fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Statyw - jak często używacie
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-02 20:53:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pytanie jak w temacie - jak często zabieracie ze sobą statyw w plenerek ??
fotografia cyfrowa
bob
fotografia cyfrowa
2006-04-02 20:56:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zawsze od czasu kiedy go kupiłem....bez niego to w ogóle punktu bym nie miał, a tak to chociaż te marne jedynki...;-)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-02 21:09:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hehe - mam pytanie do lustrzankowców - czy po zmianie na lustro będę musiał wymienić swój dotychczasowy statyw ze względu na cięzar aparatu z obiektywem (tele w planach) - Statywik to dokładnie Velbon DX888 http://www.fotoexpert.pl/velbon-dx-888-statywy-kamery-cyfrowe-produkt-1110.html
- zastanawiam sie czy bedzie wystarczajaco stabilny ??
fotografia cyfrowa
superfly
fotografia cyfrowa
2006-04-02 22:10:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja mam unomata sva 8000, i jak narazie radzi sobie z D70, zakładałem tez tele i nie wahał sie, ale jesli robisz makro zastanów sie nad jakims z wyciaganą głowicą czy co to jest tak zebys mógł maksymalnie opuszczać aparat nad glebe
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-02 22:16:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Superfly - do makro nigdy nie uzywalem statywu :))) [oprocz pierwszych 2 tygodni po zakupie aparatu) - lusterkiem tez nie bede go robil bo zostawiam sobie fuji do tego
fotografia cyfrowa
superfly
fotografia cyfrowa
2006-04-02 22:20:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w sumie 18-70 nie nadaje sie do makro
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-02 22:21:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ile tak mniej wiecej kosztuje ten unomat i jaki ma "udzwig" wg specyfikacji ??
fotografia cyfrowa
superfly
fotografia cyfrowa
2006-04-02 22:24:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kosztuje około 150zł a jaki dzwig to nie powiem, ale wydaje mi sie ponad 2kg to spokojnie przytrzyma
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-02 22:27:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No to w zasadzie to samo co moj Velbon - chyba na poczatek nie bede zmienial w takim razie jesli Twoj dobrze sobie radzi
fotografia cyfrowa
superfly
fotografia cyfrowa
2006-04-02 22:28:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.vito.home.pl/product_info.php?cPath=65_40&products_id=70 jakby co ale nie ma tam nic o obciązeniu
fotografia cyfrowa
Lizak
fotografia cyfrowa
2006-04-02 22:37:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na moim statywie pisze na opakowaniu. Wytrzyma okolo 2kg. Ale jaki aparat wazy 2kg ???
fotografia cyfrowa
Karez
fotografia cyfrowa
2006-04-02 22:45:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No wiesz ja na swoim statywie trzymałem Pentacona Sixa z teleobiektywem, uwierz mi, ze to waży ponad 3 kg :-)...chodziłem z tym w góry
fotografia cyfrowa
Nawrot
fotografia cyfrowa
2006-04-02 23:07:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak często używam? przy czasie dłuzszym niz 1/60 ale tylko gdy jest czas na rozstawienie i fotografowane zjawisko tego warte. A zabieram prawie zawsze - małe wyjątki (słoneczne popołudnie ;))
fotografia cyfrowa
crazyboris
fotografia cyfrowa
2006-04-02 23:09:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja mam 2 statywy - jednego małpowatego velbona - (dobry do podpierania się w górach ) i horizona. Robię kompaktem, który jednak trochę waży. Powim tak wydaje mi się że przy statywie ważna jest przedewszystkim jego konstrukcja a nie waga produkcyjna. Zawsze przecież można go czymś dociążyć - np plecakiem czyz torbą ze sprzętem - są takei specjalne przywieszki w osi statywu - dużo dają, polecam
fotografia cyfrowa
motyw
fotografia cyfrowa
2006-04-02 23:25:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
1 x Manfrotto statyw DIGI 718B
1 x Monopad No Name
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2006-04-03 00:41:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja zawsze zabieram statyw w plener, dzwigam caly czas dzielnie, ale nigdy go jeszcze nie uzylem..., moze jak sie naucze robic landszafty..., ale na razie wszystko z lapy...
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2006-04-03 00:49:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam statyw ale dzieciaki z reki trzeba, bo lataja jak opetane;))
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-04-03 09:13:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja swoje jak chce focić to przywiązuje do stołka... stołek przybijam gwoździami 15" :D do podłogi... i używam statywu... chinszczyzna bo chinszczyzna... ale narazie na Manforoto mnie nie stać... polecam sklep fotograficzny w Łodzi... www.funsports.pl
mają dużo sprzetu i w rozsądnych cenach... tam własnie kupiłem "profesjonalny chiński statyw" :D:D ale nie narzekam.... cięzki jest, stabilny jest... a to najwazniejsze :)
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-04-03 09:20:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja swój ostatni statyw upuściłam i nic się z niego nie dało już zrobić. plastik i aluminium nie wytrzymały spotkania z płytami betonowymi. dltego teraz zabieram się za kupienie manfrotta, jedyny sprzęt, o którym wiem, że jak coś mi się odkręci, zepsuje, połamie, to nie muszę kupować nowego statywu, tylko zamawiam część zamienną, albo oddaję do serwisu.
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-04-03 09:25:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no a z użytkowaniem dotychczas, to częściej ze sobą go noszę niż używam całkiem jak vodek4791. do pejzaży, architektury, martwej natury - owszem, używam. do zdjęć nocnych - obowiązkowo. ale przy ludziach - najchętniej i najlepiej fotografuje mi się z ręki. wtedy mam dużo więcej swobody.
fotografia cyfrowa
noel
fotografia cyfrowa
2006-04-03 13:17:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bardzo żadko, najczęściej monopod.
fotografia cyfrowa
Chrup
fotografia cyfrowa
2006-04-03 13:32:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rzadko, głównie w domu... W plener z reguły nie zabieram (lenistwo!) - chyba, że wyście jest po to, by zrobić wcześniej zaplanowane ujęcie - wtedy tak.
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-04-03 13:37:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ludzie tylko z ręki, pejzaż ze statywu, ale jedynie gdy czasy schodzą mi poniżej 1/100sek.
fotografia cyfrowa
TomiU
fotografia cyfrowa
2006-04-03 14:20:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A co to jest statyw? ;) A tak na poważnie, teraz już wiem, że albo bardzo dobry, albo wogóle - wybrałem to drugie.
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-04-03 14:26:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak statyw winien być solidny! ja mam manfrotto z głowicą kulową i bardzo sobie chwalę. Ciężkie cholerstwo niesamowicie, ale warto dźwigać, bardzo stabilny nawet przy dużym obciążeniu.
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa