fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
program do panoram
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Szymon
fotografia cyfrowa
2007-11-10 22:07:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam obiektywnych.
Jaki byście polecili program do tworzenia panoram. Podstawowe kryterium jest takie, aby był jak najprostszy w obsłudze
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2007-11-11 02:17:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
najlepiej to kupic aparat panoramiczny :)
fotografia cyfrowa
viking
fotografia cyfrowa
2007-11-11 05:22:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Sylwesterc dobrze sugeruje..............
,-) .....
A dobrym programem jest PTGui...............
fotografia cyfrowa
kilerus
fotografia cyfrowa
2007-11-11 11:52:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja używam 2: Panorama Maker i Autostich. Wszystko zależy od tego jakie zdjęcia chcę poskładać. Gdy zdjęcia są zrobione poprawnie i z dość prostą ingerencją programu (DRI), to używam pierwszego, gdy przy zdjęciach coś pomyliłem, lub światło było bardzo zmienne, lub jest dość skomplikowana ingerencja programu (DRI), to tego drugiego.
fotografia cyfrowa
JendrusK
fotografia cyfrowa
2007-11-11 12:39:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam
Też miałem kiedyś podobny dylemat. Przeglądałem wszystkie fora, zasięgałem informacji... Ja używam Autostich-a. Z programów darmowych chyba jako jedyny nie wstawia żadnych śmieci na panoramke, ustawienia sprowadzają się do podania danych systemu, na którym pracuje i wczytania zdjęć. Program ocena czy ma punkty wspólne i czy na podstawie tego materiału może złożyć panoramę. Jeśli podajesz mu przynajmniej znośnie zrobione zdjęcia (niekoniecznie z poziomowanego statywu na manualu i z równym oświetleniem) dostaniesz przynajmniej znośną panoramę, Dwie wady – pierwsza, że duże zdjęcia dość długo liczy, druga, że nie możesz zapisać ustawień i używać ich później jako default, ale to chyba szczegóły w porównaniu do tego, co dostajesz...
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa