fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Czy artysta jest snobem?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
MartaPlatek
fotografia cyfrowa
2007-07-08 11:14:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Gdy na estradzie pianista bebni Szopena, mowi sie, ze czar Szopenowskiej muzyki w interpretacji genialnego pianisty oczarowal sluchaczy. Lecz, byc moze w rzeczywistosci zaden ze sluchaczy nie zostal oczarowany. Nie jest wykluczone, ze gdyby im nie bylo wiadome, ze Szopen jest wielkim geniuszem, a pianista rowniez, z mniejszym zarem wysluchaliby tej muzyki. Jest mozliwe rowniez, ze jesli kazdy z nich blady z entuzjazmu, bije brawo, krzyczy i sie miota, nalezy przypisac temu, iz inni takze miotaja sie krzyczac; albowiem kazdy z nich mysli, ze inni doznaja straszliwej rozkoszy, nadziemnego wzruszenia, wobec czego i jego wzruszenie zaczyna rosnac na cudzych wzruszeniach i w ten sposob latwo moze sie wydarzyc, ze choc nikt na sali nie zostal bezposrednio zachwycony, wszyscy przejawiaja oznaki zachwytu - poniewaz kazdy przystosowuje sie do swych sasiadow. I dopiero gdy wszyscy w kupie podnieca sie miedzy soba nalezycie, dopiero wowczas te oznaki wywoluja w nich wzruszenie. Ktoz jednak moglby powiedziec ile w tej pieknosci jest prawdziwego piekna a ile historyczno-socjologicznych procesow. Czy nie widziecie zatem ile najrozniejszych i czesto pozaestetycznych czynnikow sklada sie na wielkosc artysty i dziela ? :D:D:D
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-07-08 11:22:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Efekt tłumu. Stań na ulicy z głową podnieioną do góry i patrz sobie. "Każda" przechodząca obok osoba będzie spoglądać do góry szukając tego czemu się przyglądasz. Jeśli trzy osoby tak staną i będą patrzeć w końcu i inni będą przystawać. Dopiero po namysle stwierdzą, że przystanęli przy jakiś idiotach. Artystach. ;)

Ja również nie trawię tego słowa. Artysta. pfff...
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-07-08 11:24:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sex i sen
fotografia cyfrowa
patryk_b82
fotografia cyfrowa
2007-07-08 14:49:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
z tym staniem to masz racje... ostatnio się "podwiesiłem" podczas czekania w parku stojąc gapiłem się na chmury gnane silnym wiatrem... i masz racje dopiero jak któryś przechodzień z koleji spojrzał też w górę doszło do mnie że coś jest nie tak :D
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa