fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
News: D300 i D3 czyli nowy sprzęt od nikona:)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
nadtlenek02
fotografia cyfrowa
2007-08-23 10:42:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.optyczne.pl/642-nowo%B6%E6-Nikon_D3_-_pe%B3na_klatka_dla_profesjonalist%F3w.html

http://www.optyczne.pl/641-nowo%B6%E6-Nikon_D300_-_nast%EApca_udanego_D200..html

i parę nowych szkieł:
http://www.optyczne.pl/640-nowo%B6%E6-Pi%EA%E6_nowych_obiektyw%F3w_Nikkor.html
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2007-08-23 10:48:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I tak nie nie przebije 1Ds MkIII - 21 MPX !!!!!!!!!!!!!!
http://www.dpreview.com/previews/canoneos1dsmarkiii
fotografia cyfrowa
. ... ... .
fotografia cyfrowa
2007-08-23 10:52:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sprzedam tanio mało chodzonego 5D z kitem... :)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-08-23 10:56:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak tanio, to dam 1 tyś pelenow :)
fotografia cyfrowa
everyman
fotografia cyfrowa
2007-08-23 11:05:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
D3 - H1 i H2 (ISO 12800 i 25600)... jestem ciekawy jak to będzie wyglądało
fotografia cyfrowa
nadtlenek02
fotografia cyfrowa
2007-08-23 11:09:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...osobiście z niecierpliwością czekam na testy...
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-08-23 11:16:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cos mi zaczyna pachnięć kolejną wojenką sprzętową ;)
fotografia cyfrowa
everyman
fotografia cyfrowa
2007-08-23 11:21:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Svolken: jaką wojenką to będzie blitzkrieg i zwycięzca jest już znany :D
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-08-23 11:23:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hehe....no to ciekaw jestem ile tego zobaczymy w Pekinie :)
fotografia cyfrowa
everyman
fotografia cyfrowa
2007-08-23 11:26:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
też jestem ciekaw, bo nareszcie canon ma godnego konkurenta w tej kategorii wagowej :)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-08-23 11:30:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tylko, że karty zostały już dawno rozdane, a zmiana systemu boli ;) a oprócz puszki są jeszcze obiektywy.
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-08-23 11:36:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W kolejce czekaja jeszcze nowe puszki Sony i Olka, rowniez Pentax cos zamierza, tak wiec to rozdanie jeszcze tak calkowicie skonczone nie jest.
Z wszelkimi werdyktami trzeba raczej do konca roku sie wstrzymac, wtedy dopiero sie okaze.
fotografia cyfrowa
. ... ... .
fotografia cyfrowa
2007-08-23 11:36:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a raczej ich niema
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-08-23 11:42:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bern, ale co ma sie okazać? Że nagle 99% reporterów przerzuci się na inne systemy? Nie sądzę. Wydaje mi się, że ostatnie lata inne firmy przespały i teraz trudno będzie podskoczyć canonowi. Rynek został podzielony, a właściwie opanowany. Co nie przekreśla tego, że co jakiś czas, będą się pojawiać nowe i lepsze produkty u każdego z nich.
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-08-23 11:51:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Svolken, ja raczej te nizsza polke mialem na mysli.
Oczywiscie, w tej chwili nagle wszyscy reporterzy systemu nie zmienia, ale D3 moze byc rozwiazaniem, na ktore dlugo oczekiwali ci, ktorym brakowalo tego typu sprzetu do tej pory.
Natomiast ja mialem raczej na mysli segment D40 i D300, na tej polce na pewno jeszcze cos bedzie sie dzialo do konca roku.
fotografia cyfrowa
nadtlenek02
fotografia cyfrowa
2007-08-23 11:57:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w układzie D40 a D300 to plus raczej dla Nikona,
- osobiście to TA półka mnie raczej najbardziej interesuje:)
fotografia cyfrowa
Necromanser
fotografia cyfrowa
2007-08-23 11:57:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
do tego dochodzi 5 nowych szkieł do nikona.. jasna cholera gdzie tu kraść ?!
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-08-23 11:59:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bo złe cyfry wystawiasz. Wczoraj obowiązywały: 4, 15, 19, 20, 36 i 45 :)
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2007-08-23 12:00:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie wydaje mi się by można sensownie porównywać 40d do d300. IMO to nie jest dokładnie ta sama klasa.


Rok temu rozbawił mnie marketingowiec z nikon polska, porównując nam rzekomo aparaty tej samej klasy - d200 i 5D.

IMO canon i nikon zręcznie się mijają jeśli chodzi o klasy aparatu. I nie można stawiać np 400D razem z D80, czy 40D z d300. Tak jak nie porównujemy osobowego do kombi, czy górala do kolarzówki..
fotografia cyfrowa
Necromanser
fotografia cyfrowa
2007-08-23 12:16:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bicki .. świete słowa.. obie firmy doskonale wypełniają kazdą nisze.. tak aby zaspokoic wszystkie gusta.. wystarczy się tylko przyjżeć polityce obu firm. niby konkurencja ale jak wspaniale się uzupelniająca. nie miejmy złudzeń. wszystko jest robione aby bardziej nam wydrenować kieszenie. nie ma sentymentów, a jedyną filozofią jest ... zysk.. a nie slogany reklamowe..

ps. jak myślicie czy posła IV RP będzie stać na taki sprzet? moze bytak wstąpic do samogwałtu.. samoobrony ? ;)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-08-23 12:26:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Necromanser - oni maję lepsze sprzęty. Takie tyci tyci i profi :)
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2007-08-23 12:42:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Poseł obrotny nie kupi takiego sprzętu bo nie ma za co... ale z pewności znajdzie się ktoś kto mu go pożyczy za free na wiele lat :)
W zamian wystarczy tylko podnieść rękę w górę w odpowiednim głosowaniu.... lub nie podnosić :)
fotografia cyfrowa
. ... ... .
fotografia cyfrowa
2007-08-23 13:03:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
co to za profi z najwyższym możliwym ISO6400?

Jeżeli sprzęt będzie tani w odsłudze (finetuning dla obiektywów we własnym zakresie, czyszczenie matrycy, szczelność) to znajdzie się bardzo wielu którym siedzenie w kolejce w serwisie canona się po prostu zbrzydnie.
Do tego ta cena... -canon spuści z tonu błyskawicznie a wartość używek z wyższej półki od "do wczoraj przodującej " firmy wreszcie zacznie odpowiadać jej rzeczywistej wartości -czyli będą 2 razy tańsze.
To że przesiadka na inny system boli to bajeczka rozpowrzechniana najczęściej przez tych którzy to najczęściej praktykują :)
Sprzedaż klocków dowolnej marki to kwestia conajwyżej kilku dni- jeżeli nie był to jednorazowy schrott typu chiński plastik ze znaną naklejką...
Nikon będzie dalej dobijał kołek a my będziemy mieli zabawę słysząc charczenie i wycie hobbystycznego monstrum-teoretyka który zawsze zna życzenia profesjonalistów (podaje im napoje).
:)
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2007-09-02 00:30:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W zasadzie mogli juz dac FF do D300 mozna chodz z drugiej strony ... ja i tak poczekam z pol roku (po wejsciu na rynek) z zakupem D3 tak czy owak nie kupie go w polsce, ale to juz detal. Powiedzmy sobie wprost Nikon tym aparatem rozjechal produkty Canona jak buldozer moze to i dobrze bo mialem sie przesiadac na cos innego, aby nie brac udzialu w mordowaniu sie na profesjonalne aparaty... tym czasem kupilem jakis lekko sfatygowany F-801 pstrykajac sobie B&W na T-maksie :). Pisze to patrzac zupelnie z boku chodz jestem uzytkownikiem sprzetu nikona mialem okazje pstrykacj takze aparatami Canona i nie przypadły mi do konca do gustu w swojej ergonomii, a nie tyle w mozliwosciach.
fotografia cyfrowa
BlueDun
fotografia cyfrowa
2007-09-02 01:05:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
panowie ja tak sie przypatruje dyskusji bom wielce zainteresowany :) hehe
za niedługo mam imieniny i postanowiłem , za przyzwoleniem rodziny :) sobie dogodzić :)
mam zamiar kupic co nie co , takie bardziej nieco ale bez fetyszyzmu i mnie wasza dyskusja rajcuje bardzo popatrze a moze sugestia jakaś ?
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa