fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
TWA :)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
dwamisie
fotografia cyfrowa
2007-09-20 18:03:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ciagle tu na forum wytykacie TWA a wy co robicie? chodzicie w grupach po portfoliach i moderujecie zdjęcia:) Wy wiecie ale My też wiemy by wymoderować fote nalezy na magiczny koszyczek nacisnąć - muszą to zrobić dwie osoby i fota leci:) czy o to chodziło dzisiaj w naszym portfolio?
Świstakolis,Magus,Asencja,Kuma,Piotr 2505 - wy też tworzycie TWA skoro chodzicie grupą.
Jesteście dorośli i wstyd mi za was, tak wstyd. To w przedszkolu dzieci zachowują się lepiej:), ostre słowa? Prawda. Dałam się wyprowadzić z równowagi waszym zachowaniem.
Dziękuję za grupowy napad:) wszak broni nie było powinnam się cieszyć, żyję a foty jeszcze nie jedne zrobię wystawie i używajcie sobie dowoli jesli jest to Wam potrzebne do poprawienia sobie samopoczucia Artystycznego;) pozdrawiam Monika
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2007-09-20 18:08:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ostro: dwamisie myślę że nie wystarczy żeby dwie osoby nacisnęły koszyk pod zdjęciem, bo by tu w ogóle zdjęć nie było...
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2007-09-20 18:19:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Moniko: sama przyznasz ,że w waszym portfolio są zdjęcia b. dobre, ale są też zdjęcia mocno przecenione czyli słabe choć wysoko ocenione i nie wiadomo na ile jest to przyczyną braku obiektywizmu, populizmu czy też TWA. Jacek
fotografia cyfrowa
dwamisie
fotografia cyfrowa
2007-09-20 18:49:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Co do moderacji nie masz racji :) zrymowało się pięknie :) każdy ma lepsze i słabsze prace , ale jesli wpadasz o oceniasz tylko slabsze foty nie mówiąc nic o dobrych to jak to mozna potraktować? Rozumiem gdyby to zrobiła jedna osoba - ma kazdy z nas do tego prawo. Ale napad grupowy to św ..... :)
Mówisz TWA? nasze TWA ? a co do TWA które nawiedziło nasze PF? wypowiedz się - proszę
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2007-09-20 18:53:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nigdy nie popierałem napadów grupowych i nie wydaje mi się to słuszne...
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2007-09-20 18:57:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
poza tym to nie moje TWA , bo oprócz światakolisa, który czasem zajrzy, reszta mnie nie odwiedza....
fotografia cyfrowa
CyBeRmAnTiS
fotografia cyfrowa
2007-09-20 18:58:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mi tez znikło kilka zdjęć całkiem dobrych ostanio,
ale administracja tutaj dba o userów, więc wróciły
fotografia cyfrowa
everyman
fotografia cyfrowa
2007-09-20 19:03:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...znowu się czuję poza tematem, bo mi nic nie zniknęło :(
(chyba)
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2007-09-20 19:03:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"chodzicie w grupach po portfoliach i moderujecie zdjęcia"
Jeju jaka to bzdura - moderatorzy pędzący chmarami by moderować foty, mnie wczoraj wymoderowano dobre zdjęcie i co? Nie płaczę!!

TWA to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji ludzie przypadkowo wchodzący do twojego portfolio i wystawiający oceny tworzą twoim zdaniem TWA tylko wtedy gdy dają Ci niskie oceny, gdy dają wysokie to są OK ;)

Daliście mi ignora dawno temu dzisiaj oceniłem waszą prace nie wiedząc, że jest wasza bo jak oceniam nie patrzę co kogo... i o dziwo widzę "dwamisie" - mówię sobie ok, ignor zdjęty zobaczę co wystawiali - dałem wam oceny od -1 do 3 częśc osób widząc zdjęcia w pasku po prawej również wpadła i dobrze.... bo niektórych pierwsze 0 pod zdjęciem ze średnią 4.0 ośmiela do wstawiania własnych ocen.

I jeszcze jedna rzecz - jak piszesz do mnie na PW wiadomość i zaraz po tym włączasz ignora nie mogę Ci odpisać.

Miłego płakania życzę!!
fotografia cyfrowa
Swistakolis
fotografia cyfrowa
2007-09-20 19:04:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oj Misie, Misie...
Słowo krytyki, pare jedynek i już temat na forum... Ja Wam błędy, które na zdjęciu zauważyłem wytknąłem w krytyce, koszyczków nie naciskałem. Widać niektórzy też te błędy zauważyli i stąd oceny. I od razu posądzenia o TWA...;) Szkoda, że brak takich posądzeń przy tych wszystkich 4...;)
Jesli takie zdjęcia dostają 4 to na co zasługują zdjęcia motyli np. Coral'a czy Nikx, które są jednak o kilka poziomów wyżej niż tamto? 10? 15??
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2007-09-20 19:06:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dajmy se siana, nie karmy dwatrolle ;]
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2007-09-20 19:07:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
misie zdjemijcie mi ignora to wam poslodze pod fotkami, moze wam sie humorek poprawi;)))
fotografia cyfrowa
everyman
fotografia cyfrowa
2007-09-20 19:09:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
aaa... i jeszcze jedna sprawa - niskie oceny (obiektywne) wystawia ZBUK, a zawyżone TWA (ale ono tylko sobie wewnątrz grupy, chyba, że chce zwerbować nowego członka) :p
fotografia cyfrowa
dwamisie
fotografia cyfrowa
2007-09-20 19:12:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Magus - nie przypadkowo bądź dorosły - wpisy rejestrują czas:0 więc nie lej tu wody.
fotografia cyfrowa
dwamisie
fotografia cyfrowa
2007-09-20 19:13:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oza - ironia :) resztę dopowiedz sobie sama
fotografia cyfrowa
dwamisie
fotografia cyfrowa
2007-09-20 19:13:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oza mialas bana chwilowego by Twoje zapędy powstrzymac też jesteś w Tym TWA grupowym
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2007-09-20 19:15:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mnie nikt nie chce zwerbowac.. abuuuuuuuuuuuuu
fotografia cyfrowa
dwamisie
fotografia cyfrowa
2007-09-20 19:15:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Magus@ ignor zdjęty więc wpadłeś i oceniłeś slabsze foty , a co z tymi lepszymi? coś z oczamii masz widocznie jak nie widzisz kogo oceniasz:)
fotografia cyfrowa
Swistakolis
fotografia cyfrowa
2007-09-20 19:15:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To jest TWA niegrupowe?;)
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2007-09-20 19:16:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dwamisie - ten ban chwilowy trwal chyba z pol roku;) Nie wiem o jakich zepedach mowa... ja oceniam zgodnie z sumieniem bez zadnych zapedow ;))
fotografia cyfrowa
dwamisie
fotografia cyfrowa
2007-09-20 19:16:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oza pewnie dobrze znają też Twoje zapędy więc nikt nie chce _ przykro mi, ale tak w zyciu bywa jednych chcą innymi gardzą
fotografia cyfrowa
dwamisie
fotografia cyfrowa
2007-09-20 19:18:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Świstak - nie rozumiesz? czy udajesz nie chodzi o krytyki, oceny, jedynkibo to mam daleko domyśl się gdzie ale o zachowanie grupy ludzi dorosłych hmmmm czy dorosłych czy przerosłych :)
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2007-09-20 19:19:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jakie znowu zapedy? Jak juz mi cos zarzucasz to sie moze wyslow dokladnie
fotografia cyfrowa
Swistakolis
fotografia cyfrowa
2007-09-20 19:19:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Misie - problem w tym, że te lepsze foty zasługują na 2, w porywach dobrego humoru na 3... Kiedyś trafiały się czasem u Was lepsze zdjęcia, ale po ostatnim czyszczeniu folio jakoś cienko to widzę... Mnóstwo niedociągnięć, o które z uporem maniaka nie dbacie...
fotografia cyfrowa
diZaster
fotografia cyfrowa
2007-09-20 19:20:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to teraz kilka osob wypowiadajacych sie pod zdjeciem to TWA ?
kiedys to byli uzytkownicy.
strasznie modne stalo sie ostatnio to TWA.

MZ, ludzie spedzajacy tu duzo czasu, piszac i oceniajac, to AKTYWNI UZYTKOWNICY a nie TWA...

slaba praca - slaba ocena.

a slaba, to pojecie wzgledne... powiedzmy ze tak jak 'duzo'. dla jednego 'duzo' to jechac samochodem 110 km/h, dla drugiego 200 km/h.
tak wiec, slabe, jest roznie slabe w oczach wielu komentujacych.

dajcie sobie na wstrzymanie, nie dostajecie chyba pieniedzy za te pkt, milo je miec, bo jednak wiele osob czesciej ocenia niz komentuje, ale od 0 czy przeniesienia pracy do folio czlowiek chyba nie umiera...

z powazaniem, !diZaster
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa