fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Zablokowane konto!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
ABapril
fotografia cyfrowa
2006-03-26 12:32:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam. Razem z mężem lubimy robić zdjęcia. Mamy wspólna pasję. Do robienia zdjęć używamy jednego aparatu do publikacji i obróbki zdjęć używamy jednego komputera. Ale w związku z tym, że jesteśmy różnymi osobami założyliśmy dwa różne konta na "Obiektywnych". Na których ja publikuje zdjęcia a mąż na swoim koncie publikował swoje zdjęcia. Czy uważacie, że zablokowanie przez administratorów jednego z kont jest słuszne? Nawet jak byśmy oceniali wzajemnie sobie zdjęcia "obiektywnie" to też jest powód do zablokowania? Kolega koledze zdjęć nie ocenia? Pwiedzcie co o tym myślicie bo admini milczą jak zaklęci.
fotografia cyfrowa
slipio
fotografia cyfrowa
2006-03-26 13:24:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie jest powodem do blokowania moim skromnym zdaniem, jedyna słuszna reguła to jedna osoba - jedno konto. Szkoda, że nie zgłosiliście faktu zakladania kont z tego samego IP od razu. Odblokuja Was pewnie, jak się wyjaśni. Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Lizak
fotografia cyfrowa
2006-03-26 14:07:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mysle ze powinniscie miec dwa konta. Ale popatrzcie na Adminow oni niewiedza ze bedzie tak ze maz ma jedno i Ty masz jedno. Wiec wcale im sie troszeczke niedziwie. Mi moj braciszek zlosliwy wyslal e-maila do Adminow zeby usuneli mi konto. Cale szczescie nie usuneli. A powracajac do tematu mysle ze dostaniecie dwa konta. Chodz jesli dostaniecie Wy to moga chciec inni.....
fotografia cyfrowa
ABapril
fotografia cyfrowa
2006-03-26 14:14:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja też tak myśle w końcu jesteśmy roznymi osobami
fotografia cyfrowa
bob
fotografia cyfrowa
2006-03-26 18:01:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
całkowicie zgadzam się z panem Lolo; jestem w identycznej sytuacji jak Wy; razem z żoną mamy konto lecz nigdy, powtarzam nigdy nie krytykujemy i nie komentujemy sobie zdjęć ponieważ nawet nie wiedząc o tym moglibyśmy być wobec siebie nieobiektywni............pozdrawiam i kłaniam się... bob
fotografia cyfrowa
emzet
fotografia cyfrowa
2006-03-26 19:40:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A może założyć jedno konto "JaśiMałgosia" i w nim wydzielić dwa katalogi?
fotografia cyfrowa
jasior
fotografia cyfrowa
2006-03-26 20:09:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Miałam podobną sytuację, choć inaczej załatwioną. Zgłosiliśmy do Admina fakt dwuch kont z jednego komputera. NIGDY nie ocenialiśmy, ani nie komentowaliśmy sobie nawzajem swoich zdjęć. Nasze publikacje to morze i ziemia. Admin wyraził zgodę (choć szkoda ,że zupełnie bezpodstawnie jedno z kont zostało zablokowane) ale ten fakt nie miał żadnego związku z podwójnym korzystaniem s komputera. Może trzeba było to po prostu zgłosić i omijać swoje zdjęcia???
fotografia cyfrowa
jafo24
fotografia cyfrowa
2006-03-30 12:08:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
myślę że to jest sprawa do obgadania i wyjasnienia z Adminami.
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-03-30 12:13:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jafor24 --> Sprawa juz została wyjaśniona z zainteresowanymi stronami kilka dni temu. Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa