fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Lampa błyskowa do Sony Alpha 100
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
MooMin
fotografia cyfrowa
2007-10-24 17:01:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam,
Posiadam Sony Alpha 100. Niestety muszę zakupić do niego błyskadło (wbudowane za słabe). Będę chciał błyskać przez sufit albo dyfuzor. Mogę na tą imprezę wydać maksymalnie 1000 złotych. Jestem rozdarty - oryginalne lampy Sony są drogie i w tym zakresie cenowym stać mnie tylko na HVL-F36AM, a oczywiście marzeniem nierealizowalnym jest HVL-F56AM. Jako alternatywę rozważam lampę sigma EF-500 DG Super. Czy możecie mi podpowiedzieć? Jaka jest róznica pomiędzy EF-500 DG Super, a EF-530 DG Super poza większą o 3 liczbą przewodnią. Jestem amatorem i nie bardzo wiem, na co powinienem zwrócić szczególną uwagę. Z góry dziękuję za pomoc i sugestie.
fotografia cyfrowa
MooMin
fotografia cyfrowa
2007-10-24 21:18:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Buuuuuu. Nikt nie chce pomóc....
fotografia cyfrowa
weezul
fotografia cyfrowa
2007-10-26 16:02:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://cgi.ebay.co.uk/Minolta-Programm-Blitz-HS-5600-D-Flash-5600D_W0QQitemZ270178822959 - niestety dorzuć koszt przelewu, bo sprzedawca nie akceptuje PayPala
fotografia cyfrowa
MooMin
fotografia cyfrowa
2007-10-28 14:02:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A to nie jest przypadkiem to samo co sony HVL-F56AM? Wtedy cena wychodzi na taką samą jak w Polsce. Czyli niestety powyżej 1000... Może warto się wstrzymać. Czy te Sigmy są faktyzcnie takie fatalne?
fotografia cyfrowa
weezul
fotografia cyfrowa
2007-10-29 15:12:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przypadkiem praktycznie to samo :)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa