fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Vox Quality ;)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2007-07-18 11:51:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i dalej będzie taka sytuacja jak teraz że w MAX-ie mamy 3(!!!) słownie TRZY zdjęcia LUNY, Dwa portrety dziewczynki made by Basias, 3 bardzo podobne do siebie macro. Dalej uważam że dawanie po jednym zdjęciu z kategorii pozwoli na wyselekcjonowanie bardziej różnorodnej grupy zdjęć w maxie.
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-07-18 12:03:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Niestety, co prawda to prawda...
fotografia cyfrowa
piotrbuda
fotografia cyfrowa
2007-07-18 12:03:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie gnioty tylko nie lubiane przez Ciebie tematy. Inne możesz samemu poszukać.
Ja tylko napisałem, że Twoj pomysł dobrym nie jest, bo będzie jeszcze bardziej niezdrowa rywalizacja.
fotografia cyfrowa
piotrbuda
fotografia cyfrowa
2007-07-18 12:10:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mnie też nie odpowiada taki zestaw w Maxie, bardzo lubię inne kategorie, ale przeglądam je samemu i nie mam do nikogo pretensji że ich nie ma w VP.
Max odzwierciedla gusta użytkowników i tak zawsze było, w wielu galeriach w tym i zagranicznych.
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2007-07-18 12:31:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
piotrbuda, dlaczego uważasz że nie lubiane kategorie?? Oprócz sportu robię tez portrety, robię zdjęcia dzieci, baaaa zdażyło mi się popełnic nawet kilka widoczków. Co nie zmienia faktu że dalej uważam że jest tego za dużo w maxie i z chęcią zobaczylbym najlepsze prace z innych działów. Piszesz o niezdrowej rywalizacji... a ja uważam że właśnie na dłuższą metę taka niezrowa rywalizacja o miejsca w maxie nie wyjdzie, co będzie na plus dla portalu.
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2007-07-18 12:32:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dlaczego nie wyjdzie?? Proste autor X zastanowi się jak ocenić autora Y skoro obaj robią tą samą kategorię. Teraz jest tak że ja dam Tobie, ty dasz mnie i obaj lądujemy w Maxie. tego nie będzie w momencie kiedy tylko jedno zdjęcie będzie moglo tam trafić.
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2007-07-18 12:45:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres - no masz racje... ale na przykladzie dzisiejszego maxa... czy ten fajny portret Cheta kiedykowlwiek pokazalby sie w maxie? czy zostalby zepchniety przez zdjecia dosc popularnych tu modelek ostatnio?
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2007-07-18 12:56:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oza ależ własnie widzisz że ten portret Chet-a i tak by się znalazł bo na to zasługuje i jest wysoko. Natomiast nie mielibyśmy 4 z 5 zdjęc dzieci, 2 z 3 podobnych macro. I własnie o to mi chodzi. Mimo wszystko trafienie do Max-a było by nobilitacja i o czymś by świadczyło.
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2007-07-18 13:02:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
była by Luba by Rex, Portret Cheta, pejzaż Birmo, świstak Rafalgawelda, macro ruda. a reszta była by uzupełniona najlepszymi zdjęciami z innych kategorii. Dalej to ludzie by decydowali o popularności zdjęcia.
Vodek porównywał do rządu.. więc analogicznie ... skoro są kaieś tam okręgi wyborcze to często jest tak że z większego okręgu nie wchodzą do parlamentu kandydaci którzy zebrali więcej glosów niż kandydaci z mniejszych okręgow, którzy weszli mając mniej głosów. Zwyczajnie jest reprezentacja CAŁOŚCI, niezależnie od wielkości , tutaj danego działu.
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-07-18 13:03:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:) Od razu widać, że Obiektywni to nic innego jak porządny RolePlaying. Zbieramy punkty, rozwijamy "swojego" użytkownika i podbijamy tutejszy świat na maXa. Każdy swoją bronią. :)
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2007-07-18 13:19:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja tam nie wiem, tak jak jest teraz jest niedobrze, bo w kolko widze te same modelki albo modeli w tych samuch ujeciach na glownej, czasami mam wrazenie ze wisi tam jedno to samo zdjecie... ale jak zrobi sie takie zmiany o ktorych mowisz, to Ci ktorym rzeczywiscie zalezy na popularnosci dopiero urzadza sobie wyscig psow, zanizanie ocen innym, klotnie, grozby, zbieranie TWA... zeby tylko sie wybic na ta pierwsza pozycje... tak mi sie wydaje...
a jestem serio zniesmaczona tym co juz w tej chwili sie tu dzieje... i nie chce zeby bylo jeszcze gorzej ;/
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-07-18 13:30:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zlikwidować Vox Populi, niech zostanie tylko Vox Dei :)
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2007-07-18 13:42:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres sluszni prawi, choc i separatysta ma sporo racji :)

Oza - zatem trzeba dzialac, a nie jak np. niektorzy psioczyc na sytuacje w kraju a na zapytanie "czy glosowales/as" slysze "a po co, to nic nie zmieni".
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2007-07-18 13:49:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Lifter - alez ja dzialam przez ostatnich kilka miesiecy;) i czym to sie skonczylo? tym, ze zostalam opluta na privie, a przez niektorych juz jawnie obrazona pod zdjeciami, niektorzy wrecz narysowali mi moj portret psychologiczny, inni nawet jak juz nie wiedzili co napisac o mnie to popisali sobie o mojej mamie....
Wlasciwie to jak sobie teraz tak mysle, to mam to w dupie co bedzie na tej glownej stronie.... bo zawsze wyleza tam jakies gnioty, chociazby dlatego, ze wiekszosc zdjec tu to gnioty :)

fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-07-18 14:17:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Yes, Oza, yes! Jedziesz! ;D
A wiekszosc uzytkownikow to niedzielni pstrykacze bez pojecia o fotografii!
Yes! ;D

Dla rozluznienia proponuje zglosic kilka gniotow do moderacji, scigamy sie? ;)
fotografia cyfrowa
piotrbuda
fotografia cyfrowa
2007-07-18 15:51:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Marne porównanie odpowiedzialności za portal fotograficzny i za kraj... Tutaj admini rządzą i nie czuję obowiązku pomagania im i doradzania. Pewnie, że wiele z pomysłów zostało wprowadzonych dzięki użytkownikom, i to duża zaleta tego portalu, ale nie każdy chce zmieniać tego co jest teraz.
I nie jest dla mnie problemem pare kliknięć więcej, żeby zobaczyć ulubione kategorie.

Poza tym problem monotematycznego VP dotyczy samych użytkowników, a nie adminów.
Jak Twój gust jest inny od większości to musisz się z tym po prostu pogodzić i robić swoje. A nie narzucaj go innym... Większości. Tylko że tu pewnie pojawia się problem niedocenienia... Nie chodzi o samą różnorodność VP, ale o to, że sporo osób czuje się niedocenionych i te wszystkie reformy to żeby w końcu znaleźć się w VP... W swojej kategorii. Zrozumiałe, ale w kiepskim stylu :/ Dobre zdjęcie doceni każdy niezależnie od tego do jakiej kategorii należy.


fotografia cyfrowa
. ... ... .
fotografia cyfrowa
2007-07-18 17:09:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oza -gratuluję gwiazdki : Płacisz -Masz :)
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2007-07-18 17:17:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
chyba najlepiej pogodzic to ze z kazdego tematu jedna fotka bo jak np.vox.. pokaza 6 ptakow , 2 macro i 2 kwiatki , to niektorzy na sreerce padna :)a tematow mamy duzo i z kazdego jest jakas super fotka , ktora nie moze wybic sie na pierwsza strone :)

oza a kto Ci tak na pv wypisuje ? dawaj go tu na stol :)
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2007-07-18 17:40:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kaziq - co ma piernik do wiatraka? poza tym skad wiesz ze zaplacilam? moze dostalam od adminow na urodziny...
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2007-07-18 17:45:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sylwester - co za roznica... Ci co pisza sa przewaznie niezrownowazeni emocjonalnie a z takimi nie ma co gadac... zreszta mam wazniejsze rzeczy na glowie niz portale fotograficzne ...
fotografia cyfrowa
. ... ... .
fotografia cyfrowa
2007-07-18 18:50:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Co ma piernik?
= twoja członkow(sorry za wyrażenie)stwo
co ma wiatrak?
> tylko się denerwujesz i czujesz pokrzywdzona a podświadomie zbulwersowana faktem że miejsce gdzie miałaś się czuć "jak w domu" zaczyna Ci dawać w kość... -za twoje własne pienią... ehm... no prezent...

Ty masz możliwość ignorowania każdego kto Cię mierzi -więc po co te żale?
Zresztą tak jak mówisz > po co przejmować się takimi pierdołami jak "www.obiektywni.pl"? :)


fotografia cyfrowa
CyBeRmAnTiS
fotografia cyfrowa
2007-07-18 18:52:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no i orzynajmniej nie było by protretow z nietrafioną ostrością, ajkby jedno zdjęcie w kaźdej kategori wchodziło :) raczej by szans nie miały takie sytuacje
fotografia cyfrowa
macszym500
fotografia cyfrowa
2007-07-18 20:21:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie wiem o czym piszecie, jestem wujkiem Luny i dobrze widze, ze są 4 jej zdjęcia w maxie a nie 3.. Chyba ktoś musi kupić okulary..
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-07-18 22:36:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Popieram pomysł andresa z kategoriami - jest świetny.
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa