fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
obiektywność? tylko dla "młodych"? :/
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2007-11-11 02:35:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa

eVa_com,

O!
Widzę, że teraz piszesz o moich problemach i dolegliwościach.
Twoja obrona głównego tematu (mojej rzekomej zemsty, a Twojej prawdziłej zemsty tu na forum za wpis pod Twoim pf, co udowodniłem aż nadto), sprowadza się wyłącznie do argumentów personalnych, kierowanych pod moim adresem.
;-)))

fotografia cyfrowa
eVa_com
fotografia cyfrowa
2007-11-11 02:36:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bylam u Ciebie, przegladalam wszystkie Twoje Fotki
nie ocenialam, nie komentowalam,
wiesz , nie chcialam Tobie sprawiac przykrosci, obiektywnie patrzac
to jest niby Obiektywny Portal i tam sie zachowuje


fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2007-11-11 02:45:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
eVa_com,

No zobacz, a 40 minut wcześniej pisałaś:
---------------------------------------
"ZROZUM -ZE CIENKI FOTEK NIE OGLADAM; NE OCENIAM I NIE PUNKTUJE
ponizej 2 punkty nawet nie zagladam

i Keramodnor , nie widze sensu pod Twoimi pracami wyjatek robic
"
-----------------------------------------

To ile czasu potrzeba, by obejrzeć wszystkie moje fotki?

hiehie
Zoraz zabawniej.
;-)



fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2007-11-11 02:47:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa

PS. Wszystkie moje zdjęcia są na minimum 2 punkty według Ciebie. Tak wynika ze wszystkich Twoich wypowiedzi.
fotografia cyfrowa
jan_nowakka
fotografia cyfrowa
2007-11-11 02:50:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fajnie się czytało wasze wymianki, ale ide już spać, wolałbym bez tych kłótni, pozdro!!
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2007-11-11 02:54:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jan_
To nie kłótnie, to retoryka, przesłanki i argumenty.
Gdybyś nas słyszał, to pewnie obydwoje się śmiejemy z Ewy wpadki i nieudolnej obrony.
Przynajmniej ja się śmieje pełnym buziakiem.
;-)

Bedzie dobrze.

Pa.
fotografia cyfrowa
eVa_com
fotografia cyfrowa
2007-11-11 02:56:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
10minut
reszta to strata czasu
zawyczaj wastarczaja 3 fotki, u Ciebie zrobilam wyjatek
spojrzalam w 10
i cudow nie odkrylam
fotografia cyfrowa
CyBeRmAnTiS
fotografia cyfrowa
2007-11-11 03:11:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-11-11 03:59:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
eno... to jest MÓJ wątek detektywistyczny... załóżcie sobie własny! :P
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2007-11-11 12:39:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
najlepiej by bylo zrobic tak jak mowilem... zrobic "warny" ..... mozliwosc wystawienia warna przez userow. po np 10 warnach ban na tydzien, bo 20 na miesiac, po 30 ban absolutny... skoro nie ma sposobu na pozbycie sie chwastow to sami je wyrwijmy... czego nie dac nam wolnej woli ? :P
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-11-11 12:51:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale sie narazasz....tak z 15 mozesz miec na dzien dobry ;P
fotografia cyfrowa
asiencja
fotografia cyfrowa
2007-11-11 13:56:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale sie dzieje, a kiedys było tak fajnie
gdzie te czasy, gdzie Ci ludzie ;)
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2007-11-11 14:19:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ludzie ci sami tylko sie zmienili przez pyche licznika przy nicku :P :)
fotografia cyfrowa
asiencja
fotografia cyfrowa
2007-11-11 14:25:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie nie,nie ma juz tych o których myśle ;)
a jeśli chodzi o licznik , to mógłby dla mnie nie istniec :)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-11-11 15:52:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Asiencja: no cóż, poapelowali trochę, powalczyli co niektórzy i... zniknęli... nie każdy ma czas, chęć i wiarę walczyć o lepsze jutro tego portalu... ileż można? brak poparcia brak jasno zdeklarowanych celów administracji tylko pogłebia chaos...
na razie uważam, że tym co nie leży na sercu by portal był fotograficzny a nie cokolwiek "inny" wygrywają... mniej więcej 4:1...
nie pomogą apele, listy piętnujące adwetowców czy ujawnianie innych spraw... sprzątanie następnego dnia to już w ogóle bez sensu, można zaczynać "taniec" od nowa z czystym kontem?...
a niektórzy nawet słówka nie pisnęli na forum po rocznym tu pobycie, może faktycznie prócz cyferek i wg nich jakiejś sławy? z tym związanej nic więcej ich nie interesuje... będą dalej wstawiali te swoje 4ki pod największymi gniotami i 3ki pod świetnymi zdjęciami, a co... i już...
fotografia cyfrowa
xammax
fotografia cyfrowa
2007-11-11 17:02:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak sobie chwilę poczytałem i o matko chyba o mnie mówią.
Za bardzo nie rozumiem wywodów VanKerta ale chyba coś pisze o tym że mam odwetowe konto czy jakoś tak, że niby jak ktoś mi brzydko zrobi to ja mu z innego konta kuku robię? Niech mi ktoś to wytłumaczy w prostych słowach bo łeb mnie nap... i jasno nie myślę dzisiaj.
Zdenerwować się już czy może trochę później.
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-11-11 17:31:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
xammax - trochę później... nie chce mi się tego dalej sprawdzać... może to Twój fan i podparł się tylko Twoją oceną... :)))
jak chcesz to możemy dokładnie sprawdzić... ja tylko zauważyłem, że palladin po 6.5 h nieobecności na OB odwetował coś... i jakoś zostałeś w tym powiązany...

przytoczę (sprawdź to w pf palladin'a)

"jaki związek zachodził, że po kilku minutach po wystawionej ocenie przez Labaj'a koledze xammax przychodzi palladin07 (po 6 h nieobecności na OB) i z miejsca wciska swoją 1 (które stawia tylko nowym użytkownikom lub w odwecikach)...
obserwacja czyjegoś konta, podwójne konto czy niesamowity przypadek i zwykły odwet? ;)"

co Ty na to? :)
fotografia cyfrowa
xammax
fotografia cyfrowa
2007-11-11 17:57:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
VanKert
Sprawdzaj sobie jak chcesz i ile chcesz:)
Widzę że palladin07 w jakiś sposób przydeptał Ci odcisk i wpadłeś w amok :):)
Mam tylko jednego fana jak chcesz to sprawdź w moim profilu jest wpis. Twoja spiskowa teoria rozwija się w złym kierunku, może palladin poparł swoją ocena zupełnie kogoś innego?
Zapraszam przelicz jeszcze raz wszystkie oceny jakie wystawiłem i swoje wnioski zgłoś administracji portalu wtedy oni sprawdzą z jakiego IP loguje się palladin07 i wyjaśnią temat.
A teraz łaskawie nie wycieraj sobie twarzy moim loginem bo tego tolerował nie będę.
Masz coś do palladina to dajcie sobie po razie ale bez mojego pośrednictwa.

fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-11-11 18:09:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
xammax - a co ma wspólnego IP w tym wszystkim???
mogę się logować z wielu IP, no problem... :)

nie wiem czemu się denerwujesz... nie chce mi się już niczego sprawdzać, wystarczy mi Twoje słowo, niczego też nie twierdziłem... stwierdziłem tylko dziwny odwet palladin'a - stąd Twój nick się pojawił... absolutnie nie mam ochoty tego wyjaśniać dalej, chyba że nalegasz... i nie groź mi, nie jestem strachliwy... ;)
rozumiem, że nie spodobało Ci się wplątanie Twego nicka w tę sprawę... też by mi się nie spodobało... to może być zwykły przypadek a Ty się ciskasz... miej pretensje do dziwnego zachowania tego odweciarza a nie do mnie...

i dziwne jest to wszystko po tym co mi napisałeś na PW... zdecyduj się... nie rozumiem tam przyjaznego tonu a tu ataku...
chciałeś coś wyjaśnić - wyjaśniłeś... przyjęte... nie wiem po kiego to ciągniesz...
fotografia cyfrowa
xammax
fotografia cyfrowa
2007-11-11 18:21:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
VanKert
Ja Ciebie atakuję????
Mocno Ci się kolejność postów poplątała:))
To co napisałem w PW podtrzymuję bo nie lubię akcji w takim stylu.
Ale tutaj błotem ciskasz i czekasz na to że się będę z tego cieszył?
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-11-11 18:27:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no dobra, skończ już... zdaje się wszystko już wyjaśniałem dwa razy?... nie wiem skąd te pretensje do mnie... i o co???
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-11-11 18:36:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
może dodam dla świętego spokoju... tam się działo coś bardziej skomplikowanego ale nie chce mi się dokładnie sprawdzać, OK?... i nie uważam, że Ty jesteś palladin'em... to była jedna z wielu tylko możliwości... ;)
naprawdę, serio, itd.! :))
jeśli chcesz przeprosin, że w moich wywodach i badaniach wplątałem przy okazji Twój nick, to OK - sorki, też bym pewnie nie chciał!
teraz OK? :)
fotografia cyfrowa
jacko
fotografia cyfrowa
2007-11-11 18:44:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kryminalne historie
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-11-11 18:51:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jacko:
a tam... Xammax ma rację, mogłem sobie podarować inne nicki niż kolegi o którym piszę... że też mi łapa nie drgnęła... mogłem napisać xxx i yyy...
też nie lubi odwetowców a ja go tu wplątałem w to wszystko.... :/
na dodatek zdjęcia, komentarze itd. ma całkiem inne... jest tak samo rozgadany w komentarzach jak ja... ;)
sorki jeszcze raz Xammax za wplątywanie tu Twego nicka... co i jak, dlaczego... mógłby tylko wyjaśnić kolega "P." ale on pewnie tego nie zrobi... a mi szkoda na to czasu...

PEACE?! :)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-11-11 19:18:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
poprosiłem o skasowanie tego wątku bo najbardziej zainteresowany, którego wyjaśnienia postępowanie może by coś wniosły do dyskusji pewnie i tak się nie odezwie...

ogólnie chodzi cały czas tylko o to jak w tytule... i pierwszym poście (opewną przykrą metodę postępowania w celu różnicowania stopni wg żartobliwego kiedyś pomysłu ZEC'a):

"analiza ostatnich 100 ocen poniżej oceny 3 kolego PALADIN07...
uderzające, że prócz 1 przypadku i jednego odweciarstwa mamy samych młodych użytkowników...

nick, ilość punktów, ocena OBIEKTYWNEGO, link

Betssy - 17 pkt (ocena: 1) http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-231123.php
Vankert - (odwetowe oceny: 0,1,1) http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-169996.php
flaw2 - 140 pkt (ocena: 0) http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-231388.php
kukul - 46 (ocena 2) http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-231430.php
Paulucha - 37 pkt (ocena: 0,1) http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-231410.php
makbet - 57 (ocena: 2) http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-229119.php
labaj - 718pkt??? (ocena: 1, potem 4 i 2) http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-133860.php
czyżby pomyłka? ;)))
Dziadek_W - 13 pkt (ocena: 1) http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-231341.php
SKY 49 - (ocena 1) http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-231293.php
Czosnek 32 (ocena 2) http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-231193.php
LELO 126 (ocena 1) http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-231230.php

nie wnikam, czy oceny są słuszne... zastanawia dlaczego tak?

to strasznie przykre dla początkujących patrzeć, że tylko oni są tak oceniani... dla osób powyżej 200 pkt kolega PALADIN07 ma przygotowane tylko prawie same 4ki...
chętnych do wymiany a mających powyżej 200 pkt zapraszam w jego imieniu... (reklama)

to dobry MZ przykład nie-obiektywizmu i wybierania sobie ocen do zaniżania własnej średniej stawianej... czy tak powinniśmy postępować? :)

oczywiście należałoby zanalizować więcej niż 100 ocen ale chyba mi się nie chce, odweciarskie oceny mi starczą do wyrobienia sobie zdania o "koledze" obiektywnym..

pozdrawiam"
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3 | 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa