fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Do uzytkowników Nikona D200
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Szymon
fotografia cyfrowa
2007-10-29 15:17:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam nastepujacy problem; w moim Nikonie D200 nawalił Auto Focus.Dokładnie mówic aparat nie łapie ostrosci ani nie stara się jej ustawic gdy wciskam spust migawki do połowy. Sprawa jest tym poważniejsza gdyz wada ta pojawia sie i znika - czasem korpus łapie ostrość a raz nie. Aparat był serwisie Nikona na naprawie gwarancyjnej, ale po odebraniu aparatu widze ze nadal jest popsuty.
Czy ktoś z was miał podobne problemy z tym aparatem???? Czekam na odpowiedzi i z góry dzieki.
fotografia cyfrowa
. .. . ...
fotografia cyfrowa
2007-10-29 15:26:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja mialam ostatnio dokladnie taka sama sytuacje. nie wiem, na ile ma to cos wspolnego z twoim problemem, ale ja po wpadnieciu w panike odkrecilam obiektyw i zalozylam ponownie, i od tej pory dziala dobrze.
byc moze to tylko magia sympatyczna;)
fotografia cyfrowa
Szymon
fotografia cyfrowa
2007-10-29 15:30:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tez probowałe zdjac obiektyw i zaózyc ponownie - nic to nie daje. Probowalem tez z wieloma innymi obiektywami i jest tak samo, czyli nie dziala. Dzieki za odpowiedz na moj post
fotografia cyfrowa
PREZES_KGT
fotografia cyfrowa
2007-10-29 15:30:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie miałem takiego problemu, ale myslę że wszystko przede mna
fotografia cyfrowa
Szymon
fotografia cyfrowa
2007-10-29 16:01:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I niechcij miec tych problemów. Szkoda nerwów
fotografia cyfrowa
TomiU
fotografia cyfrowa
2007-10-29 16:45:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szymon -> u mnie jest tak zawsze, jak niechcąco przełączę tego dynksa od C/S/M na korpusie. ;)
fotografia cyfrowa
Szymon
fotografia cyfrowa
2007-10-29 19:32:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witaj. Mi nigdy sie nie zdazyło go przestawić
fotografia cyfrowa
ph
fotografia cyfrowa
2007-10-30 00:25:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
witaj. napisze troszke z innej beczki ale mysle ze cos w tym moze byc. mam d70s i pojawil mi sie jakies pol roku temu problem z lustrem. mianowicie zaczelo mi sie zawieszac. na poczatku tylko w trybie samowyzwalacza (tudziez wyzwolenia z pilota) a potem juz przy recznym wyzwalaniu. dlugo probowalem dojsc w czym tkwi problem, bo sie pojawial i znikal. i doszedlem... otoz kwestia jest w moich bateriach!! nie wiem czemu ale z 3 baterii jakie mam to juz 2 sa takie ze jak zrobie troche zdjec a nie jest nawet w polowie rozladowana to daje mniejsze napiecie (tak mi sie wydaje ale specem w tym nie jestem) i po prostu lustro sie zawiesza. jak wymienie baterie zaraz po tym na w pelni naladowana to aparat dziala bez problemu. takze na razie z tym zyje i staram sie miec kilka naladowanych baterii na 100% przy sobie. sprawdz moze to byc to. pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2007-10-30 11:12:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ehhhh Nikony :))))

a mówią ze:
śledź nie ryba
kaszub nie człowiek
nikon nie aparat
:)))
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa