fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
A moze by tak pomyslec o zdjeciach zapomnianych .... ???
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Robertus
fotografia cyfrowa
2006-03-30 10:42:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Gadamy wciaz o najlepszych , popularnych itd. moze warto wprowadzic (co istnieje na innych serwisach) miejsce na stronie glownej gdzie losowo wyswietlalyby sie zdjecia z mala iloscia komentarzy i punktow ? To ze przeszly niezauwazone nie musi od razu oznaczac ze sa SLABE.
Zdjec ktore przeszly tu bez echa a byly wielokrotnie bardzo ciekawe bylo juz mnostwo.

Moze dac im szanse ?
fotografia cyfrowa
tataOskara
fotografia cyfrowa
2006-03-30 10:43:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:: ciekawa propozycja, taka druga szansa, jestem za. pozdr.
fotografia cyfrowa
Chrup
fotografia cyfrowa
2006-03-30 10:49:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tylko jak wybrać zdjęcie do "drugiej szansy"?
fotografia cyfrowa
tataOskara
fotografia cyfrowa
2006-03-30 10:55:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:: podobnie jak te do galerii z najlepszymi.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-03-30 10:56:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A nie lepiej wydluzyc czas na umieszczenie zdjecia ??? Wtedy np gdyby bylo wrzucanie co 2-3 dni kazdy mialby czas aby przejrzec te np 20-30 zdjec z calego dnia - wydaje mi sie, ze w 80% przypadkow zdjecia malo odwiedzane nie sa przypadkowo malo odwiedzane - ale to tylko MZ
fotografia cyfrowa
tataOskara
fotografia cyfrowa
2006-03-30 11:01:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:: Calme: wydaje mi sie ze jednym z atutow tej galerii jest wlasnie to ze zdjecia mozna dodawac co 24h,
ja bym tego nie zmienial. sam nie dodaje co 24, ale lubie miec taka mozliwosc ;)
fotografia cyfrowa
Robertus
fotografia cyfrowa
2006-03-30 11:02:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bo gina wsrod 'gigantow' a takze wsrod ogolnej ilosci wrzucanych prac. Tematy o wydluzeniu czasu miedzy uploade'ami juz byly ale nrazie nic sie nie zmienilo.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-03-30 11:04:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
RObertus wydaje mi sie, ze wlasnie niedlugo to sie zmieni i bedzie wydluzenie czasu za czym zreszta jak najb jestem
fotografia cyfrowa
Chrup
fotografia cyfrowa
2006-03-30 11:05:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeśli podobnie to po co? przecież już jest galeria z najlepszymi... Jakie byłoby kryterium doboru zdjęć do "zapomnianych"...?
fotografia cyfrowa
Chrup
fotografia cyfrowa
2006-03-30 11:08:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie jestem przeciw idei, tylko nie bardzo wyobrażam sobie to kryterium - mała liczba punktów? niska ocena? mała liczba punktów i wysoka ocena? jaka liczba punktów, jaka ocena? Nie wiem...
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-03-30 11:09:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Eee, wydłużenie czasu chyba nie bardzo wpływa na ogólną jakość zdjęć (spójrzcie na plfoto). Równocześnie żeby wrzucić serię człowiek czeka i czeka... I tak np. wrzucenie reportażu składającego się z 5 zdjęć na plfoto trwa miesiąc. Tutaj 5 dni.
Myślę, ze admini postawili na ograniczenie wielkości konta nie przypadkowo, ale właśnie z zamysłem, żeby duża aktywność umożliwiła częstsze wrzucanie fotek. W przypadku dodatkowego ograniczenia czasowego powstanie sytuacja nadmiaru miejsca nad możliwością uploadu (nawet w tej chwili mam tak u siebie ;D).
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-03-30 11:10:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Do zapomnianych... tylko mała liczba komentarzy dzielona przez czas...
fotografia cyfrowa
Chrup
fotografia cyfrowa
2006-03-30 11:13:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
photoM - to raczej nie będą najlepsze...
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-03-30 11:18:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A mi sie nadal podoba czas wydluzenia wrzucania do 2 maks 3 dni - zapewniam, ze zdjecia beda mialy wieksza ogladalnosc i wieksza liczbe komentarzy - zreszta wydaje mi sie, ze i tak to bedzie koniecznoscia za jakis czas gdy wzrosnie liczba uzytkownikow bo wymusza to wzgledy techniczne jak obciazenie serwera/ow i dyskow
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-03-30 11:23:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mają być zapomniane, nie najlepsze... Przecież, jeżeli jest mało komentarzy to jak wybrać te dobre zdjęcia??

Calme - DA sobie radzi z 24 godzinnym czasem. Komentarzy jest nie mniej niż tutaj.
Ja wiem, że jeżeli będę wrzucał zdjęcia co 2-3 dni to tak samo często będę tutaj zaglądał.

-M
fotografia cyfrowa
Chrup
fotografia cyfrowa
2006-03-30 11:27:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme - to trochę inny wątek, ale na obciążenie serwerów i dysków wpływa dużo bardziej liczba użytkowników i ich aktywność, a ta wynika z oglądania a nie wstawiania zdjęć... Możliwość wstawiania zdjęć co 1,2,3... dni wpływa raczej na wymaganą pojemność dysków, a to inna dużo łatwiejsza sprawa... ale to trochę OT.
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-03-30 11:34:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ja bym tak cicho wróciła do projektu wyświetlania zdjęcia losowego (nie ważne ile ma komentarzy i ocen i czy jest dobre czy złe, tak by każde zdjęcie mogło się przypomnieć.)
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-03-30 11:36:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
maniaszewska --> Projekt wyświetlania zdjęcia losowego trafił już "na deski kreślarzy". :)
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-03-30 11:45:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ha! wiedziałam! metoda pobrzękiwania tu i ówdzie wciąż na ten sam temat zawsze się sprawdza :)
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-03-30 11:50:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Decyzję podjęliśmy juz po pierwszym brząknieciu... :) Chociaż skuteczności takiej metody nie neguję. :)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-03-30 12:00:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
photoM - czyli zagladasz tu tylko wtedy gdy wrzucasz zdjęcie ? No coz ja zagladam codziennie nawet jak bym nie wrzucal ":)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-03-30 12:16:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cichosza ;) Przecież siedzę tutaj 15h/dobę ;)
Lubię mieć tą możliwość, że wrzucam zdjęcie wtedy, kiedy chcę i nie muszę czekać na limit czasowy.
A już zupełnie frustrująca jest sytuacja, gdy przyjeżdżam od fotografa z nowym filmem, na którym jest Zdjęcie_Którym_Koniecznie_Chcę_Się_Podzielić... a tutaj: "zostały 3 dni".
I tak nie wrzucam codziennie, chyba, że zależy mi na serii.
-M
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-03-30 16:24:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Trzymając się pierwotnej myśli tego wątku, a przynajmniej starając się jej trzymać, dodam kilka słów od siebie. Skoro jest problem z określeniem zdjęć dobrych, ale zapomnianych, niedocenionych, może przyjąć jako kryterium małą ilość komentarzy i jednocześnie wysokie oceny przy nich stawiane? To mogło by dać jakiś sensowny rezultat. Wiadomo, wyświetlanie zdjęcia z pięcioma komentarzami i jedną oceną w granicach 3 jest mało sensowne (choć i takie może mieć swoich amatarów, którzy w dniu premiery fotki akurat nie mogli tu zajrzeć). Inaczej jednak będzie wyglądać sprawa przy zdjęciach, gdzie liczba komentarzy jest 5 i jest pięć ocen od, na przykład, "trójki" w górę.
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-03-30 21:23:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ben: ale to z kolei może 'promować" zdjęcia wspierane jedynie przez TWA. Kurczę, i tak źle, i tak niedobrze :-(
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-03-30 21:43:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ano, macie rację, Galex, o tym żem nie pomyślał. Z drugiej jednak strony, jeśli zdjęcie będzie średnie lub kiepskie (bez obrazy, Kiep ;) )
i tylko dzięki TWA uzyska ponowną szansę zaistnienia, to wiele mu to raczej nie pomoże. Na urodzie z pewnością nie zyska tylko dlatego, że zostało ponownie wyświetlone :) Inna rzecz, że jest to jednak jakaś niesprawiedliwość względem zdjęć faktycznie wartościowych, a po prostu przeoczonych, niedocenionych.
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa