjatkowo dobra kase za te zdjecia, (normalnie powinienes dostac ok 1000Euro przy dobrych ukladach), to jest cenna informacja dla wszystkich fotografujacych. Miales tez szczescie ze ci fotoreporterzy potraktowali cie uczciwie, zamiast zaproponowac ci odkupienie karty za np 200 funtow, pewnie gdybys nie mial pozniejszej wiedzy o kwocie zadowolilbys sie ta suma.
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2007-06-26 18:46:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czepiacie sie goscia bez powodow , kazdy bylby zadowolony ze jako amator fotografii , sprzedal dobrze zdjecia :) wy chyba mu tak dokuczacie z zazdrosci ze dobra kase zgarnal za fotki :)
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2007-06-26 18:48:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja poprostu wytykam takie chwalenie.

Zazdrość ? Pewnie - fajnie dostać taką kasę - więc zazdroszczę.

Ale żeby tak się z tym ogłaszać..
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2007-06-26 18:48:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ktore sa to te zdjecia , bo patrze i nie lapie tego :) daj linki :)
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa