fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
LUNA
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2007-07-30 21:59:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam taką prośbę do Cybermantisa, Marisol, Rex-a i Liny. Dajcie już spokój LUNIE. Swego czasu Kasia Magusa, później Anastazja terza LUNA. Różnica jest taka że ani Kasia, ani Anastazja nie pojawiała się tak często jak pojawia się obecnie LUNA. Nie mam nic przeciwko zdjęciom dzieci, ale ile można pokazywać to samo dziecko?? żeby jeszcze jeden autor ją pokazywał, ale nie.
fotografia cyfrowa
marisol
fotografia cyfrowa
2007-07-30 22:02:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przykro mi ale ja mowie nie :(
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2007-07-30 22:07:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jakoś mnie to nie dziwi... zastanawia mnie tylko fakt że wiele osób o tym mówi prywatnie a nikt nie zwróci Wam na to uwagi. Wyobraź sobie że teraz Czekoludek, Rollerskate, Ja powiedzmy że namówimy jeszcze Roman_tykę, el coyotee, frjuni żebyśmy zaczęli wszyscy pokazywać dokładnie jednego zawodnika Prokomu. I tak przez cały sezon 10 zdjęć w tygodniu x 6 autorów.
fotografia cyfrowa
jevel
fotografia cyfrowa
2007-07-30 22:09:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
za Andresem
fotografia cyfrowa
marisol
fotografia cyfrowa
2007-07-30 22:09:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mi to nie bedzie przeszkadzac, macie wolna reke na to.. nie rozumiem tylko czemu przeszkadza wam zdjecie Luny....
mozesz wystawiac jedno zdjecie w kolko przez 10 lat i mnei to nie bedzie irytowac
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2007-07-30 22:12:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres, mało znam się na koszykówce, ale jeżeli Prokom ma żeńską drużynę i wybierzecię zawodniczkę wybijająca się może nie tyle techniką i skutecznością co urokiem osobistym to ja przynajmniej na pewno nie będę protestował... :-)))
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2007-07-30 22:12:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Luna uber alles ;)

Rozumiem jednych zgadzam się z drugimi.

Proponuję pogadać o tym przy piwie na Helu ;]

Proponuję Lunę na znaczek obiektywnych. ( np na koszulkę )
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2007-07-30 22:13:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W sumie chodziło mi o swoistą maskotkę ;]
fotografia cyfrowa
CyBeRmAnTiS
fotografia cyfrowa
2007-07-30 22:14:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres ja nie rozrózniam zawodnikow - dla mnie to jest zawsze ten sam ... nudzi mnie i poprostu tam nie wchodze i nawet nie zauważę,
co do 10 x w tygodniu to hmm na ostanie moje 6 zdjęć było jedno zdjęcie Luny w dodatku z okazji jej urodzin - płace za premium i moge wystawiać co chcę , pozatym że lubie Lunie robic zdjęcia to staram sie żeby były róxnorodne , czego zbyt niemógł bym powiedzieć o zawodnikach PROKOMu, a masz ich więcej sam niż my wszyscy Lun.
Nudzi Luna - można nie wchodzić, ja tak robię jak coś mnie nudzi.

fotografia cyfrowa
CyBeRmAnTiS
fotografia cyfrowa
2007-07-30 22:15:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
my na helu nie jesteśmy podobno mile widziani, delikatnie mówiąc. więc raczej nie pogadamy
fotografia cyfrowa
CyBeRmAnTiS
fotografia cyfrowa
2007-07-30 22:16:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i tyle mam do powiedzenia ... państwu miłego wieczoru ... dla mnie temat bez sensu :)
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2007-07-30 22:17:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a pierwsze słyszę ?

Pomijając różna takie a nie inne na forum, nawet z Ennio się napiję jeśli zaszczyci ;]

Tym bardziej z klanem Luny :-)
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2007-07-30 22:18:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przestałem zaglądać na Ob bo ilekroć tutaj zajrzałem czułem się osaczony zdjęciami z jej wizerunkiem. Nie neguję urody dziecka, nie neguję nawet samych zdjęć. Neguję masówkę jaką z tego zrobiliście. Piszesz że dla Ciebie każde jest inne, a ja Ci mówię że masz emocjonalny stosunek do tej małej modelki, komuś postronnemu wiekszość zdjęć wydaje się identycznych, a przynajmniej nierozróżnialnych.
fotografia cyfrowa
TomiU
fotografia cyfrowa
2007-07-30 22:18:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na Helu WSZYSCY są mile widziani.
fotografia cyfrowa
CyBeRmAnTiS
fotografia cyfrowa
2007-07-30 22:19:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
do mnie dotarała informacja od organizatora że cała nasza paczka jest nie mile widziana.
fotografia cyfrowa
marisol
fotografia cyfrowa
2007-07-30 22:21:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres w tym wlasnie problem... brak wrazliwosci tak zwanej... kazde ma inne emocje :) i nie kazdy je widzi :)
ja nie chce byc zlosliwa... uwazam ze duzo sie nauczylam na zdjeciach wlasnie Luny.. jakby Luny nie bylo w maxie voxie to nikt by nawet sie nie odezwal..
bez sensu jest dla mnie stwierdzenie przestancie wystawiac Lune bo jest nudna...
wstyd
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2007-07-30 22:28:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Marisol. TO nie wrażliwość. To znajomość dziecka na tyle że zauważasz różnicę, różnicę niezauważalną dla postronnego odbiorcy waszych zdjęć, który patrzy na nie bez zaangażowania emocjonalnego.
Piszesz że gdyby nie były w maxie czy dei nie pisałbym tego. Pewnie nie dlatego że nie wisiałby wszędzie gdzie nie zajrzę. Niestety teraz jestem atakowany wizerunkiem Luny gdziekolwiek zaglądam, czy to do Dei czy do maxa czy na główną.
fotografia cyfrowa
marisol
fotografia cyfrowa
2007-07-30 22:36:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja wystawiajac ostatnie dwie Luny myslalam ze beda mialby max 40 pkt... ta do voxa wystawilam bo stwierdzilam ze ejst inna i smieszna.. fajna scena i mi sie spodobala.. tamta ma dla mnie wlasnie emocjonalna przejeta buzie ... inna niz na innych fotkach ale biala bluzka i moje braki w technice myslalam ze bedzie marnie.. ja wystawiam Lune bo widze na niej jakis swoj postep.. wystawilam tez dwie inne dziewczynki.. boje sie podchodzic z moja mala wiedza do innych dzieci ( rodzicow) bo nei czuje sie pewnie a nie chce sie zblaznic... nie chce wystawiac samych Lun ale staram sie zeby byly troche inne...?
i moj dei to byla prowokacja :P
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-07-30 22:44:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dużo Lun nie jest dla mnie niczym bardziej monotonnym niż czyjeś pf, w którym są same krajobrazy, same ptaki, same owady, same góry, same morza. Niech będzie i sto Lun, i dwieście. Oby tylko Luna mi obiadu nie zjadła jak przyjdę do domu z fabryki. Do tego czasu nie przeszkadza mi. Tzn. jej zdjęcia. A jeszcze dokładniej zdjęcia z nią.
A swoją drogą, ciekawe czy osobistemu fotografowi papieża ktoś proponował zmianę papieża?
fotografia cyfrowa
marisol
fotografia cyfrowa
2007-07-30 22:46:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
separatysta... normalnie nie moge ;*
fotografia cyfrowa
CyBeRmAnTiS
fotografia cyfrowa
2007-07-30 22:47:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lol
separataysta :D rozbawiłeś mnie - piwo :)
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-07-30 22:54:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no separatysta podpisuję się pod Twymi słowami swymi czterema łapami :D A od siebei dodam, że często i mi obiad z talerze podjada, albo okrada lodówkę jak nie widzę i wcale mi to nie przeszkadza :D Nawet to, że po mnie skacze, bije rzuca, przytula, lata, wrzeszczy, psuje aparaty, kasuje pliki z dysku czy oblewa mnie gorącą kawą. Stwierdzenie, że przeszkadza te kilka zdjęć w galerii i że są wysoko oceniane i oblegają wszystkie rubryki wyróżnień jest dla mnie mało przekonujące ;) Proponuję więcej uśmiechu, a mniej żółci - no chyba że takiej jak jest w FT teraz ;)
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-07-30 22:54:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lol - zdrówko
fotografia cyfrowa
Andresz
fotografia cyfrowa
2007-07-30 22:59:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wymawianie komus za duzej ilosci zdjec tego czy owego uwazam za wysoce niestosowne. Ktos moze nie lubic Luny, ktos inny macro (w szczegolnosci much, jak ja), jeszcze ktos inny koszykowki albo yachtow. To jest indywidualna sprawa co kto wystawia. Natomiast czytajac miedzy wierszami rozumiem ze chodzi o zbyt czesta obecnosc Luny w VD i VP, ale to zdaje sie nie zalezy od wystawiajacego (ych) lecz od publicznosci. No coz, taki jest system na OB, sadze ze gdyby ktos wystawial duze ilosci dobrych zdjec koszykowki to tez by sie przebily do VD i VP, tak jak Luna.
fotografia cyfrowa
CyBeRmAnTiS
fotografia cyfrowa
2007-07-30 23:01:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dokładnie Andresz ... ;)
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa