fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Więcej pokory....precz z chamstwem
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
MiguelAngelo
fotografia cyfrowa
2007-11-14 19:27:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sepa - uwielbiam jak jesteś prześmiewczy :)
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2007-11-14 19:29:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
od kiedy pamietam po internecie zawsze wleklo sie chamstwo ;) pamietacie czasy irca i te wieczne wojny??? ludzie czuja sie anomowi i sobie pozwalaja na zbyt wiele.. nie wspominajac juz o fakcie ze spora czesc to ludzie, ktorzy albo nie maja zbyt ciekawego zycia i szukaja na internecie rozrywki albo nieudacznicy, ktorzy przynajmniej tu moga sie czyms wykazac (albo mysla, ze moga)...
irca czasy juz mamy za soba, czaty przestaly byc modne, teraz jest moda na galerie foto... wystarczy wziac syfrowke, pstryknac cokolwiek, wrzucic.... no i gadac sobie godzinami, to na forum, to pod zdjeciami, to sie poklocic, to kogos miesem obrzucic, to polizac pare tylkow i znalezc sobie wirtualnych przyjaciol....
no bo przeciez patrzac na ilosc uzytkownikow na tych serwisach to mam wrazenie, ze w Polsce mamy najwiekszy procent "fotografow" w Europie a moze i na swiecie;))))
Teraz juz kazdy ma dostep do inetrnetu, stary, mlody, wyksztalcony czy nie, inteligentny czy zwykly cham i prostak:))))))
Jedyne co mozemy robic, to ignorowac takich co sobie lubia pokrzyczec i zglaszac chamskie komentarze do moderacji.. innego wyjscia nie widze;)
fotografia cyfrowa
babajaga
fotografia cyfrowa
2007-11-14 19:44:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oza ! Skoro każdy może wrzucac , bo tak jest w regulamnie to niech wrzuca. Jest różnorodnośc :-). Zwykły cham i prostak. Hmmmm. Znam inteligentnego i wykształconego chama i tacy są najgorsi , bo doskonale wiedzą jak uderzac aby bardzo bolało tych inteligentnych . Zwykłego chama to nie dotknie, a prostak nie zrozumie. To prawda , że anonimowo ludzie pozwalają sobie na wiele , ale tego nie zmienisz tak jak nie dojdziesz jaki jest naprawdę. Patrząc na zdjęcia mozna trochę poznac człowieka. Miłośnik gór , zwierząt lub lubiący eksperymenty. Portal żyje i to jest najważniejsze , a zaczepne wypowiedzi można ignorowac czyli nie odpowiadac na nie i już. Jeżeli to bedzie inteligentny cham to zrozumie i go zaboli. Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2007-11-14 19:48:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
babajaga - zdadzam sie z Toba jak najbardziej ;)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-11-14 19:51:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dlatego zawsze jestem za realnymi spotkaniami i jak widac po grupie warszawskiej (tej ktora sie spotyka na Hozej, dobrze to robi wzajemnym stosunkom:) Polecam innym miastom tez, w tym i Londynowi 17 listopada:)
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2007-11-14 20:15:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Svolken - ale my sie tu wszyscy i tak kochamy;))
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-11-14 20:17:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wiem, Oza, wiem ;D
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2007-11-14 20:31:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
z vodkiem to se nawet cukier pozyczamy czasem :P
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-11-14 20:56:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
potrzebne są stałe adresy... tpsa powinno zakończyć zabawę z dynamicznie przydzielanymi adresami IP... bardzo by to utrudniłoby co niektórych nieładne zachowania... myślę, że z czasem i tak będzie coraz prościej administrować i radzić sobie z dowcipasami, którzy zablokowani zakładają zaraz nowe konto...

samo zablokowanie konto, które ma 0pkt, 12 pkt, 350 pkt nikogo nie przekona... ból jest tylko wtedy jeśli się było ileś tam miesięcy i jest się rozpoznawalnym?, jeśli się coś osiągnęło (przyjaźń? uznanie?), jeśli się nazbierało wieleeee punkciochów może?, ewentualnie gdy się lubi swój nick...

ale skoro tak... to może nie cackać się z takimi nickami i szybciej reagować?
może... może...
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2007-11-14 21:01:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
VanKert - pamietam jak na ircu cala tepsa miala bana... jak nie miales konta shellowego to sie nie zalogowales... ;)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-11-14 21:16:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hehhe... przypomnienie, kto rządzi w necie...
elitarność i zamknięcie w małej grupie osób poprzez możliwość dostępu do internetu jednak się skończyła...
ma to wiele minusów ale też wiele plusów
niestety jednym z większych minusów jest to, że poprzez masowość internetu prawdopodobieństwo, że średnia IQ anonimowej osoby, z którą akurat rozmawiam jest wysoka znacząco spadła... ;)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2008-04-12 18:20:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Naszukałem się odpowiedniego wątku i mam.
Ten post będzie o tym jak się tutaj komentuje... no właśnie jak?
Ano tak, że...

...chciałem podziękować czterem użytkownikom Obiektywnych spotkanych w tym miesiącu w wirtualnej przestrzeni naszego portalu za to, że można z nimi normalnie porozmawiać o zdjęciach i nie tylko...

Nicki pominę milczeniem, dodam tylko, że są to osoby, z którymi miałem kontakt praktycznie po raz pierwszy, a już na pewno bardzo sporadyczny, skoro nie pamiętam wcześniejszych rozmów ;)
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2008-04-12 19:14:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja z wieloma Obiektywnymi rozmawiam normalnie o zdjęciach i nie tylko - i realnie, i wirtualnie - tu na forum i przez PW ;-)
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2008-04-12 19:24:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chwalipięta.
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2008-04-12 19:28:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie jestem chwalipięta, to raczej dobrze świadczy o tych, którzy ze mną rozmawiają ;-)))
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-04-12 20:50:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o czym rozmawiacie?
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2008-04-12 20:55:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o moim chwalipięctwie potencjalnym ;-)
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-04-12 20:55:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o zdjęciach i ubraniach spowrotem ;PPP
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-04-12 20:59:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o potencji i ciuchach?;)
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2008-04-12 21:08:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ha ha :-D))
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Strona 6
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa