fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Vector HX-2131
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Feniks
fotografia cyfrowa
2006-03-23 17:19:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam
Co myślicie o aparacie Vector HX-2131?? Mam go od niedawna (jeden tydzień) zdjęcia robi on w miare ładne, ale mam pytanie czemu on tak żre baterie?? Działa on na 3 baterie AAA i mniej więcej po godzinie, czasami po dwuch w miare częstego używania baterie siadają. Czy takie coś dzieje się też w innych aparatach i czy jeżeli kupie akumulatory to aparat będzie chodził dłużej??

Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuje.
fotografia cyfrowa
Lizak
fotografia cyfrowa
2006-03-23 17:35:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Co do aparatu niebede sie wypowiadal. Jesli robisz z lampa blyskowa to niema sie co dziwic ze zrzera baterie, jesli pstryka sie duzo tez niema sie Co dziwic ze zrzera baterie. Na Akumulatorku dluzej by pochodzil, ale czy warto go kupowac do tej klasy aparatu ??
fotografia cyfrowa
Lizak
fotografia cyfrowa
2006-03-23 17:37:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a tu masz linka. Poczytaj sobie. http://www.imagecenter.pl/library/going_digital/first_steps/tips03.html
fotografia cyfrowa
Feniks
fotografia cyfrowa
2006-03-23 17:53:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hmm z twojej wypowiedzi wynika że ten aparat to raczej złom. Czy tak?? Prosze o szczere uwagi.
fotografia cyfrowa
Lizak
fotografia cyfrowa
2006-03-23 18:01:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie nie zlom. Raczej powiedzial bym ze do najlepszych nienalezy. Ale kazdy lubi to co ma. http://www.allegro.pl/item93915294_fajny_aparat_po_fajnej_cenie.html To jest ten aparat prawda ?? Polecal bym zakupic cos innego. To jeszcze zalezy do czego w/w aparat ma Ci sluzyc.
fotografia cyfrowa
Feniks
fotografia cyfrowa
2006-03-23 18:43:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak to jest ten aparat. Jak napisałem wyżej robi on w miare ładne zdjęcia(jak na taką cenę) a służy mi on po prostu do robienia zdjęć z jakiś imprez, uroczystości, w domu itp. Tylko jego problemem są te baterie.

Dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam Feniks.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa