fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Statyw - jak często używacie
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-04-06 12:53:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mogę potwierdzić że poziomica mocowana na sankach od lampy jest diabelnie przydatną sprawą... kupiłem ją kupując statyw bo chciałem mieć poziomice , gdyż raziło mnie to ciągłe krzywe ustawienie. Polecono mi ją gdyż statyw takowej nie miał i muszę powiedzieć że jestem zachwycony!! chociażby dlatego że mogę jej równiez używać do drugiego statywu który równiez jest bez, jak i można jej używać przy "statywach naturalnych" (czy jak je tam nazwać)
fotografia cyfrowa
nikx
fotografia cyfrowa
2006-04-06 13:49:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wow! Jak sobie tak czytam o jakich statywach tu mowa, to mi trochę głupio zaczyna być, ale co tam też napiszę:)
Od niedawna jestem posiadaczką statywu Velbon CX 460mini - jest "śliczny" i przez tydzień po zakupie stał z aparatem na środku stołu a ja napawałam się jego "profesjonalnym" (jak dla mnie) widokiem :D. Ostatnio zaś towarzyszył mi w wyprawach na pierwsze wiosenne pszczółi i biedronki i............głównie leżał na trawce a ja moje makra tradycyjnie cykałam z rączki :))) Ale niewątpliwie będzie mi potrzebny przy robieniu zdjęć z konwerterem MSN200 - tu już bez statywu ani rusz- tzn - wszystko jest rusz...one :)) No zobaczymy co z tego będzie - sezon się dopiero rozpoczyna :)
Pozdrawiam Wszystkich!
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-06 14:03:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nikx - co za roznica ile bedzie kosztowal - efekt koncowy sie liczy ;)
fotografia cyfrowa
nikx
fotografia cyfrowa
2006-04-06 14:11:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
He, he - to ja jak narazie najlepsze efekty mam bez:))) Wersja super ekonomiczna:)
fotografia cyfrowa
krim
fotografia cyfrowa
2006-04-11 17:16:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zawsze i wszędzie, jak amen w pacierzu, nie wychodzę z domu bez statywu :D
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-04-11 18:26:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
są i tacy co nie ruszają się nigdzie bez parasola
fotografia cyfrowa
gizmo
fotografia cyfrowa
2006-04-11 18:34:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Używam malutkiego statywu i dużego , używam też słoików , kufli do piwa i różnych takich "podstawek". Gneralnie mam zawsze przy sobie malutki statyw bo dużego nie chce mi się nosić :)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | Strona 5
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa