fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Highlands 2 dniowy plener 30 09-2 10 2007
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
pieczonk
fotografia cyfrowa
2007-09-19 12:06:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam wszystkich, no mam 1 w porywach do 2 miejsc w samochodzie , cel- Szkockie highlands, data jak wyżej, koszty: to Ł12 za noc (hostel )+ ewentualnie Ł2 śniadanie, dodatkowo koszty paliwa ok Ł30 w obie strony w zależności z kąd , ja jadę z Midlands (Worcester). Koszty paliwa maleją im dalej na północ zainteresowane osoby mieszkają. Piwo we własnym zakresie ..;)
Hostel : okolice Fort William , czyli blisko do najciekawszych lokalizacji w Szkocji, przy odrobinie szczęścia co do pogody, biorąc pod uwage ,że mamy już jesień powinno być interesująco...
Jeżeli któryś/aś z obiektywnych mieszkających na wyspach zainteresowany, proszę o kontakt najpózniej do poniedziałku 24 -ego września, muszę potwierdzić rezerwację....Pozdrawiam!
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2007-09-19 15:48:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tylko zazdroszczę... ;o)
Powodzenia!!!
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2007-09-19 19:44:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
co to za waluta Ł ?
fotografia cyfrowa
superfly
fotografia cyfrowa
2007-09-19 19:52:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kiedyś jak siedziałem w szkocji to nie jezdziło sie po Hostelach ale spało w samochodzie w Fort William i wychodziło taniej :)
ale polecam trasą A82 w strone Glen Coe, gdzie mozna zkręcić chyba na OBAN o ile sie myle,
szkoda ze juz mnie nie ma w szkocji, zazdroszcze :)
fotografia cyfrowa
pieczonk
fotografia cyfrowa
2007-09-19 20:04:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
funt brytyjski mam jakiś problem z klawiaturą, Superfly , no wiem , ale to pazdziernik .....
fotografia cyfrowa
superfly
fotografia cyfrowa
2007-09-19 20:16:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
my spalismy w samochodzie w listopadzie, takie wycieczki sie zapamietuje wtedy na całe zycie, wygody dla mientkich som ;)
ale na powaznie, 3 godzinki spania godzinka ogrzewania, to działa a paliwka prawie wcale nie idzie
fotografia cyfrowa
naga
fotografia cyfrowa
2007-09-19 21:38:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hm..
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2007-09-19 21:45:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
moze by sie wybrac??,
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa