fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Spam from ADMIN
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2008-12-12 19:33:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Adminie, zgoda na otrzymywanie subskrypcji od początku była ustawiona na NIE, stąd nasza pogawędka:

1. 09 grudnia otrzymałem reklamowy e-mail w imieniu firmy Fotomax, POMIMO "Zgody na otrzymywanie subskrypcji" ustawionej na NIE.
2. Poirytowany napisałem o tym na forum, przy czym wątek szybciutko skasowaliście. Przed napisaniem postu sprawdziłem stan opcji "Zgoda na otrzymywanie subskrypcji": bardzo nie lubię robić sobie z gęby cholewy.
3. Odpowiedziałeś mi tu adminie, że w regulaminie jest napisane iż zgodziłem się na otrzymywanie subskrypcji.
4. Na moją replikę, że w regulaminie z sierpnia 2008, który zaakceptowałem nie ma nic o poczcie reklamowej, odpisałeś że poinformowaliście mnie o tym, pomimo tego, że żadnej informacji w PW na ten temat nie otrzymałem. Informacja na forum jest tyle samo warta co Twoja pierwsza odpowiedź skasowana po dwóch godzinach razem z wątkiem, który zapoczątkował tę dyskusję: to tak jakby bank informował mnie o zmianach w umowie za pomocą ogłoszenia w gazecie.
5. Na moje pytanie kiedy zgodnie z ustawą dane przestają być przetwarzane, odpowiadasz nie na temat: pamiętaj, że otrzymałem spam pomimo "Zgody na otrzymywanie subskrypcji" ustawionej na NIE. Jeśli taka opcja nie działa ponieważ zaakceptowałem regulamin, pytani jest uzasadnione.
6. Ponieważ zabrnąłeś, wmawiasz mi teraz, że wystarczy przestawić "Zgodę na otrzymywanie subskrypcji" na NIE, doskonale wiedząc z wątku który skasowałeś, że ta zgoda OD POCZĄTKU była ustawiona na NIE.

Ufam, że owa "Zgoda na otrzymywanie subskrypcji" ustawiona na NIE będzie od dzisiaj działać, a całe zajście było spowodowane błędem w funkcjonowaniu systemu.
Niemniej jednak uważam, że robienie z użytkownika durnia jest co najmniej nieprofesjonalne.

Z mojej strony również EOT.
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | Strona 5
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa