fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Ban Cybera ???!!!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
raider
fotografia cyfrowa
2007-07-25 00:12:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No mógłby już wrócić...
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2007-07-25 01:02:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mam pytanie, czy Cyber bedzie mogl wrocic pod swoim nickiem?
fotografia cyfrowa
raider
fotografia cyfrowa
2007-07-25 01:06:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A czemu nie miałby wrócić pod swoim nickiem? Przecież dożywocia chyba nie dostał?
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2007-07-25 01:08:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak tylko pytam..., sie nie znam na banach...
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-07-25 01:47:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Liczę na to, że Cyber wróci pod swoim nickiem, inaczej będe bardzo zawiedziony przez całą tą sytuacje.

Na szczęście odkąd Tu jestem i z sytuacji które widziałem na OB administracja wywiązywała się ZAWSZE doskonale - szybka moderacja, dobre zachowanie porządku, konfrontacja pomysłów z użytkownikami i.t.d. Myślę że dlatego ten portal odniósł tak duży sukces w tak krótkim czasie - poprzez doskonałe jego zarządzanie.

Sytuacja która wynikła teraz była zbyt drastyczna - blokada Cybera, pomimo, że nie zrobił tak naprawdę nic strasznego, nie używał nigdy niekulturalnych słów i nie bał się wyrazić swojego zdania, miał szacunek do innych użytkowników, ale potrafił też się bronić przed atakami innych użytkowników w taki sposób, żeby nie stracić nad sobą panowania - pomimo, że wielokrotnie byl atakowany i niejeden na jego miejscu straciłby nad sobą kontrolę - np Ja, bo ciut brak mi dystansu do tego miejsca.

Rozumiem też że admini to też ludzie i mają prawo do pomyłek, gorszych dni, nerwów - w szczególności przy tak dużym i różnorodnym portalu jak OB, kiedy muszą pogodzić utrzymywanie porządku, z zachowaniem wolności wypowiedzi użytkowników, dlatego Liczę że Ban cybera zostanie zdjęty i zwracam się do admin i adminjk o przywrócenie cybermantisa -

w sytuacji kiedy faktycznie by coś przeskrobał nie broniłbym go i nie apelował o przywrócenie pomimo, że to mój brat bo winni muszą być ukarani.

Właśnie mija Tydzień od blokady Cybermantisa - to już dość - wystarczy. Jeśli Cybermantis nie zostanie przywrócony po prostu zawiodę się na tutejszej administracji - tak jak pisałem nie będe się mścił i zakładał setek kont tak jak mea, bluzgał i robił antyreklamy - bo sam się tym brzydzę, ale prywatnie zmienie zdanie o administracji i odejdę stąd raz na zawsze - zmieniając hasło na losowe, żeby nie kusiło mnie tu wrócić. Na szczęście nikt na tym nie straci, a wiele osób się ucieszy, więc gdyby co życzę Wam powodzenia i super fotografii.

Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
hAs
fotografia cyfrowa
2007-07-25 03:00:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
;P
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-07-25 08:02:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
;P
Słuchajcie, a może CyBeR spotkał kogoś na żywo, na ulicy i z jakiegoś tam powodu mu nawtykał, i to prządnie. Może okazało się, że to ktoś z adminów? ;)
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-07-25 08:10:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dobra, chwila powagi z mojej strony...

Ban, blokada konta, wywalenie na dziob czy jak tam zwal jest kara drastyczna, ostateczna i z pewnoscia nie stosuje sie jej bez wyraznych powodow. Dlatego tez sadzie, ze skoro administracja zdecydowala sie na zastosowanie najwyzszego wymiaru kary to miala ku temu powody. Jakie? Nie musza sie z tego tlumaczyc. To nie kolko towarzyskie, zeby za kazdym razem musieli sie spowiadac ze swoich decyzji. Jesli to robia, oczywiscie, jest fajnie, bo dostajemy jakas informacje o sprawie. Mysle jednak, ze i w przypadku decyzji o przekazaniu informacji uzytkownikom administracja kieruje sie okreslonymi przeslankami.
Jak do tej pory nie spotkalem sie z tutaj z decyzjami blednymi podejmowanymi przez administracje. Kazdy kto stad wylecial badz dostal jakas kare od adminow mial cos na sumieniu, w jakis sposob nabroil. Tak zapewne bylo i w tym przypadku.

W tym watku tocza sie tylko i wylacznie dywagacje. Nikt nic nie wie, ale kazdy zaklada niewinnosc uzytkownika i niecny spisek mrocznych sil i ludzi o nieczystych sercach. Podobnie tez wielu tu tworzy wlasne teorie na temat tej sprawy. No wlasnie... jak to jest z ta niewiedza?
Jak sie nie wie to trzeba siedziec cicho i czekac az sie wyjasni.

To tyle ode mnie w tym watku. Tym razem na powaznie.
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-07-25 08:18:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...true...
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2007-07-25 08:45:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bern, nie masz racji. To JEST kółko towarzyskie, czego najlepszym dowodem jest fakt, że ze sobą rozmawiamy. Ja w dalszym ciągu uważam, że wyjasnienie się należy, jeżeli nie nam, to przynajmniej zbanowanemu autorowi. A dlaczego? Właśnie dlatego, żeby nie było dywagacji, spekulacji i podejrzenia o spisek sił nieczystych.

Mam naprawdę wielkie uznanie dla Admnistracji za pracę włożoną w działnai tego portalu, jednak nieskromnie pozwolę sobie uważać, że w pewnym, nawet znacznym, stopniu to MY tworzymy ten portal. Nie tych kilkanaście tysięcy zarejestrowanych użytkowników, którzy przejawiają aktywność znikomą, albo wręcz żadną, tylko tych kilkudziesięciu aktywnych, którzy prezentują zdjęcia, komentują, udzielają się na forum. I CyBeR był jednym z nich, nie sposób go było nie zauważyć i również miał swój istotny wkład w to, że ten portal wygląda tak, a nie inaczej.

I dlatego uważam, że wyjaśnienie, albo przynajmniej informacja się należa, jeżeli nie nam, to jemu.
fotografia cyfrowa
marisol
fotografia cyfrowa
2007-07-25 08:53:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bern masz racje.. ale wieksza ma jpk..
Cyber nie byl zwyklym uzytkownikiem... nie robil jazd bez powodu... ani z powodu? nie robil ich?
czesto on sam byl atakowany..a ze ma taki charakter to potrafil sie bronic? nic zlosliwie nikomu nie robil...
Bern zablokowali go za rozmowe? ktora zostala usunieta w te pedy...
nigdy nie bluzgal.. nigdy nikomu krzywdy nie wyrzadzil... potrafil dzialac tu? portal zyje.. ale jego tez bylo wszedzie pelno? krytyki chiociazby? dzielil sie z innymi tym co sam wiedzial albo i nie... i nie zasluzyl na takie cos..
ale tu niestety jest kolko wzajemnej adoracji.. i grupka jedna grupka druga.. jak z jednej grupki ktos komus podpadnie to druga cala atakuje go..
tak tu bylo..
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-07-25 08:54:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
JPK, kolko towarzyskie moga sobie tworzyc uzytkownicy. Lub nie, zaleznie od ich woli. Administracja jest poza kolkiem. Dobrze, gdy wchodzi w interakcje z uzytkownikami, a czasami sie z nimi integruje, jednak nie ma takiego obowiazku.
Poza tym, dlaczego zakladasz, ze zablokowany uzytkownik nie dostal wyjasnienia badz w ogole jest nieswiadomy przyczyn kary?

Serwis tworza uzytkownicy, ale to administracja odpowiada za jego ksztalt i to wlasnie ci ludzie podejmuja odpowiednie decyzje, by stworek nie wyrwal sie spod kontroli.
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-07-25 09:01:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Marisol, to co piszesz, szczegolnie teorie spiskowe, jest troche smieszne.

"Cyber nie byl zwyklym uzytkownikiem..." - wszyscy jestesmy zwyklymi uzytkownikami, nie ma uzytkownikow nadzwyczajnych. Nikt tu nie jest specjalnie traktowany, chyba ze nabroi.

"Bern zablokowali go za rozmowe? ktora zostala usunieta w te pedy... " - skoro wiesz za co zostal zablokowany to po co jeszcze wyjasnienia ze strony administracji? Wiemy juz dzieki Tobie, ze zostal zablokowany za rozmowe. Nie wydaje Ci sie to smieszne?


"i nie zasluzyl na takie cos.." - tak jak napisalem, nie wierze aby administrajca podejmowala takie decyzje bezpodstawnie i pochopnie, po prostu. I juz.

fotografia cyfrowa
marisol
fotografia cyfrowa
2007-07-25 09:15:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie mowie o teorii spiskowej przeciwko niemu ale swoje wiem... i nie mowie o nim ale o sytuacji i o uzytkownik-administracja
chodzi mi o to ze nie byl biernym uzytkownikiem...
ze Tobie Bern to wisi to ok.. ale w takkim razie nikt Ci nie karze sie wypowiadac... Ty myslisz ze ludzie slepi sa? czy sam jestes slepy?
nie wiadomo za co!!!! do jasnej cholery czy na tym portalu nei mozna porozmawiac SZCZERZE? bo odrazu blokada? byla rozmowa... rozmowa usunieta a Cyebra nie ma.. tyle wiadomo
niestety zaden mail od administracji nie doszedl.. wiec to uwazam ze nei w porzadku? szczegolnbie ze w tej rozmowei nie bylo nic zaslugujacego na wywalenie calkowite ani nawet tymczasowe...
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-07-25 09:22:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"chodzi mi o to ze nie byl biernym uzytkownikiem... " - wielu jest tu uzytkownikow czynnych, nie czyni ich to nadzwyczajnymi; a czasami "nadczynnosc" moze byc gorsza od delikatnej biernosci;

"ze Tobie Bern to wisi to ok.. ale w takkim razie nikt Ci nie karze sie wypowiadac... Ty myslisz ze ludzie slepi sa? czy sam jestes slepy?" - wypowiadam sie, bo mam do tego prawo i chec; czy Ci to pasuje to juz inna sprawa, ale i tak nie bedzie to mialo wplywu na moje postepowanie.
Odnosnie ludzi, z tego co widze to nie biadoli nikt poza okreslona grupa tych samych ludzi, ktorzy zawsze biadola, gdy ktoremus z nich dzieje sie "krzywda".

fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2007-07-25 10:45:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
cytuję:

"wypowiadam sie, bo mam do tego prawo i chec; czy Ci to pasuje to juz inna sprawa, ale i tak nie bedzie to mialo wplywu na moje postepowanie.
Odnosnie ludzi, z tego co widze to nie biadoli nikt poza okreslona grupa tych samych ludzi, ktorzy zawsze biadola, gdy ktoremus z nich dzieje sie "krzywda".

Krzywda powiadasz ?? nie kolego... nie krzywda... 90% "pokrzywdzonych" nie umie się lansować jak.... ..... .... coponiektórzy....
gdybym dostawał 4 pod zdjeciami które na nie nie zasługują... to bym nie biadolił... gdybym każdemu właził w dupe i serdecznie, ciepło pozdrawiał kazdego kto wstawi 4 to bym nie biadolił... gdybym nie mówił szczerze tego co czuje i mysle... a mysli tak większośc na tym portalu... tylko nieliczni potrafią to głosno powiedzieć... to bym miał takie samo grono ludzi, którzy stawialiby mi 4 jak... ..... .... coponiektórzy... to trzy...


a cztery i najwazniejsze... to prawidłowość jest taka... że.... od dłuższego czasu "lansuje" się tych "lepszych"... jesli ktoś gorszy skrytykuje lepszego... to kasowane sa jego posty, banowane jest jego konto... obiektywni są jak modliszka.... najpierw da sie wybzykać (czyli wstawia sie dobre oceny) a potem pożera się z wielkim hukiem i smakiem.... (jakim cudem zdjecie trafiło do VP, VD, ZD!!!!)
lansuje się ludzi, którzy kupują stare aparaty - robią nim gniota pod tytułem jakas laska na tle kamienicy... i to sie nazywa mistrzostwo....

działania administracji są jak ostatnie działania CBA... nie wazne ze ktos zapłacił... nie zgadza się z czymś zostaje wyrzucony... tak było w przypadku Kareza, i wielu innych... teraz spotkało to Cybera... nie chce go bronić... ale przecież jasnym sie stało ze ten który jest niewygodny zostaje usunięty...

ŁAMIE SIĘ PODSTAWOWE PRAWA KONSTYTUCJI NA TYM PORTALU...... WOLNOŚĆ SŁOWA!!!! KOMENTARZE KTÓRE NIE SA OBRAŹLIWE DLA NIKOGO - LECZ NIEWYGODNE ZOSTAJA USUWANE BEZ PODANIA PRZYCZYN... to jest moim zdaniem tylko i wyłącznie sprawa czysto marketingowa.

od 2 miesięcy nie wypowiedział się ani jeden admin, bo sa zajęci robieniem pieniędzy!! I INNYCH PORTALI.... ani jeden admin nie uspokoił nikogo....


lubie Cie Bern... ale czasem twoje gadki sa tak beznadziejne ze szkoda gadac poprostu... I NIE CHCE MI SIĘ WIERZYĆ ZE JESTEŚ TAK KRÓTKOWZROCZNY, NIE CHCE MI SIĘ TEŻ WIERZYĆ W TO ZE SIĘ Z TYM WSZYSTKIM ZGADZASZ...


domyslam się ze za chwile po kliknięciu w mojego nicka przeczytacie gruby czarny napis.... KONTO UŻTKOWNIKA KUMA ZOSTAŁO ZABLOKOWANE....

BĘDZIE TO SWIADCZYŁO TYLKO O TYM ZE MIAŁEM RACJĘ.....

fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-07-25 10:51:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kuma, piłeś coś? :)
Wiesz, ja Ciebie też lubie, ale czasami jak się zapędzisz to naprawdę mam wątpliwości czy jesteś trzeźwy :)
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2007-07-25 10:52:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Niestety należe do nielicznej grupy abstynentów...
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-07-25 10:59:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie wiesz co tracisz...
Bol glowy, niewydolnosc zoladka, czasami powazniejsze schorzenia... ;)
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2007-07-25 11:03:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"czasami powazniejsze schorzenia... ;)"

np sprowadzanie wątków na dupe maryni....
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-07-25 11:04:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak watek o niczym to i tak nic mu nie zaszkodzi.
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2007-07-25 11:04:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kuma, bardzo dosadnie to ujales :), w wiekszosci sie zgadzam z Toba, zwlaszcza w czesci dotyczacej starych aparatow;), pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-07-25 11:06:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I zeby byla jasnosc, od tego zaczal sie watek, od pytania:

"Zakładam ten watek aby dowiedzieć się dlaczego tak się stało, bo umkneło to mojej uwadze , zapraszam tych , którzy coś wiedzą ...

Lubię go i jest mi przykro ..."

Mowiac po polsku: co, jak i dlaczego?

W miedzyczasie watek przerodzil sie w apel o przywrocenie uzytkownika. Tak wiec nie ja go sprowadzilem na d.pe Maryny :)))
fotografia cyfrowa
Catsnet
fotografia cyfrowa
2007-07-26 07:07:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
BernArt, owszem Ty sprowadziłeś a jeśli tego nie widzisz toś ślepiec ;D
fotografia cyfrowa
szamac
fotografia cyfrowa
2007-07-26 07:32:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sie narobilo :)
po co ludzie sie klucicie?
w sumie mozna zalozyc drugie konto , narobic gniotow i krytykowac najlepszych, jak sie zostanie wyrzuconym to bedzie jasne czy Kuma ma racje.
ja wiem ze faworyzuje sie niektorych i sa grupy wspierajace sie, mimo ze jestem tu swiezy to juz to zauwazylem.
niestety ale zawisc jest tu nie potrzebna i klutnia tym bardziej.
dajcie spokoj.
pozdrawiam
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Strona 10 | 11
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa