fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
no i wlasnie stracilismy swietnego usera/fotografa!!!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
tataOskara
fotografia cyfrowa
2006-03-28 12:23:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...jak w temacie.

dokladnie chodzi o "trb" skasowal foty, bo jakis cienias z cyfra za 5 pln, ktory nie wie nic o fotografii postanowil sie wywnetrzac i rad udzielac.
fak! jak tak dalej pojdzie to wszyscy co portafia z tad pojda. it's sad, sad but true :(
fotografia cyfrowa
kleofas
fotografia cyfrowa
2006-03-28 12:33:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeżeli miałbym oceniać tego usera po kometarzu, jaki wstawił pod uwagami "cieniasa z aparatem za 5 zł" to powiem, że na doświadczonego nie wyglądał tylko na obrażalskiego. Pierwsze zdjęcie miał bardzo OK, drugie może już mniej, a ten "cienias" - czy tu, czy na plfoto, od którego obiektywni zostali zwyzywani - ma prawo swoje zdanie wyrazić. Czy słuszne czy nie, to zupełnie inna sprawa. Wygląda mi na to, że trb, jako świetny fotograf, czekał tylko na pochwały. No i ktoś go tu nie pochwalił, a więc jest "syfrowym dzieciakiem", a serwis gorszy niż Bóg wie co. Nie chwalą? Idę do domu...
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-03-28 12:38:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wydaje mi sie ze userzy, ktorzy nie potrafia sie pogodzic z zasadami dzialajacymi na portalach - a wiec swobodna wymiana zdan na temat zdjęć - nie ważne jak dobre zdjęcia robią - nie powinni ich na tych portalach wystawiać. dla nich to przecież bez sensu.
fotografia cyfrowa
tataOskara
fotografia cyfrowa
2006-03-28 12:41:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:: bo ja wiem, moze i tak. musze jednak stwierdzic ze coraz czesciej pojawiaja sie komentarze od osob totalnie nie majacych doswiadczenia, sam nie uwazam sie za osobe ktora je ma. dlatego nie pisze durnowatych krytyk, ale jak to zwykle bywa Ci ktorzy wiedza najmniej, najwiecej sie panosza.
fotografia cyfrowa
kleofas
fotografia cyfrowa
2006-03-28 12:47:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I wiesz, tata, takim trzeba pokazać (minusem przy krytyce, zbesztaniem albo zignorowaniem), że nie mają racji. Boże, jak ja sobie przypomne moje pierwsze komenty (na szczeście, zupełnie gdzie indziej ;)), to powiem, że byłem - mimo wieku - straszny smarkacz i gówniarz, obrażalski do potęgi i - co tu duzo mówić - kretyn. A potem ktoś mi spokojnie wytłumaczył, dowiedziałem się przy okazji, że pokorne ciele dwie krowy ssie i tak dalej... A jeszcze później zacząłem się uczyć od tych, którzy wiedzą lepiej. I dlatego zazwyczaj siedzę teraz cicho. Może z tego dzisiejszego cieniasa kiedyś wyrośnie, nie przymierzając, jakiś guru fotografii... Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
tataOskara
fotografia cyfrowa
2006-03-28 12:57:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:: kleofas: najgorsze jest to ze "oni" nie umieja patrzec, nie chca, nie mysla, tylko "kumaja" z kad wyrwac nowy model komory i za ile chodza sms'y ;) nie trzeba odrazu umiec, trzeba chciec sie nauczyc, zrozumiec... obsrewowac innych, ale po co, przecierz zaraz w mty bedzie jackass albo jakis inny cudowny programik. :))) ps. dobra, przestaje zrzedzic :) pozdrawiam Wszystkich (Wszystkich).
fotografia cyfrowa
tataOskara
fotografia cyfrowa
2006-03-28 13:04:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
na koniec, tak dla przykladu: zdjecie: http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-13795.php
i ocena/koment: cyt. "czyzby defekt anatomiczny?/" nosz ja p...ole!!!
fotografia cyfrowa
kleofas
fotografia cyfrowa
2006-03-28 13:06:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Już zgłosiłem do moderacji.
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-03-28 13:08:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Może stracilismy fotografa dobrego, ale nie usera!! !! !!
Napisał 2 komenty i jedną krytykę, wszystko u siebie.
Krytyka brzmi:
"ROTFL - myslalem, ze poziom tu wyzszy
niz plf - mylilem sie... syfrowe
pokolenie przejelo stery..."

Osobiście mnie bawi takie podejście, o dostałem złą krytykę spadam.
ja dostałem krytykę "epszy efekt uzyskasz wychodząc na dwór jak już będzie ciemno i błyskając fleshem przy opsji makro wtedy cały listek będzie ostry" i co mam odejść z portalu bo lustrzanka E-1 nie ma trybu makro, nie błyskam fleshem, a listek nie jest cały ostry (to właśnie Głębia Ostrości niektórym "kompaktowcomo" sprawia najwększy problem) czyli krytyka była do bani?
Bez przesady. Nie wolno przeginać w żadną stronę.

fotografia cyfrowa
tataOskara
fotografia cyfrowa
2006-03-28 13:10:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:: Magus: jasne, masz racje :) ale czasem trzeba tupnac.
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-03-28 13:15:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tupnąć - jasne, ale nie uciekać.
Jesli mogę, nie będę tęsknił za trb, bo tęsknic można za kimś co tu coś zrobił, coś pokazał, czegoś nas nauczył.
Tęknię za LeszeK.

fotografia cyfrowa
kleofas
fotografia cyfrowa
2006-03-28 13:16:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wróci.
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-03-28 13:20:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dobrze by było. Genialnie oswietla portrety, uczę się na jego zdjęciach.
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-03-28 13:20:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
magus ma racje: byc moze stracilismy fotografa dobrego, ale nie usera ;)
fotografia cyfrowa
tataOskara
fotografia cyfrowa
2006-03-28 13:29:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:: ale stracilismy... wlasnie szkoda ze LeszeK poszed :( boje sie zeby efekt opuszczania forum sie nie naslil, btw. nie wszyscy maja stalowa psyche ;) z regoly Ci naprawde zdolni maja taki maly defekt, latwo ich zgniesc ;) nie mowie tu o trb tylko ogolnie.
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-03-28 13:32:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No nie wiem tata, w dzisiejszym świecie trzeba być twardym. Moderacja tu jest szybka, więc nawet jak ktoś coś chlapnie, to admin kasuje, więc nie ma o co drzeć szat.

Spięcja się zdarzaja, ale jakos trzeba sobie z tym radzić.
fotografia cyfrowa
czarna_mamba
fotografia cyfrowa
2006-03-28 13:33:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tata, bo sobie pójdę... A tak poważnie, LeszeK to chyba dawno odszedł (dawno, jak na historie tego miejsca...).
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-03-28 13:36:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Musze pochwalić jako usera mariush'a. Wstawiłem mu pod zdjęciem 1 i krytykę z którą się nie zgadza, podyskutowalismy o zdjęciu pod jego zdjęciem merytorycznie i nie dość, że się nie obraził, jak to ostatnio modne, to ocenił moje zdjęcie na 5 z pieknym uzasadnieniem dlaczego 5 się nalezy. Z takiej postawy nalezy brac przykład!! Zalecam takie podejści każdemu userowi względem innych, sobie również.

Mariush - respect!
fotografia cyfrowa
tataOskara
fotografia cyfrowa
2006-03-28 13:39:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:: Magus: zgadza sie, sam jestem twardy jak Chuck Norris :))) nawet czasem za bardzo, i dlatego tak mnie nosi. ale juz dobrze, nerwosol podany/pobrany.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-03-28 14:00:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Podsumowując - więcej luzu Panowie i Panie - Gwoździkowa przypomina - jaja i polupiryna :))))
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-03-28 14:28:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak tak... powtarzam to do znudzenia... luzujemy gumę w majtach ;)


A swoją drogą.. Jak ktoś jest obrażalski, to mi go nie szkoda... życie jest zbyt krótkie by się obrażać...na cokolwiek...

Co najwyżej można się zdrowo wq... ;)
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2006-03-28 15:41:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bicki - znowu z gumy strzelasz?;)))
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-03-28 15:43:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hie hie :)))) Oza -grube :)))
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2006-03-28 15:54:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme - to tak z wczorajszego wieczornego jednoosobowego kabaretu jasior;)
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-03-28 16:06:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Taki mały OT lolo... AD. pkt 1 Może i cyfra nie rządzi, ale napewno opanowywuje świat, czego dowodem jest tegoroczna edycja World Press Photo 2006. To tegorocznej edycji zgłoszono dokładnie 83 044 zdjęcia, wykonane przez 4448 profesjonalnych fotgrafów. WSZYSTKIE nadesłane prace wykonano techniką cyfrową. (Patrz artykuł FOTOKURIER nr 3/2006)
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa