fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Restrykcje odnosnie komentowania
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-03 22:56:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Co myslicie o tym aby komentarze, ktore sa skopiowana definicja oceny czyli przeklejone i wstawione byly usuwane przez moderatora - mam wrazenie, ze jest to lekcewazenie autora i brak swojego zdania - takie bezmyslne lecenie po kolejnych fotkach jak automat i wklejanie tych regulek - przyznam, ze mnie takie cos drazni - szczegolnie zauwazylem u jednego goscia taki sposob oceniania od dluzszego czasu ale nie bede robil osobistych wycieczek....
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-04-04 10:26:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme - wtedy pan X i jemu podobni oceni bez wpisywania czegokolwiek.
Osobiście najbardziej drażnia mnie osoby które oceniają np 10 zdjęć w 2 minuty ;-/
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-04-04 10:30:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ciekawe z czego to wynika.
fotografia cyfrowa
motyw
fotografia cyfrowa
2006-04-04 10:31:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak magnus miałem takiego strusia pędziwiatra u siebie
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-04 10:31:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W sumie tez fakt - ale chyba nawet wole sama ocene (samemu czasami zdarza mi sie popelnic) niz takie glupawe definicje pod zdjeciem - komentuje sie tak jak sie czuje a taki komentarz jest dla mnie w 90% czysto podejsciem do zdjecia tylko i wylacznie na szybko bez przyjrzenia sie i walniecie na odczepnego - byle szybciej byle wiecej
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-04-04 10:36:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale jak ktoś zobaczy zdjęcie, które go zachwyci do tego stopnia, że nie wie co napisać a żeby postawić piątkę musi mieć dziesięć słów?
Sam stosuję wtedy wypełniacze (co prawda nie kopiowane tylko swoje własne), ale spotkałem się z takimi tekstami jak: "R E W E L A C J A !", albo ". . . . . . . . . . ". :) Też zliczyło 10 słów.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-04 10:37:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wtedy akurat to nie przeszkadza - mi chodzi o wklepywanie bezmyslnie definicji - to tak jak bys byl nie wiem - za przeproszeniem analfabeta i nie potrafil napisac co Ci sie nie podoba co sie spodobalo - tylko tak bezosobowa formulka - rzenada
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-04-04 10:41:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Żeby jeszcze ktoś się fatygował z wklepywaniem, a nie kultowe ctrl+c, ctrl+v :D
fotografia cyfrowa
motyw
fotografia cyfrowa
2006-04-04 10:45:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wielokrotnie wstawiam ocenę lub pisze że "mi się podoba" ale tylko dla tego że nie znam sie na pewnych zdjęciach i nie będe się mundrkował i polemizował poprostu ocenie bo jest ładne i miło się patrzy np: zdjęcia Magus'a nie mam pojęcia jak zdorbić takie zdjęcia ale są miłe i bardzo dobre w odbiorze.
fotografia cyfrowa
motyw
fotografia cyfrowa
2006-04-04 10:46:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i oczywiście innych autorów też !
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-04-04 10:48:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hehe, dojrzałem coś nowego do kolekcji: ©bicki: "bez k o m e n t a r z a" :) super
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-04 10:52:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hehe
fotografia cyfrowa
superfly
fotografia cyfrowa
2006-04-04 20:13:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wystawiłem komentarz wklejony osobie która wystawiła mi równiez wklejony, odebrałem póżniej komentarz tej osoby tak jakby poczuła sie urazona za to, dziwne, jesli nie mam co do napisania pozostawiam samą ocenę albo chociaż skrótowy koment typu dobre, niezłe, podoba sie, a jesli zdjecie podoba sie na tyle ze chce wystawić 5 choc rzadko to czynie, i jesli przedemną było juz wiele komentarzy w kótrych było zawarte to co chciałbym napisać to stawiam kropki albo rozbite słowo, mysle ze to nie jest zle
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-04-04 20:26:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak wiecie, przygotowujemy nowe zasady moderacji, które będą w dużej mierze opierały się na Waszych sugestiach i propozycjach wpisanych w wątku dotyczącym moderacji. Przywidujemy również moderowanie takich właśnie komentarzy - skopiowanych definicji i opisów poszczególnych ocen.

Wypowiedzieliśmy też wojnę szybkostrzelnym komentatorom - rekordzista wstawił ok. 20 uśmieszków w niecałe 3 minuty. Tego rodzaju zachowania są manifestacją braku szacunku dla autora zdjęcia, innych użytkowników oraz zasad tu obowiązujących. Wielu szybkostrzelnych wrzuca "komentarze" tylko po to, by uzbierać przestrzeń niezbędną do publikacji zdjęć. Takie działanie w serwisie obiektywni.pl mija się z celem i jest pozbawione większego sensu. W sieci funkcjonuje mnóstwo serwisów, gdzie nie trzeba nic pisać, a można jedynie wystawiać zdjęcia i oceniać prace bez konieczności komentowania. Tu jednak zasady są inne i bardzo prosimy o nich pamiętać.
fotografia cyfrowa
abhaod
fotografia cyfrowa
2006-04-04 21:49:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zapytaj glownego watkowicza
fotografia cyfrowa
motyw
fotografia cyfrowa
2006-04-04 21:52:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kórde ale byki w pisaniu wale :(
fotografia cyfrowa
Studnia
fotografia cyfrowa
2006-04-04 22:36:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
heh może to głupie pytanie ale jestem tu nowy i nie wiem gdzie się wybiera ocene przy kometrzach prac??? weźcie podpowiedcie plosie
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-04 22:38:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Obok rubryki Skomentuj zdjecie masz rubryke Ocen zdjecie tam zaznaczachw koleczku co wybierasz
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-04-04 22:58:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Studnia ale najpierw musisz uzbierać bodajże 50pkt.
A mnie to nie przeszkadza, takie wklejanie... czasami , bardzo żadko sam tak robię.
Natomiast nie zgodze się z tym że naganne jest ocenienie iluś tam zdjęć w jakimś tam czasie. Samemu często robie tak że wchodząc do kogoś oglądam i oceniam wszystkie jego/jej prace po kolei i nie widze powodu żebym poświęcał temu więcej czasu niz potrzebuję. Zobacze, wyrobie sobie zdanie i oceniam nie patrzę w jakim czasie to robie.
pozdrawiam
Andres
fotografia cyfrowa
superfly
fotografia cyfrowa
2006-04-04 22:58:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
studnia: masz za mało punktów zeby ocenić, trzeba pzekroczyć chyba 50
fotografia cyfrowa
ms
fotografia cyfrowa
2006-04-06 10:43:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Wypowiedzieliśmy też wojnę szybkostrzelnym komentatorom - rekordzista wstawił ok. 20 uśmieszków w niecałe 3 minuty."

rozwiązanie tego problemu jest banalne - można wstawić komentarz co 30 sekund lub co minutę - gdzieś wydziałem takie rozwiązanie i moim zdaniem jest całkiem ok...
fotografia cyfrowa
ms
fotografia cyfrowa
2006-04-06 10:46:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a "studnia" ma przede wszystkim bardzo niedopracowany system pomocy - znalezienie tam czegokolwiek graniczy z cudem... dzisiaj chciałem się dowiedzieć jakie są skutki kliknięcia na "zignoruj autora".... i nie dowiedziałem się
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-06 11:00:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"rozwiązanie tego problemu jest banalne - można wstawić komentarz co 30 sekund lub co minutę - gdzieś wydziałem takie rozwiązanie i moim zdaniem jest całkiem ok..."

Bardzo ciekawe rozwiązanie
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-04-06 11:04:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ciekawy, ale ma również swoje wady. Ogranicza np. swobodę skądinąd poprawnych i pożytecznych dyskusji pod poszczególnymi pracami. I nie jest to jego jedyna wada.
fotografia cyfrowa
ms
fotografia cyfrowa
2006-04-06 11:23:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
30 sekund nie ograniczy "swobody dyskusji".... no chyba że za "poprawną i pożyteczną" dyskusję w tym stylu:

- Ładnie. :)
- dobra robota
- Piekne kolory, świetny klimat, jedno z ładniejszych zdjęć jakie ostatnio się pojawiły
- Podoba się!
- swietne, na prawde!

i jeśli już piszesz, że są inne wady takiego rozwiązania, to napisz proszę jakie... albo nie pisz że są, jeśli ich nie wymieniasz ;P
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa