fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Obiektywni
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Lizak
fotografia cyfrowa
2007-09-03 14:53:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zastanawia mnie co sadzicie o poziomie Tej Strony internetowej. Dokładnie chodzi mi o wystawiane tutaj Zdjecia. Czy nie wydaje sie wam ze starzy bywalcy sa na tak wysokim poziomie ze zapomnieli jak to jest zaczynac robic zdjecia?? Czyli osoby ktore dopiero zaczynaja swoje przygody z Fotografia, maja moga tracic nadzieje w swoje sily jesli dostaja dosc mocne krytyki ?? Moim zdaniem ta strona jest na wysokim poziomie Jak i prezetowane prace na niej, Wieszosc znaczna wiekszosc z nich ma bardzo dobry warsztac. Moze istnieje jakis sposob , aby właśnie tych młodych ktorzy dopiero przychodza , ktorzy wchodza w świat fotografi jakos podniesc ich na duchu dac wiecej rad itp... Samo napisanie w ocenie zdjecia ze jest źle wykadrowane mało ostre lub przepalone nie naprowadzi człowieka na dobry trop. Te sprawy chyba przychodza z czasem ??
Prosze o Wypowiedzi Dziadkow tej strony jak i młodych ktorzy dopiero zaczynają.

Pozdrawiam LiZaK. :P
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-09-03 15:00:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Te sprawy przychodzą z czasem. Tak jak i z czasem przychodzą bardziej rozległe komentarze odwiedzających. Cierpliwość. To po pierwsze. Sam analizuj wypowiedzi, ludzi je wystawiających. Wtedy bedziesz wiedział kogo na kogo warto zwracać uwagę, na kogo nie. I przede wszystkim daj się poznać sam swoją postawą. Prace to jedno, ludzie to drugie. W taki sposób naciskając sprawę nie przyspieszysz rozwiązania swojego problemu.
Pzdr.
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2007-09-03 15:02:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie jesteś pierwszy i, jak mniemam, nie ostatni...

Jak ktoś się chce czegoś nauczyć, to nie ma tu najmniejszego problemu z uzyskaniem interesujących go informacji, a jak ktoś nie chce, to pisanie elaboratów pod zdjęciem traci sens. Większość pewnie miała takie sytuacje, że po udzieleniu konkretnych wskazówek dowiadywali się od autora, że całkowicie się mylą, bo to wszystko jest dokładnie zamierzone i tak wygląda jak wyglądać powinno. A to, że zdjęcie się nie podoba? No cóż, odwieczny problem oglądających...
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2007-09-03 15:06:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Lizaku(czko) - chcesz otrzymać gotową i uniwersalną receptę na dobrą fotografię? Nie ma takiej. Oglądaj, czytaj, próbuj... Znajdziesz swoją drogę do satysfakcji. To proces, ale - ile będzie trwał? Nikt nie wie. Może krótko, może nie.
No i jeszcze jedno: nie podnieca Cię ból i radość tworzenia?! ;o)
Pozdrawiam!
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-09-03 15:11:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wątek numer 23.475 ;)
ale dzisiaj sobie pogadam.

Zastanawia mnie co sadzicie o poziomie Tej Strony internetowej.
>Fajna jest

Dokładnie chodzi mi o wystawiane tutaj Zdjecia.
>Fajne są

Czy nie wydaje sie wam ze starzy bywalcy sa na tak wysokim poziomie ze zapomnieli jak to jest zaczynac robic zdjecia??
>Nie wydaje mi się, że można zapomnieć, jak się robi dobre zdjęcia... można co najwyżej zacząć robić zdjęcia takie same, zatrzymać się, przestać odkrywać. Tutaj jednak Starzy Bywalcy, czy też Dziadki Portalu - to równoważnik długiego stażu na tym portalu a nie długiego stażu w fotografii. Sam robię zdjęcia troszkę dłużej niż istnieją obiektywni, więc mój dorobek punktowy może świadczyć tylko o tym jak długo jestem tutaj, jak bardzo jestem aktywny ale nie mówi nic ani o tym jakie robię, ani tym bardziej jakie powinienem robić zdjęcia.

Czyli osoby ktore dopiero zaczynaja swoje przygody z Fotografia, maja moga tracic nadzieje w swoje sily jesli dostaja dosc mocne krytyki ??
>Mogą, choć nie mają. Sam za pierwszą wystawioną pracę, pierwszą ocenę dostałem -1. Moja pierwsza myśl była bardzo treściwa i brzmiała: "lol". Teraz mam trochę lepsze oceny, jakieś zdjęcia dostały się do VP inne do VD, przyprawiając mnie o śmiechowe zajady. Do tego jedyna moja fotografia jaka była w Fotografii Tygodnia to ta, przy której miałem ochotę zablokować ocenianie ze względu na jej albumowość i pamiątkowość.
Każdy kiedyś zaczynał, ale myślę, że najważniejsze to wymagać od siebie a jeżeli potrzebujesz porozmawiać z kimś, kogo cenisz za jego fotografie... pisz PW, nie spotkałem się tutaj z niemiłymi odpowiedziami, gdy zadawałem jakieś pytania odnośnie fotografii ludziom, którzy są bardziej doświadczeni ode mnie.

Moim zdaniem ta strona jest na wysokim poziomie Jak i prezetowane prace na niej, Wieszosc znaczna wiekszosc z nich ma bardzo dobry warsztac. Moze istnieje jakis sposob , aby właśnie tych młodych ktorzy dopiero przychodza , ktorzy wchodza w świat fotografi jakos podniesc ich na duchu dac wiecej rad itp...
>Trzymaj się! :)

Samo napisanie w ocenie zdjecia ze jest źle wykadrowane mało ostre lub przepalone nie naprowadzi człowieka na dobry trop. Te sprawy chyba przychodza z czasem ??
>Więc pytaj, pytaj... albo czekaj, bo to przychodzi z czasem.

Prosze o Wypowiedzi Dziadkow tej strony jak i młodych ktorzy dopiero zaczynają.
> Dziadków tej strony... lol ;D Sympatycznie zabrzmiało ;)

Pozdrawiam LiZaK. :PS
>pozdrawiam _M :)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-09-03 15:12:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wowa ;) Jest jedna recepta na dobrą, czy też raczej lepszą fotografię: "podejdź bliżej!" :)))
fotografia cyfrowa
Lizak
fotografia cyfrowa
2007-09-03 15:13:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dziekuje za wypowiedzi. Jednak prosze nie myślec ze problem obowiazuje Tylko mnie myśle ze jest wielu ktorzy mysla podobnie. Moze inni boja sie pisac :P
Moze posiadacie jakies Komunikatory internetowe gdzie mozna sobie z wami porozmawiac. ?? Myśle ze nie jedna osoba skozystała by z takiego nr.
fotografia cyfrowa
Canthi
fotografia cyfrowa
2007-09-03 15:15:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Lizaku - to nie jest strona dla tych, którzy liczą na lekcje fotografii w komentarzach do swoich prac. Sama się o tym przekonałam, jestem tu od niedawna i widzę już, że czytanie komentarzy innych to jedno, a trening, ciężka praca i wielka dawka samokrytycyzmu to drugie. Jeśli chcesz do czegoś dojść, to moim zdaniem bez pierwszego można się jakoś obejść, ale bez drugiego - nie. Dobrze mówi wowa - oglądaj, czytaj, próbuj... i porównuj swoje prace z tymi najlepszymi tutaj.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-09-03 15:16:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Lizak, jest wielu i co drugi zakładał, zakłada, albo będzie zakładał taki wątek ;)
Komunikatory? Ano: mail, PW :))))
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-09-03 15:17:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Canthi, brak sążnistych komentarzy wynika głównie z tego, że dosyć często Autor obarczony takim natłokiem szczerości stroi niesamowite fochy nierzadko przeradzające się w odwet ;)
fotografia cyfrowa
Canthi
fotografia cyfrowa
2007-09-03 15:19:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
_M, masz rację :)) dlatego mówiłam o samokrytycyzmie :) bez tego ani rusz :)
fotografia cyfrowa
Lizak
fotografia cyfrowa
2007-09-03 15:19:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
_M - Dlaczego masz Taki nick ?:P
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-09-03 15:22:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Lizak, chyba sabotujesz offtopiciem swój własny wątek ;)
fotografia cyfrowa
pattom1
fotografia cyfrowa
2007-09-03 15:24:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Lizak-> dystansu! Poważnie.
Wiesz czego ja żałuję, że pozwoliłem na ocenę swoich zdjęć (wiem można zablokować) teraz jak bym zakładał konto to od samego początku dawałbym blokadę i wolę mieć 0 punktów i czyste sumienie niż kilka tysięcy i gnioty w PF. Wolę być rozpoznawalny jako pattom (0) niż jako NN (1+n).
Mój numer GG jest w profilu:-) ale ja młody jestem, mało wiem i może czasem widzę świat inaczej. Banały? Może. Zresztą wszystko jedno.
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2007-09-03 15:30:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
_M - ale przecież wiesz, że zoom nożny jest tylko dla superwtajemniczonych... ;o)
fotografia cyfrowa
pattom1
fotografia cyfrowa
2007-09-03 15:31:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
młody jeśli chodzi o OB :-) bo na karku 35 latek siedzi i tak mi dobrze :-)
pozdrawiam
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-09-03 15:34:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wowa, lol ;) Czasami zoom jest kolanowy (co jest szczególnie zabawne w piaskownicy a trochę mniej na chodniku, czy trawie), czasami zoom zamienia się w zoom plecowy - rzut na 2 metrową kupę śniegu w samej bluzie kończy się suszeniem obiektywów, ale zdjęcia warte poświęcenia ;)
fotografia cyfrowa
Lizak
fotografia cyfrowa
2007-09-03 15:36:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Macie niezły ubaw ze mnie :P _M chyba nawet Cie rozbawiłem;>
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2007-09-03 15:39:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
_M - no, przecież mówiłem, że dla superwtajemniczonych! :o) To wyczyny ekstremalne okupione zakwasami, sińcami, przeziębieniem i guzami. A i nie jeden filtr i osłona p-słoneczna została na polu bitwy... A potem czytasz: eeeee, taki tam pstryk... :o)
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2007-09-03 15:44:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Lizaku(czko) - to jest nasze zamiłowanie!!! Radość i przyjemność. Satysfakcja i wkurzenie. Kawałek naszego życia. Nikt się z Ciebie nie nabija - za pół roku sam(a) się uśmiechniesz, kiedy przeczytasz: "jestem początkującym fotoamatorem i chciałbym wiedzieć, jak zrobić superfotę...". Cierpliwości! Patrz, czytaj, próbuj! I baw się fotografią. To nie jest ciężka praca "za karę"! To radość, frajda i zadowolenie. Nawet wtedy, gdy są ofiary i w ludziach, i sprzęcie... ;o)
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-09-03 15:45:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To tak jak z dziećmi - dążymy do posiadania coraz lepszych. ;)
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2007-09-03 15:58:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I dlatego doskonalimy technologię produkcji... :o)
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-09-03 15:59:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I wciąż liczymy na wykapanego tatę lub wykapaną mamę. Niestety za często wychodzi poruszone.
fotografia cyfrowa
bibi777
fotografia cyfrowa
2007-09-03 16:06:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie moge czytać Tego forum jak pije kawe.... :)
fotografia cyfrowa
Lizak
fotografia cyfrowa
2007-09-03 16:07:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bibi777 zebys widzial jaka ja mam oblana juz ściane :P heheh
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa