fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
jak cofnąc czas w PSie?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
jevel
fotografia cyfrowa
2007-06-27 20:59:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ciekawa jestem jakie macie patenty na postarzanie zdjęc w PSie, chodzi mi o takie porysowane, pożółkłe, wyblakłe z paprochami itd. standardowe filtry jakoś mi nie służą, ja słyszałam o robieniu zdjęcia spodu porysowanego garnka nakładaniu na warstwach i zmniejszaniu przeźroczystości itp, może są jakieś darmowe filtry dla takich leniwców jak ja? bo niestety nie dysponuję porysowanym garnkiem, lepiej całuję niż gotuję;)
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2007-06-27 21:05:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
moze macie, przy okazji, pomysły jak odkurzyć stare foty ;)
fotografia cyfrowa
mr_sepia
fotografia cyfrowa
2007-06-27 21:40:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie bede wdawal sie w szczegoly ale jesli tylko jestes takim leniwcem od calowania a nie gotowania :-) to polecam strone www.panosfx.com tam odnajdziesz kilka actions do ps a wsrod nich troche na postarzenie i takie temu podobne, beda ci sie podobaly, jesli nie wiesz jak to zrobic zapytaj i odpowiem, mysle ze poradzisz, troche inne przepisy odnajdziesz w ksiazce How to Wow: Photoshop for Photography
fotografia cyfrowa
mr_sepia
fotografia cyfrowa
2007-06-27 21:44:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dundee - pewnie zartujesz lecz gdyby nie to pod adresem www.lunacore.com znajdziesz kilka wskazowek i nie tylko
tam tez - jevel - mozesz zajrzec
fotografia cyfrowa
Kukasz
fotografia cyfrowa
2007-06-27 21:46:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.photoshoptalent.com/photoshop-tutorials/old-looking-photos.php sprawdz tutaj ;)
fotografia cyfrowa
jevel
fotografia cyfrowa
2007-06-27 21:50:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dzieki;)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa