fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Spam from ADMIN
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2007-06-29 19:50:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czy ja nie doczytałem regulaminu? Nie zgadzałem się na przesyłanie mi na PW spamu, tym bardziej ze obiecywani ze jak kupię konto premium to reklam nie bedzie. Do dupy to, Bez sensu i zasadniczo imho robienie z gęby dupy.
fotografia cyfrowa
CyBeRmAnTiS
fotografia cyfrowa
2007-06-29 20:07:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jaki spaM?
mi się w pf pojaiła nowa opcja
jakiś kreator stron www dla nie znających HTMLa :)

fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2007-06-29 20:18:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
spam to niechciana reklamowa korespondencja.
a tego nie zamawiałem:

Czy można mieć własną, w pełni funkcjonalną FLASHOWĄ stronę www bez konieczności poszukiwania i zatrudniania programistów, projektantów flash i grafików oraz szukania korzystnej oferty hostingu? Bez znajomości PHP i SQL? Czy jest to możliwe bez budżetu wynoszącego od kilkuset do kilku tysięcy złotych? Bez wielu tygodni ustaleń, kontroli, poprawek, ustaleń, kontroli, poprawek....
Pomyśleliśmy, że tak...
Wyobraziliśmy sobie, że interesująco byłoby móc szybko i samodzielnie tworzyć efektowne, animowane, udźwiękowione, łatwo edytowalne strony ? portfolia fotograficzne. Chcieliśmy, aby przygotowanie własnej strony nie zajmowało dłużej niż kilka ? kilkadziesiąt minut i możliwe było dla każdego fotografa, bez względu na stopień znajomości języków programowania, umiejętności graficzne, czy biegłość w administrowaniu serwerami. Tak proste, jak obsługa tej galerii fotograficznej. Chcieliśmy również, aby cena była dostępna dla każdego... np. 6 złotych miesięcznie.

Dlatego zajrzyj na [reklamowany adres http] i przekonaj się sam, jak łatwo i szybko możesz mieć własną, estetyczną flashową stronę www.
Np. taką
[tu adres http]
lub taką
[tu adres http]
lub jeszcze zupełnie inną, do wyboru spośród kilkudziesięciu dostępnych szablonów
[reklamowany adres http] ? własna strona dla fotografów i modelek w kilka minut

Pozdrawiamy
Redakcja Obiektywni.pl
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2007-06-29 20:22:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wątek przypomina mi trochę sytuację z pewnego kawału ;-)

Pożar jak wszyscy diabli, jakaś kobieta podchodzi z dzieckiem do osmalonego strażaka, który właśnie ledwo wyszedł z płonącego budynku.
- Czy to pan uratował moje dziecko z pożaru?
- Tak, ja...
- A gdzie berecik!?

PS. PW nie jest twoją prywatną skrzynką pocztową, lecz częścią serwisu. Tak a'propos: gdzie pisze w regulaminie, że PW to Twoja prywatna skrzynka do której stosują się te samy zasady co do konta e-mail? ;-)
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2007-06-29 20:23:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
aha, tez mi sie pojaawiło to gówno w pf które odsyla mnie to tej strony z reklamy. Normalnie zenuła, ciekawe czy odsyp za kliknięcia ma serwis. Robicie panowie z gęby cholewe. Miałem nie miec reklam to czemu mam?
Zwrócicie mi środki za konto premium? Złamaliście układ panowie. Ten serwis schodzi na psy, jak widze z kaażdej strony...
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2007-06-29 20:23:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Trurl, wyraznie było mówione, maz konto prenium nie masz reklam.
i co?
Gówno!
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2007-06-29 20:36:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Już raz była taka dyskusja, tyle że dotyczyła pięciu kropek wpisywanych zamiast komentarza do piąteczek.
Wygląda mi na to, że administracja naprawdę będzie musiała wszystko opisać, uregulować, zastrzec i doprecyzować na 800-set stronach regulaminu...
Zdrowy rozsądek umarł (to jest jedyne PW jakie dostałem od administracji w ciągu ostatniego roku!).
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2007-06-29 20:39:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Trurl, mylisz pojęcia.
Administracja kusząc kontempremium wyraznie powiedziała ze nie bedzie reklam. To jest robienie ludzi w jajo.
A kropki w komentarzach to zupełnie inna kwestia, nikt nic nie obiecywał.
Tu chodzi o zasade ze jak się za coś bierze kase to sie ma z tego wywiązać. nespa?
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2007-06-29 20:42:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Roa, ja z tej dyskusji wysiadam, bo przez "wyświetlanie reklam" rozumiem badziewie we flaszu.
Ot, różnica w terminologi (do znalezienia na 539 stronie przyszłego regulaminu) :-)
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2007-06-29 20:44:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie bylo mowy o wyświetlaniu reklam, tylko o ich braku. A to róznica
fotografia cyfrowa
RAF
fotografia cyfrowa
2007-06-29 21:00:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Zwrócicie mi środki za konto premium? Złamaliście układ panowie. Ten serwis schodzi na psy, jak widze z kaażdej strony..." roa, z takiego malkontenckiego pierdzielenia to ja Cię znam przynajmniej od 3 lat ... Serwis, jak serwis, ale Ty trzymasz poziom - swój ...
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2007-06-29 21:03:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
RAF, nie znasz mnie człowieczku ;) nie znasz ;)
po prostu wkurza mnie robienbie z gęby cholewy i jeszcze zarabianie na tym kasy,
pierdole ten serwis
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-06-29 21:25:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pomijajac bicie piany, ktore zapoczatkowalo ten watek, oferta jest calkiem ciekawa. Szczegolnie, ze szablony prezentuja sie calkiem zacnie. Dla kogos, kto nie chce sie nadmiernie grzebac w kodach, a potrzebuje ladna stronke na szybko jest to dosc atrakcyjna propozycja. A W sumie 100zlotych na rok to nie jest strasznie duza kwota.
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2007-06-29 21:28:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
roa z powodu spamu kasuje swoje pf... ;)
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2007-06-29 21:29:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bernart, ale czy ja musze to miec na pw? Moze mnie to nie interesuje??
fotografia cyfrowa
papkin
fotografia cyfrowa
2007-06-29 21:30:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
FLASHOWA stronę jest niezła,szkoda tylko że jest ograniczenie co do ilości fotografi w galerii.
fotografia cyfrowa
CyBeRmAnTiS
fotografia cyfrowa
2007-06-29 21:35:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale to chyba jest, że tak powiem nowe przedwsiewziecie administracji a więc część serwisu
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2007-06-29 21:36:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w dupie mam przedsięwziecia administracji, które kłócą się z wcześniejszymi ustaleniami
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2007-06-29 21:44:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
imho jakość tego czegoś jest raczej diskopolowa, ot takie narządko dla pseudoambitnych podrywaczy :-) ale że takich jest pewnie wielu.... to sie nieco sprzeda tego :-)
no i to fakt, miałobyć bez reklam na wykupionym koncie, a są... trochę nieładnie z gęby robić pośmiewisko Panie Adminie & Corp ale czego sie nie robi dla kapustki :-)

fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-06-29 22:02:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
O czym Wy mowicie? Przeciez to jest czesc z opcji dostepnych w serwisie obiektywni.pl, a skoro jest to opcja nowa to uzytkownicy musza byc o tym powiadomieni. Nie jest to wiec typowa reklama kogos czy czegos tam, a po prostu informacja o nowej funkcji dostepnej dla uzytkownikow tego serwisu. W czym wiec problem? Komus sie po prostu chyba nudzi, co?
fotografia cyfrowa
m66m
fotografia cyfrowa
2007-06-29 22:07:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Roa ma jaja !
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2007-06-29 22:07:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
szkoda ze nie zostalem powiadomiony o innych opcjach jak np mozliwość blokady wpisów w folio (znalazlem przypadkiem), no ale kaski z tego nie miala redakcja to olali. ;> Poza tym to nie jest opcja serwisu tylko ewidentne skierowanie userów na inny serwis.
fotografia cyfrowa
norbert
fotografia cyfrowa
2007-06-29 22:09:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
BernArt - przeciez ta mozliwosc jest dostepna dla kazdego, nie musisz byc zarejestrowanym uzytkownikiem obiektywnych.pl(plfoto.com), by moc z niej korzystac. Tak wiec imo to zadna opcja portalu tylko reklama.
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2007-06-29 22:16:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fakt , o blokadzie komentów w pf info nie było
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2007-06-29 22:21:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Może roa ma jaja ( nie wiem, nie zaglądałem ), może i trochę racji ma.


Ale żygać się chce na takie rynsztokowe odzywki.

Trudno tak, nawet pieniactwo, ubrać w kulturalny język ?
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa