fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Nikon d70s i Tamron AF 90mm f/2,8 Di makro
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
yossi
fotografia cyfrowa
2007-09-10 22:28:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czy ktos ma taki zestaw? Jak sie sprawuje to szkiełko? Może jakies linki do sampli? Zaczynam foto przygode i właśnie mam zamiar zakupic tego Tamrona. Godny polecenia przez posiadaczy Nikona d70s? Dzięki za pomoc
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2007-09-10 23:20:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mam, tyle ze puszka bez "s", probki znajdziesz u mnie w portfolio (zawsze wypelniam pole aparat + obiektyw), IMO, szklo watrete grzechu ;P
fotografia cyfrowa
jurekk
fotografia cyfrowa
2007-09-11 00:58:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to najlepszy Tamron
fotografia cyfrowa
oszczepnik
fotografia cyfrowa
2007-09-11 16:51:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
też mam to szkiełko, tylko z Canonem. Uważam, że warte każdej złotówki, jak dla mnie doskonałe
fotografia cyfrowa
espresso
fotografia cyfrowa
2007-09-11 18:34:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szkło znakomite. Jednak jak kupisz Vivitara 100/3,5 Macro to wygasz 1/4 ceny Tamrona, a różnicy nikt nie zauważy. Chyba, że w teście planszowym albo powiększeniach o boku dłuższym jak 100cm. Ale i w to wątpię. Jak masz nadmiar kaski to oczywiście kup Tamrona. Chociaż stawiałbym bardziej na sigmę 150 lub Tamrona 180.
fotografia cyfrowa
espresso
fotografia cyfrowa
2007-09-11 18:38:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
P.S.
co do opinii że to najlepszy Tamron, to nie jest to prawda, bo 180 jest dużo lepsza, a dodam że była kiedyś bardziej ceniona 90/2,5 Tamrona - to jest (było, ale można je spotkać) przednie szkiełko.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa