fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Catsnet
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
CyBeRmAnTiS
fotografia cyfrowa
2007-09-13 13:48:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
powinny byc jakies osądy, szukanie winnego a nie kogo zlapiem tego kop
fotografia cyfrowa
CyBeRmAnTiS
fotografia cyfrowa
2007-09-13 14:07:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oj widze nawet slowo "śmieciarz" stało sie zkaazane ... co za czasy
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2007-09-13 14:47:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pomyśleć, że nie zdążyłem obejrzeć wszystkich jego zdjęć - fajne miał te zwierzaki. Jestem za przywróceniem Catsneta.
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2007-09-13 14:52:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie wiem co takiego zrobił catsnet ale w stosunku do mnie pewne osoby użyły na OB m.in. epitetów: odmóżdżony, głupi, wieprz (swoją drogą mam niedowagę) i nie poniosły żadnych konsekwencji. Może spójrzmy OBIEKTYWNIE na jego osobę.
fotografia cyfrowa
Rollerskate
fotografia cyfrowa
2007-09-13 21:03:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W calym tym watku brakuje jednego spostrzezenia: dlaczego Admini blokuja autora razem z jego zdjeciami.
Czy nie moze byc tak, ze zdjecia zostają, nawet jezeli autor (chwilowo) jest nieaktywny.
Zgodnie z regulaminem opublikowal te prace, zgodnie z regulaminem ocenilismy, tak bez niczego nie mozna ich ogladac.

fotografia cyfrowa
krzysiu
fotografia cyfrowa
2007-09-14 00:11:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a moze Catsnet to Beata, a Beata to Catsnet....... kto wie....
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2007-09-14 01:23:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Coś się chyba jednak dzieje bo właśnie wymoderowano mi zdjecie z PF... chyba za karę. Cóż miło było ale zbliza się moje pożegnanie z OB.
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2007-09-14 01:33:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przy okazji post jest blokowany aby nie był na stronie głównej po dokonaniu nowego wpisu. Mam pytanie co się wyrabia na tym portalu??? Myślałem, ze cenzura przestała istnieć. Podstawową zasadą prawa s.largo jest - co nie jest zabronione jest dozwolone. Nie próbujmy reglamentować ludzkich opinii.
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-09-14 09:24:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie pierwszy i nie ostatni wątek jest zablokowany. To są wątki, że tak powiem "prywatne" a nie fotograficzne i są blokowane - nie od dziś. Pozostają otwarte ale nie działają jak perpetum mobile ;)

Zgadzam się z Rollerskatem. To jest minus blokowania na każdym forum. Chętnie bym sobie popatrzyła na fotki Ennio, Kareza czy Wienwala czasami. Tyle że ich zablokowano i nie odblokowano. Chyba nikt jeszcze nie wymyślił modułu umożliwiającego oglądanie zdjęć, a zablokowanie możliwości ich komentowania i zablokowanie możliwości wypowiedzi autorowi. W sumie szkoda.
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2007-09-14 10:56:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Iness - nie kazdy chce by go odblokowano:)
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-09-14 14:29:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja bym na przykład chciała wiedzieć za co zablokowano wienwala. Bo o ile charakterki Ennia i Kareza znam i mogę coś podejrzewać, o tyle w przypadku wienwala - nie wiem... Wszyscy trzej byli bardzo dobrymi autorami - w różnych kategoriach bycia "dobrym" oczywiście. A że nie wrócili - no bo i po co niby mieli wracać?
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | Strona 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa