fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Normalnie masakra... żyć sie odechciewa z tej bezmyślności....
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2007-09-06 12:31:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chciałem się z Wami podzielić tym co mnie spotkało dzisiaj :)
taka mała odskocznia od życia codziennego :) żeby się trochę pośmiać. No ewentualnie można popłakać nad losem pokrzywdzonych pracowników...

wczoraj nadałem ogłoszenie --- http://praca.gratka.pl/pracownik/szukaj/tresc/grafik_komputerowy-523010.html

dostałem pare odpowiedzi, ale ta odpowiedz mnie poprostu zabiła...

wklejam:

"Nie mieszkam w Bieruniu ani Tychach i co znaczy sie,ze nie potrafie wykonywac tej pracy troche tolerancji do innych miast!"

odpisałem Panu grzecznie:

"Nie bardzo rozumiem co ma Pan na myśli.
Ale bardzo się cieszymy, że nie będzie Pan naszym pracownikiem.


Pozdrawiam
Dariusz Kuźma"

Pan odpisał mi:

"ja tez bo nie tolruje nietolerancynjnych ludzi"

no tego juz moim zdaniem było za wiele - wiec odpisałem :)

"Szanowny Panie



Chciałbym prosić o zaprzestanie ataków na naszą firmę. Nie jest nasza winą, że jest Pan sfrustrowany i wrogo nastawiony do wszystkiego.

Nie jest również naszą winą, że mieszka Pan w innym mieście.

Poza tym nigdzie w ogłoszeniu nie pisze, że dyskryminujemy inne miasta. Nie pisze również, że nie tolerujemy innych miast.

Z ogłoszenia jasno wynika, że "Firma zatrudni od zaraz grafika z okolic Tychy, Bieruń" - czyli chodzi również o miasta ościenne.

Jasnym jest, ze chodzi przede wszystkim o zaoszczędzeniu czasu na dojazdach i niczym więcej.



Kończąc ten bezsensowny dialog jest mi przykro, że jest Pan tak niedomyślny i poszkodowany z powodu zamieszkania w mieście innym niż chcielibyśmy.



Pozdrawiam serdecznie i życzę znalezienia pracy w firmie mającej siedzibę w Pana mieście.

Dariusz Kuźma"

ciekawy jestem co Szanowny Pan odpisze:


czy faktycznie młodzi ludzie sa tak sfrustrowani? czy sa tak niedomyślni? czy może poprostu mają za dużo w dupie???

ciekawy jestem co myślicie w tym temacie...
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-09-06 12:36:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie tolerujemy takiej nietolerancji dla pracodawców ;)
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-09-06 12:39:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:)) zabawne. Konwersacja niczego sobie. A człwoiek piszący do Waszej firmy? Cóż. Trudno to skomentować. Kiedyś na innym forum, zupełnie z innej branży czytałem posty człowieka, który za wszelką cenę szukał zaczepki wobec pewnej, szanowanej w otoczeniu osoby. Kulturalnie zbywany, sam pisał takie rzeczy, że śmiszno i straszno. To chyba podobny przypadek.
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-09-06 12:47:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A tak mi przyszło do głowy. Może to któryś z Waszych obecnych pracowników robi sobie jaja? Albo zaufana konkurencja?
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2007-09-06 12:48:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no i pan odpisał... i juz teraz mi ręce opadły na maxa :D:D:D:D

wklejam:

"Dziekuje i przepraszam ale w calym cywilizowanym swiecie ....poza moze
Polska- nie pisze sie gdzie ma pracownik mieszkac ...bo np.moglbym sie przeprowadzic do Bierunia-nie wpadl Pan na to.
Prosze nie odpisywac na moj list tylko to przemyslec Drogi Panie.
Akurat mam Agencje Reklamy w Wielkiej Brytanii i takie jak np Wasza zjadam na sniadanie.A Wasze ogloszenie przeslal mi kolega z Polski bo rozlozylo go sformuowanie-praca w warunkach stresujacych ,czy cos takiego...
Mam nadzieje , ze juz Pan nie odpisze."

poprostu wymiękkam :)
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-09-06 12:51:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hahaha - gość z innego forum, o którym wspomniałem również pisał z Anglii i podważał wartość pewnej szkoły w Polsce. Również starał się być elokwentny. Ale tylko starał się. Cholera może to ten sam? Tylko lata po sieci i zaczepia gdzie się da?
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2007-09-06 13:02:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
odpisałem po raz ostatni....

"Jednak pokuszę się o skomentowanie tego co Pan napisał...

W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak tylko pogratulować
Mocnej pozycji na rynku brytyjskim, jak również pewności siebie.
A przede wszystkim chciałbym złożyć serdeczne wyrazy współczucia z powodu
Znacznych braków w umiejętności konwersacji jak również braku kultury.
Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że nie traktuje Pan podobnie swoich klientów.
Ubolewam również nad tym, że nie wie Pan co to są warunki stresowe - tym bardziej, że jak Pan to określił " Akurat mam Agencje Reklamy w Wielkiej Brytanii i takie jak np Wasza zjadam na sniadanie" - czyli pozwala mi to myśleć, że ma Pan spory ruch w "interesie"

Chciałbym nadmienić, iż w każdej branży konkurencja jest i będzie, ale nie znaczy to, ze mamy się nawzajem nie szanować.

A już zupełnie kończąc tą rozmowę stwierdzam i jestem tego pewien, że to o czym Pan pisze jest całkowita nieprawdą, a jeśli mogłoby nią być - to jest dalekie od pańskich marzeń...

cytując Pana słowa.... " Prosze nie odpisywac na moj list tylko to przemyslec Drogi Panie." - zegnam Pana serdecznie

Dariusz Kuźma"
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-09-06 13:06:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ostatnie dwa Twoje akapity są idealne. Spodziewam się, że jeszcze dostaniesz jakiś liścik. :)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-09-06 13:07:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dobre ;)
fotografia cyfrowa
Andresz
fotografia cyfrowa
2007-09-06 13:10:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja chcialem zapytac o inna czesc ogloszenia: "Prosimy również o podanie wysokości zarobku", czy to nie pracodawca powinien proponowac place w relacji do wykonywanej pracy i do tego co kandydat reprezentuje?
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2007-09-06 13:12:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hehe, niezły gość
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2007-09-06 13:14:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
teoretycznie tak... jednak rozbieżności w zarobkach są tak duże, ze mogłoby się okazać ze mnie poprostu nie stac na takiego kogoś to raz, a dwa chodzi o zaoszczędzenie w ten sposób czasu :)
bo niestety mnie nie wystarcza ze ktoś mi pokaże co zrobił... jesli sie deccyduje na kogoś, to najpierw ten ktos przychodzi i pokazuje u mnie w firmie na co go stać...
na komputerze bez dostępu do internetu! - bo juz kilka razy się zdarzyło ze ludzie sciągali z sieci róze rzeczy i mowili ze to oni zrobili... a prawda była zupełnie inna
fotografia cyfrowa
tysjusz
fotografia cyfrowa
2007-09-06 13:19:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wstał lewą nogą z łóżka i stąd ta nietolerancja nietolerancji. ; P

A ta ostatnia odpowiedz jest po prostu dowodem na to, że czuje się bardzo mały w tym świecie i chciał się jakoś wywyższyć - normalka u (większości wylansowanej) młodzieży, a nawet u niektórych osób, teoretycznie dojrzałych.
"Mam 13 lat i takie firmy jak Pana, Drogi Panie, zjadam na śniadanie." : )

Szkoda, że już nic wiecej Pan nie odpisze, hehe. : (
: P

fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2007-09-06 13:23:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dokładnie :)
fotografia cyfrowa
TomiU
fotografia cyfrowa
2007-09-06 13:30:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:D Bosko. :D
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-09-06 13:34:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A tak z ciekawości jakie są pensje na tym stanowisku w Waszych rejonach? Jeśli nie będzie problemu ich podać oficjalnie. ;)
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-09-06 13:41:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szczerze mowiac, ja dialog bym skonczyl juz po pierwszej odpowiedzi tego Pana...
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2007-09-06 13:42:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a róznie...
dowiedziałem sie ostatnio ze koleżanka zatrudnia grafika za 1500+premia...
ale ogólnie to wszystko zależy od wielkości firmy umiejętności grafika... itd itd... generalnie to zarobki wahaja się od 1,5-5K
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-09-06 13:44:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Trzeba wiec powiedziec, ze sa to dobre zarobki
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2007-09-06 13:45:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
powiedziałbym ze bardzo dobre :)
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-09-06 13:55:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To miło wiedzieć. Stolicznaja jak widać nie jest niczym specjalnym jeśli chodzi o zarobki (w tej branży przynajmniej). Dzięki Kuma - jest to naprawdę mocny argument względem mojej kobitki, która to nie popiera przeniesienia się bliżej gór. A najlepiej w nie same. :))
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-09-06 13:56:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To ja już pakuję tobołek i dłuuuga na południe. ;)
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2007-09-06 13:58:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tyle tylko, że: Bieruń, Tychy - nie leżą w górach :D do gór to jest jeszcze ponad 100 km :)
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-09-06 14:00:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wiem, ale są bliżej. Pisałem, że bliżej gór, anajlepiej w nie same. Chodzi o to, że i te 100km dalej będzie płaca raczej podobna. :) Nie mówiąc już o zdalnej robocie. ;)
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2007-09-06 14:02:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie nie jest tak :)
wg moich danych ( nie wiem czy dokładnych) tam stawki lecą w dół i to znacznie... bo tam raczej mało firm z tej branży... chyba teraz tam wysoko stoi branza budowlana...
ale tego nie wiem

to by trza było siakiegoś górala zapytać
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa