fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Podejrzana sigma :D
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
mIRO
fotografia cyfrowa
2007-07-28 13:34:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Znalazłem SIGMA EX 20-40 / 2.8 DG ASPHERICAL na allegro za 880 zł nówka.

http://www.allegro.pl/item218268471_sigma_ex_20_40_2_8_dg_aspherical_minolta_sony.html

Za granicą cena kształtuje się podobnie, no jest troche wyższa. Natomiast w naszym kraju w każdym sklepie kosztuje od 2500 zł do 3000 zł. Dziwi mnie to bardzo.

Może ktoś się orientuje czy czasem nie jest to inny obiektyw a może jest to okazja do zakupienia tanio profesjonalnego szkła?

Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
loki_p
fotografia cyfrowa
2007-07-28 13:43:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
do nikona jest za 1000 na allegro
fotografia cyfrowa
weezul
fotografia cyfrowa
2007-07-29 13:46:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
na ebayu kupiłem za ok 800 pln z Niemiec, zachowuje się normalnie... być może źle się sprzedaje? cena w polskich sklepach jest imo całkowicie od czapki
fotografia cyfrowa
weezul
fotografia cyfrowa
2007-07-29 13:50:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
aha, jeżeli kupisz, to pamiętaj o jednej rzeczy - ZAWSZE NAJPIERW włącz MF na aparacie, zanim przełączysz AF na MF na obiektywie ;) bo se w Minolcie "śrubokręta" do AF zepsujesz
fotografia cyfrowa
weezul
fotografia cyfrowa
2007-09-06 21:34:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
trochę ostatnio więcej tym popstrykałem sobie, ładnie rysuje, zwraca uwagę silna dystorsja beczkowata na szerokim końcu; bywa, że chybia AF, a znowu manualnie trudno się ostrzy... ogólnie - jestem zadowolony, choć gdybym wydał 2500+ pln w sklepie internetowym to bym nie był :D
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa